Czas na Wielką Integrację 4.0.
21 maja rusza kolejna edycja Wielkiej Integracji 4.0. – konferencji dla ludzi przedsiębiorczych, której celem jest nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i wymiana doświadczeń z różnych dziedzin. W tym roku wydarzenie, które jak zwykle odbędzie się w Łodzi, zgromadzi ponad dwa tysiące uczestników!
Wielka Integracja 4.0. jest skierowana do wszystkich, którzy interesują się tematyką szeroko pojętego biznesu, rynkiem kryptowalut, nieruchomości, finansów oraz rozwoju osobistego i swojej firmy. Zaproszeni są przedsiębiorcy z różnorodnych branż, inwestorzy oraz osoby poszukujące inspiracji i motywacji do dalszego działania. Wciąż jeszcze można się zapisać i wziąć udział w jedynym takim wydarzeniu w Polsce, podczas którego będzie można na żywo lub online wysłuchać kilkunastu wystąpień inspirujących mówców oraz skorzystać z przestrzeni na networking i integrację do białego rana. Wśród mówców pojawią się takie znane nazwiska jak m.in. Marek Kondrat, Kuba Midel, Sławomir Mentzen, Phil Konieczny czy Kamil Gancarz.
To wydarzenie z całą pewnością może zmienić sposób myślenia o biznesie – mówi Daniel Jankowski, jeden z organizatorów. Od czasu pierwszego spotkania w 2019 roku, skala przedsięwzięcia wzrosła ponad dziesięciokrotnie. Pokazuje to ogromne zapotrzebowanie na organizowanie przestrzeni do wymiany doświadczeń, poglądów i spostrzeżeń na temat tego, jak funkcjonować w szeroko pojętym środowisku biznesowym. Czasy są skomplikowane, a to powoduje, że potrzebujemy wzajemnego wsparcia i pomysłów, jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości – uczestnicy Wielkiej Integracji 4.0. na pewno je otrzymają.
Wielka Integracja 4.0. jest też świetną okazją, by osobiście porozmawiać ze znanymi i cenionymi ekspertami, z których wskazówek korzysta coraz więcej przedsiębiorców.
Milion razy pytaliście nas o możliwość spotkania twarzą w twarz – piszą działający w ramach Instytutu Kryptografii Kamil Gancarz, finansista, który na co dzień pomaga wielomilionowym inwestorom bogacić się, budować i chronić ich majątek oraz Phil Konieczny, analityk, który wyszkolił już ponad 7000 samodzielnych inwestorów, odkrywając sekrety psychologii rynku. Wiemy, że chcecie po ludzku pogadać bez pośrednictwa ekranów, przybić piątkę, poznać się osobiście, zamienić słowo, a może nawet pogadać dłużej. Dlatego dziś łączymy siły z Kubą Midlem i zapraszamy na Wielką Integrację.
Na scenie czterech mega kotów świata krypto, od których możesz chłonąć wiedzę. Ale najważniejsze jest to, że spotkasz tam samych swoich, ludzi dotąd anonimowych, którzy razem z Tobą siedzieli na czacie podczas webinariów i szkoleń. Teraz, dzięki Wielkiej Integracji, masz szansę poznać tych, którzy myślą podobnie jak Ty, mają podobne zainteresowania i sposób patrzenia na świat. Nie tylko na świat krypto.
5 rad dla przedsiębiorców na 2025 r. od lidera finansowania pozabankowego
Ubezpieczenia na życie jako inwestycja w pracowników
Internetowy Fundusz Leasingowy S.A. wyemitował obligacje na kwotę 6 mln złotych
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.