Akredo - nowatorska platforma kredytowa
Przedstawiamy efekt rocznej współpracy Loando Group oraz Clar Group - Akredo Online - internetowego brokera finansowego. Nowy serwis kredytowy umożliwia jeszcze szybsze i łatwiejsze zaciągnięcie kredytu lub pożyczki. Udało nam się uzyskać też wypowiedź głównego eksperta Akredo - Łukasza Frycy. Dowiedz się, co ekspert serwisu myśli o projekcie!
Szybko, łatwo i bezpiecznie - takie właśnie jest Akredo
Sektor fintech rozwija się bardzo szybko, co przy umiejętnym wykorzystaniu możliwości technologicznych pozwoliło stworzyć Akredo. Projekt Loando Group x Clar Group to aplikacja internetowa służąca do porównania i zaciągnięcia pożyczki gotówkowej w kilku prostych krokach.
Wszystkie formalności odbywają się online w ramach zautomatyzowanych procesów, przeprowadzany w czasie rzeczywistym. Nie musisz czekać na decyzję kilka dni - składasz wniosek o ofertę i otrzymujesz ją w kilka chwil.
Wybierając Akredo nie musisz porównywać wielu ofert, składać wniosków w kilku różnych instytucjach, aby znaleźć i zaciągnąć najlepszą pożyczkę. Wystarczy jeden wniosek, a broker przedstawi Ci najtańsze propozycje dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Celem Akredo jest maksymalne uproszczenie korzystania z produktów bankowych i pozabankowych.
Misja Akredo: zmienić obraz rynku kredytowego w Polsce
Akredo to projekt, który wprowadza nową jakość w sektorze pożyczek pozabankowych oraz kredytów online. Za pośrednictwem serwisu online Akredo dostarcza treści oraz narzędzia, których celem jest pomoc w zrozumieniu skomplikowanych procesów finansowych i dostarczenie wiedzy z różnych dziedzin, które zwiększą świadomość kredytową Polaków.
Wizję twórców celnie przedstawia Łukasz Fryca, główny ekspert serwisu Akredo:
Jest to dla nas ogromne szczęście i duma, że mogliśmy dać Akredo drugie życie. Przychodzimy z pomocą szczególnie teraz, kiedy w obliczu aktualnej sytuacji w kraju o kredyt nie jest łatwo. Możemy poprawić zdolność kredytową naszych klientów w sposób dostosowany do ich sytuacji i podnieść ich wiarygodność jako płatników w oczach banków. Służymy najlepszą platformą do porównywania nie tylko kredytów gotówkowych, ale także ofert kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych i pożyczek pozabankowych. Chcemy być wsparciem na każdym etapie starań o uporządkowanie swoich finansów lub zdobycie środków na wymarzony cel.

Jak zapewnić bezpieczne transakcje w swoim sklepie online?

Ailleron Innovation Forum 2025: Innowacje, które realnie zmieniają sektor finansowy

Bitget dołącza do Organizacji UNICEF Game Changers, aby umożliwić edukację w zakresie blockchain dla 300 tys. osób w 2025 r.
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

W tym tygodniu Komisja Europejska przedstawi projekt budżetu na lata 2028–2034. To będzie pierwsza długoletnia perspektywa czasu wojny
16 lipca Komisja Europejska przedstawi swój pomysł na budżet w kolejnej siedmioletniej perspektywie. Projekt ma przewidywać mniej programów, większy udział kwot niezaplanowanych, a także mechanizmy i rezerwy, które umożliwią szybszą i bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby. Więcej w nim będzie również środków przewidzianych na wzmocnienie bezpieczeństwa. W maju Parlament Europejski odrzucił w głosowaniu propozycję KE, by budżety przewidziane na okres po roku 2027 konstruować tak jak KPO.
Polityka
P. Müller: Wnioski z ludobójstwa w Srebrenicy szczególnie aktualne w kontekście ukraińskim. Społeczność międzynarodowa nie może przymykać oczu

W ubiegłym tygodniu obchodzono 30. rocznicę ludobójstwa w Srebrenicy, gdzie z rąk Serbów w lipcu 1995 roku zginęło ponad 8 tys. bośniackich mężczyzn i chłopców. To jeden z najciemniejszych rozdziałów najnowszej historii Europy – podkreślali szefowie instytucji UE. – To także lekcja dla społeczności międzynarodowej, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście agresji Rosji na Ukrainę – mówi Piotr Müller, europoseł z PiS.
Media i PR
Parlament Europejski wzywa do większej ochrony wolności dziennikarzy. Wiceprzewodnicząca: media mają pełnić funkcję kontrolną, a niektórym rządom to się nie podoba

8 sierpnia br. w państwach członkowskich UE zacznie obowiązywać europejski akt o wolności mediów. Przepisy rozporządzenia mają chronić pluralizm i niezależność mediów. Jak wynika z nowego raportu KE dotyczącego praworządności, wciąż jest to obszar, w którym jest dużo zagrożeń. Również Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie do intensywnych wysiłków na rzecz wolności mediów i ochrony dziennikarzy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.