Komunikaty PR

Enklawa Winogrady - z myślą o komforcie na lata

2020-06-29  |  11:08
Biuro prasowe

Zastanawiając się nad wyborem mieszkania, wielu z nas bierze pod uwagę przede wszystkim takie aspekty, jak metraż, lokalizacja i cena. Kwestie te są niezwykle ważne i z pewnością kluczowe w momencie podejmowania decyzji o zakupie. Warto jednak pomyśleć o tym, co w dłuższej perspektywie wpłynie na nasze zadowolenie i komfort. Jeśli wybierzemy mieszkanie z wieloma udogodnieniami… podziękujemy sobie w przyszłości!

Wybór mieszkania to przecież coś więcej niż „rachunek zysków i strat”. Staramy się sprawić, by nasze przyszłe „M” było przyjazną przestrzenią dla nas i dla naszych bliskich. Być może będziemy szukać lokum niedaleko parku, szkoły czy centrum handlowego. Ważna jest również kwestia komunikacji i dojazdu do mieszkania. Dobrze jest mieszkać blisko przystanku, ale równie ważne jest to, by mieć po prostu gdzie zaparkować. Takie udogodnienia, jak miejsce postojowe, dają przewagę deweloperom z rynku pierwotnego. Nie trzeba z pewnością nikomu tłumaczyć, jak trudne jest niekiedy znalezienie miejsca postojowego w okolicy starego budownictwa. Czy zamiast codziennie po pracy krążyć po mieście – nie wygodniej jest zaparkować na własnym miejscu? - Miejsce w hali garażowej to w zasadzie standard na osiedlach z rynku pierwotnego – mówi inwestor powstającego właśnie osiedla Enklawa Winogrady, Krystian Cebulski.

Miejsce parkingowe z rabatem – podwójny komfort

Nowe osiedla to szereg udogodnień dla przyszłych mieszkańców. Deweloperzy proponują takie rozwiązania, jak przestrzeń służąca integracji, rowerownie, place zabaw, punkty handlowo-usługowe zlokalizowane na parterze budynku, elementy małej architektury, przemyślane i zgodne z trendami wykończenie części wspólnej budynku. Lokalizacja takich inwestycji łączy zwykle wygody życia w centrum, w pobliżu szkół i z dostępem do komunikacji miejskiej, ze spokojem życia na obrzeżach miasta, w otoczeniu zieleni, niedaleko parków czy jezior. Jedną z inwestycji, która tego rodzaju udogodnienia oferuje, jest właśnie Enklawa Winogrady. Warto zapoznać się z propozycjami mieszkaniowymi dewelopera. – Nasze osiedle to przede wszystkim kameralna przestrzeń do mieszkania. Oprócz komfortowych mieszkań chcemy zapewnić naszym przyszłym mieszkańcom takie rozwiązania, jak miejsca parkingowe. Obecnie obowiązuje promocja 5000 zł brutto na zakup miejsca parkingowego w hali garażowej – podkreśla Krystian Cebulski.

Ostatnie mieszkania w Enklawie Winogrady

Inwestor proponuje duży wybór mieszkań 2-pokojowych i 3-pokojowych – o powierzchni 48,58 do 77,36 m2. Część wspólna będzie w wysokim, apartamentowym standardzie wykończenia. Jeżeli chodzi o otoczenie budynku – zieleń i spokój na osiedlu zapewnią nasadzenia drzew. – Zaplanowaliśmy 113 drzew formowanych, między innymi graby i jabłonie – dodaje Krystian Cebulski. Deweloper zapewnia również pełne zabezpieczenie finansowe inwestycji, co nie jest częstą sytuacją na rynku deweloperskim. Dzięki korzystaniu z własnych zasobów finansowych budowa może być realizowana zgodnie z harmonogramem. Termin zakończenia to wrzesień 2020 roku, a odbiory możliwe będą od grudnia 2020.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Wola Gabriela w Warszawie – realizacja przy wykorzystaniu materiałów Dryvit Biuro prasowe
2024-09-27 | 11:00

Wola Gabriela w Warszawie – realizacja przy wykorzystaniu materiałów Dryvit

Warszawa, 27 września 2024 r. – Inwestycję mieszkaniową Wola Gabriela, zrealizowaną przez Sokratesa Development przy ul. Kacpra Karlińskiego 4 na warszawskiej Nowej Woli (Odolanach),
Nieruchomości Ile pieniędzy wydajemy na zakup nowego mieszkania?
2024-09-27 | 11:00

Ile pieniędzy wydajemy na zakup nowego mieszkania?

W największych miastach nowe mieszkania są bardzo drogie, ale to nie tych najtańszych deweloperzy sprzedali w tym roku najwięcej. Eksperci portalu RynekPierwotny.pl sprawdzili, ile ich klienci
Nieruchomości Posadzki żywiczne Flowcrete LE – rozwiązania do „zielonych” magazynów
2024-09-27 | 10:00

Posadzki żywiczne Flowcrete LE – rozwiązania do „zielonych” magazynów

Według Polskiej Izby Nieruchomości Komercyjnych na koniec czerwca 2024 roku rynek nowoczesnych powierzchni magazynowo-przemysłowych w Polsce wynosił ponad 33,5 miliona m kw. Jednocześnie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Do 2050 roku lotnictwo ma być zeroemisyjne. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest wymiana floty i przejście na ekologiczne paliwa

Lotnictwo odpowiada za ok. 4 proc. całkowitej emisji gazów cieplarnianych w UE. Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) prognozowała, że wraz z dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego do 2050 roku emisje z lotnictwa mogą się potroić w porównaniu z 2015 rokiem. Dlatego dwa lata temu wszystkie państwa członkowskie tej organizacji przyjęły zobowiązanie, by w ciągu kolejnych 25 lat dążyć do zeroemisyjności. Eksperci oceniają, że do tego konieczne są co najmniej dwa warunki – przejście na ekologiczne paliwa lotnicze i modernizacja floty.

Prawo

Rośnie liczba wynalazków wykorzystujących sztuczną inteligencję. Za rozwojem technologii nie nadążają przepisy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba patentów związanych z generatywną sztuczną inteligencją wzrosła z 733 w 2014 roku do ponad 14 tys. w 2023 roku – wynika z raportu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Łącznie w ciągu dekady przyznano niemal 54,5 tys. patentów dla tego typu wynalazków. Nie wszystkie kwestie związane z prawem własności intelektualnej, prawem autorskim, wykorzystaniem gen AI są uregulowane. – Potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby znalazły się odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwolą na ochronę rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję – ocenia Dorota Rzążewska, prezeska Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

DlaWas.info

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.