Broker kredytowy Akredo wraca do gry
Fintech Akredo przy współpracy szwedzkich i polskich przedsiębiorców po raz pierwszy na polskim rynku pojawił się w 2014 roku. Teraz, w wyniku połączenia sił Loando Group - jednego z liderów pośrednictwa finansowego online oraz szwedzkiego Clar Group wraca do gry w nowej odsłonie. Nowatorska platforma Akredo jest efektem rocznych prac zespołu, który chce umożliwić podpisywanie umów kredytowych online.
Brokerstwo finansowe na najwyższym poziomie
Zespół doświadczonych specjalistów Loando Group przy współpracy z Clar Group stworzył nową odsłonę platformy kredytowej Akredo. Trwające ponad rok prace zaowocowały nowoczesną, przyjazną dla klienta porównywarką na miarę naszych czasów.
Akredo umożliwia klientom wygodny dostęp do wnikliwie przeanalizowanych ofert kredytów gotówkowych, kredytów konsolidacyjnych, kredytów hipotecznych, a nawet pożyczek pozabankowych. Korzystając z usług nowego serwisu, za sprawą jednego, prostego wniosku klienci mają możliwość przejrzenia ofert dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.
Misją Akredo jest maksymalne skrócenie okresu oczekiwania na podpisanie umowy z bankiem, wsparcie specjalistów w doborze najlepszych ofert, a także zapewnienie stałego dostępu do najwyższej jakości usługi brokerstwa finansowego.
Jest to dla nas ogromne szczęście i duma, że mogliśmy dać Akredo drugie życie. Przychodzimy z pomocą szczególnie teraz, kiedy w obliczu aktualnej sytuacji w kraju o kredyt nie jest łatwo. Możemy poprawić zdolność kredytową naszych klientów w sposób dostosowany do ich sytuacji i podnieść ich wiarygodność jako płatników w oczach banków. Służymy najlepszą platformą do porównywania nie tylko kredytów gotówkowych, ale także ofert kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych i pożyczek pozabankowych. Chcemy być wsparciem na każdym etapie starań o uporządkowanie swoich finansów lub zdobycie środków na wymarzony cel. - komentuje Łukasz Fryca, główny ekspert serwisu Akredo.
Kredyt zaufania
Zespół Akredo stawia na najwyższą jakość usług i indywidualne podejście do swoich klientów. Jest zdeterminowany w dążeniu do postawionego sobie celu - zapewnienia prostej i szybkiej usługi, zmaksymalizowania szans na uzyskanie kredytu, a także poprawy zdolności kredytowej swoich klientów. Eksperci Akredo to nie tylko pośrednicy, lecz przede wszystkim specjaliści w szeroko rozumianym doradztwie finansowym. Ich misją jest wsparcie na każdym etapie wnioskowania, a także pomoc w uporządkowaniu swoich finansów.
Konsultanci Akredo zawsze stoją po stronie swojego klienta na linii kredytobiorca – kredytodawca. Bazując na wnikliwej znajomości rynku finansów, z dużą dozą elastyczności i kreatywnego myślenia szukają najlepszych, optymalnych rozwiązań, zawsze dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Pomagają w świadomym wyborze najlepszej finansowo oferty kredytu, przeprowadzają klienta przez niezrozumiałe procedury bankowe, tłumaczą umowy i rozjaśniają wątpliwości dotyczące finalnych kosztów kredytu.
5 rad dla przedsiębiorców na 2025 r. od lidera finansowania pozabankowego
Ubezpieczenia na życie jako inwestycja w pracowników
Internetowy Fundusz Leasingowy S.A. wyemitował obligacje na kwotę 6 mln złotych
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.