Komunikaty PR

Czas na Wielką Integrację 4.0.

2022-05-19  |  10:55
Biuro prasowe

21 maja rusza kolejna edycja Wielkiej Integracji 4.0. – konferencji dla ludzi przedsiębiorczych, której celem jest nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i wymiana doświadczeń z różnych dziedzin. W tym roku wydarzenie, które jak zwykle odbędzie się w Łodzi, zgromadzi ponad dwa tysiące uczestników!

Wielka Integracja 4.0. jest skierowana do wszystkich, którzy interesują się tematyką szeroko pojętego biznesu, rynkiem kryptowalut, nieruchomości, finansów oraz rozwoju osobistego i swojej firmy. Zaproszeni są przedsiębiorcy z różnorodnych branż, inwestorzy oraz osoby poszukujące inspiracji i motywacji do dalszego działania. Wciąż jeszcze można się zapisać i wziąć udział w jedynym takim wydarzeniu w Polsce, podczas którego będzie można na żywo lub online wysłuchać kilkunastu wystąpień inspirujących mówców oraz skorzystać z przestrzeni na networking i integrację do białego rana. Wśród mówców pojawią się takie znane nazwiska jak m.in. Marek Kondrat, Kuba Midel, Sławomir Mentzen, Phil Konieczny czy Kamil Gancarz.

To wydarzenie z całą pewnością może zmienić sposób myślenia o biznesie – mówi Daniel Jankowski, jeden z organizatorów. Od czasu pierwszego spotkania w 2019 roku, skala przedsięwzięcia wzrosła ponad dziesięciokrotnie. Pokazuje to ogromne zapotrzebowanie na organizowanie przestrzeni do wymiany doświadczeń, poglądów i spostrzeżeń na temat tego, jak funkcjonować w szeroko pojętym środowisku biznesowym. Czasy są skomplikowane, a to powoduje, że potrzebujemy wzajemnego wsparcia i pomysłów, jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości – uczestnicy Wielkiej Integracji 4.0. na pewno je otrzymają.

Wielka Integracja 4.0. jest też świetną okazją, by osobiście porozmawiać ze znanymi i cenionymi ekspertami, z których wskazówek korzysta coraz więcej przedsiębiorców.

Milion razy pytaliście nas o możliwość spotkania twarzą w twarz – piszą działający w ramach Instytutu Kryptografii Kamil Gancarz, finansista, który na co dzień pomaga wielomilionowym inwestorom bogacić się, budować i chronić ich majątek oraz Phil Konieczny, analityk, który wyszkolił już ponad 7000 samodzielnych inwestorów, odkrywając sekrety psychologii rynku. Wiemy, że chcecie po ludzku pogadać bez pośrednictwa ekranów, przybić piątkę, poznać się osobiście, zamienić słowo, a może nawet pogadać dłużej. Dlatego dziś łączymy siły z Kubą Midlem i zapraszamy na Wielką Integrację. 

Na scenie czterech mega kotów świata krypto, od których możesz chłonąć wiedzę. Ale najważniejsze jest to, że spotkasz tam samych swoich, ludzi dotąd anonimowych, którzy razem z Tobą siedzieli na czacie podczas webinariów i szkoleń. Teraz, dzięki Wielkiej Integracji, masz szansę poznać tych, którzy myślą podobnie jak Ty, mają podobne zainteresowania i sposób patrzenia na świat. Nie tylko na świat krypto.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse Dlaczego firmy z sektora MŚP powinny korzystać z faktoringu Biuro prasowe
2022-06-24 | 15:39

Dlaczego firmy z sektora MŚP powinny korzystać z faktoringu

Małe firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze są najbardziej narażone na zatory płatnicze, a ich trudnej sytuacji finansowej w żaden sposób nie poprawiają długie terminy
Finanse Euronet Polska odpowiada na wakacyjne zapotrzebowanie na gotówkę
2022-06-23 | 12:40

Euronet Polska odpowiada na wakacyjne zapotrzebowanie na gotówkę

Sieć Euronet Polska po raz kolejny udostępnia swoim klientom sezonowe bankomaty i wpłato-bankomaty w najpopularniejszych wakacyjnych miejscowościach. W tym roku aż 240 dodatkowych maszyn
Finanse Nowo wybrana na Prezydenta CIMA Melanie Kanaka wzywa profesję finansową
2022-06-23 | 09:00

Nowo wybrana na Prezydenta CIMA Melanie Kanaka wzywa profesję finansową

Nowo wybrana na Prezydenta CIMA Melanie Kanaka wzywa profesję finansową do budowania zaufania, tworzenia możliwości i zapewnienia dobrobytu Pierwsza w historii kobieta pochodząca z Azji

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Przed wakacjami Polacy szukają alternatyw dla kupowania walut w kantorach. Coraz częściej są nimi karta płatnicza i smartfon

W tegoroczne wakacje 40 proc. Polaków wybiera się na zagraniczny urlop, a 25 proc. planuje tzw. city breaks, czyli krótkie weekendowe wypady do miast w innych krajach – wynika z niedawnego badania Visa CEE Travel and Payment Intentions Study. Podczas takich wojaży wielu turystów wciąż woli płacić gotówką – badanie przeprowadzone dla Banku Millennium pokazało, że 43 proc. Polaków wymienia walutę w kantorach. To rozwiązanie ma jednak sporo minusów, dlatego przed wakacjami coraz więcej osób szuka płatniczych alternatyw. Ponad połowa badanych przez Visę Polaków chciałaby za granicą płacić kartą lub smartfonem.

Regionalne - Łódzkie

Specjalistyczne karetki pozwalają ratować życie noworodków po niedotlenieniu. Taki sprzęt trafił właśnie do szpitala w Łodzi

Niedotlenienie okołoporodowe i niewydolność oddechowa u noworodka mogą doprowadzić do jego niepełnosprawności fizycznej i intelektualnej, a w najgorszym wypadku nawet śmierci. Hipotermia lecznicza, polegająca na kontrolowanym obniżeniu temperatury ciała, pozwala temu zapobiec. Liczy się jednak czas, bo po sześciu godzinach niedotlenienia zmiany w mózgu dziecka mogą być już nieodwracalne. Dlatego Uniwersytet Medyczny w Poznaniu wspólnie z Generali Polska i Fundacją The Human Safety Net wdrażają projekt, który pozwala zastosować tę terapię już w trakcie transportu noworodka do szpitala – w karetce neonatologicznej. Specjalistyczny sprzęt trafił właśnie do łódzkiego Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. – Zamierzamy dostarczać je do kolejnych placówek – zapowiada Andrea Simoncelli, przewodniczący rady nadzorczej Generali Polska. 

Transport

Kryzys żywnościowy wisi nad krajami Afryki i Bliskiego Wschodu. Problemem brak dostaw z Rosji i Ukrainy oraz galopujący wzrost cen

– W Polsce nie zabraknie nam produktów na półkach, są natomiast kraje, które w znacznie większym stopniu niż państwa UE doświadczą problemów żywnościowych – mówi Jan Strzelecki, ekspert Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Wśród nich są przede wszystkim kraje Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, w których import pszenicy z Rosji i Ukrainy odpowiadał za 90 proc. dostaw. Państwom europejskim kryzys podażowy nie grozi, ale dużym wyzwaniem będą rosnące ceny żywności, które po wakacjach mogą być o 20 proc. wyższe niż rok wcześniej – wynika z analizy PIE.
 

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.