Komunikaty PR

Diners Club Polska zostaje jedynym partnerem finansowym programu Miles & More w

2021-07-29  |  13:02
Biuro prasowe
Kontakt
CCG
CCG

CCG
02-518 Warszawa
clearcom|clearcom.pl| |clearcom|clearcom.pl
512 643 009
CCG

W najbliższym czasie Diners Club Polska zostanie jedynym w Polsce wydawcą kart płatniczych powiązanych z programem Miles & More. Dla uczestników programu została przygotowana specjalna oferta kart Diners Club, umożliwiających gromadzenie mil z tytułu płatności. Warto połączyć tę ofertę z promocją prowadzoną równolegle przez  Miles & More.

Diners Club Polska od lat współpracuje z programem Miles & More, wydając karty płatnicze dla uczestniczących w nim klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Program Miles & More cieszy się uznaniem tysięcy zwolenników i dzięki temu jest największym w Europie programem lojalnościowym dla osób często podróżujących. Umożliwia gromadzenie mil premiowych i wykorzystywanie ich na atrakcyjne nagrody m. in. bilety lotnicze czy podwyższenie klasy podróży. Uczestnictwo w programie Miles & More jest bezpłatne i nie wymaga żadnych dodatkowych formalności.

Pandemia ograniczała przez wiele miesięcy możliwości zbierania mil za przeloty. Jednak w tym roku sezon wakacyjny sprzyja podejmowaniu decyzji o bliskich i dalekich podróżach, dlatego Diners Club Polska oraz Miles & More przygotowali wyjątkowe promocje dla osób, które chcą uzyskać lub utrzymać status w programie (Frequent Traveller i Senator).

Oferta promocyjna Diners Club Polska obejmuje karty Diners Club LOT oraz Diners Club Premium Vintage, ponieważ te karty można połączyć z programem Miles & More. Każda osoba, której wniosek o wydanie karty zostanie rozpatrzony pozytywnie, otrzyma podwójną liczbę powitalnych punktów DC – 4000 lub 6000, odpowiednio dla kart Diners Club LOT i Diners Club Premium Vintage, i będzie mogła wymienić je na mile premiowe. Ponadto, Diners Club Polska zwróci pierwszą roczną opłatę za kartę Diners Club LOT oraz połowę opłaty za kartę Diners Club Premium Vintage, jeśli obrót na karcie w ciągu 12 miesięcy wyniesie co najmniej 36 000 zł.

– Wielu z naszych klientów tęskniło za podróżami i aktywnym korzystaniem z programu lojalnościowego naszego partnera. Mile gromadzone podczas codziennych zakupów kartą w czasie pandemii czekają na możliwość wykorzystania. Od wielu już lat, niezmiennie zapewniamy uczestnikom programu Miles & More udogodnienia w gromadzeniu mil i zdobywaniu nagród, wydając wyjątkowe karty płatnicze – mówi Paweł Pomianowski, dyrektor generalny Diners Club Polska. – Z kartami Diners Club mile można gromadzić nie tylko podczas lotów, ale także podczas codziennych zakupów. Za wydane 5 zł (oprócz wypłat gotówki, transakcji na stacjach paliw oraz w kasynach) klienci otrzymają 1 punkt DC, który mogą zamienić na 1 milę. Regularna wymiana punktów DC na mile gwarantuje nieprzepadanie wszystkich zgromadzonych mil Miles & More! Przywileje tego programu lojalnościowego, to tylko jedna z korzyści posiadania kart Diners Club. Nasi klienci mogą również ubezpieczyć podróże krajowe i zagraniczne, mają swobodny dostęp do saloników lotniskowych i kilkudziesięciu milionów bezpłatnych hotspot WiFi na całym świecie, a także do przejść Fast Track na wybranych lotniskach w Polsce. Do tego oferujemy wyjątkowo korzystne warunki finansowe odroczonej płatności i kredytu w karcie – dodaje.

Oferta Diners Club Polska jest szczególnie atrakcyjna dla uczestników programu ze statusem Frequent Traveller oraz Senator. Ponieważ Miles & More, aby pomóc w uzyskaniu lub utrzymaniu statusu w okresie pandemii, oferuje za transakcje dokonane kartą kredytową naliczanie oprócz mil premiowych, także mil statusowych. Dodatkowo przyznawane jest jednorazowo 5000 powitalnych mil statusowych dla osób, które otrzymają kartę w 2021r. i dokonają wymiany punktów DC na mile (do 31.12.2021r.). Jedynym ograniczeniem jest maksymalna liczba mil statusowych do zebrania w ramach promocji tj. 30 000.

Konto milowe można zasilać nawet codziennie. Wystarczy do płatności używać kart Diners Club. Kartami można płacić w większości największych sieci detalicznych, m.in. Auchan, Biedronka, Carrefour, Lidl, Żabka, Hebe, Rossmann, Pepco, Castorama, IKEA, Leroy Merlin, sieciach aptek Ziko, Dr Max, DOZ. Kartami Diners Club można zapłacić również za bilety komunikacji miejskiej – w serwisach online i aplikacjach. Wśród akceptantów są także największe marki technologiczne oraz e-commerce, jak Amazon, AliExpress czy Uber. Dzięki akceptacji PayPal, klienci mogą także płacić za zakupy kartami Diners Club w największych sklepach modowych, sportowych, kosmetycznych, księgarniach, a także opłacać subskrypcje na platformach takich jak Netflix czy Audioteka.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacja o Diners Club Polska

Diners Club Polska jest jedynym niebankowym podmiotem w Polsce, który wydaje karty kredytowe z okresem bezodsetkowym do 59 dni i oprocentowaniem kredytu w wysokości od 4,32 proc. Wybrane karty tego wydawcy można połączyć z największym europejskim programem lojalnościowym - Miles and More. Oferta kart Diners Club jest kierowana do dużych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, przedstawicieli wolnych zawodów, podróżników, oraz wszystkich, którzy cenią wygodę i bezpieczeństwo. Karty są akceptowane na świecie w 40 mln punktów handlowo-usługowych oraz w 1,3 mln bankomatów, w ponad 200 państwach i terytoriach zależnych. Spółka jest licencjobiorcą Diners Club International, najstarszego wydawcy kart płatniczych oraz jednej z największych i najbardziej znanych niebankowych instytucji finansowych na świecie, należącej do Discover Financial Services.

Więcej informacji na stronie: http://www.dinersclub.pl/

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: CCG
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse Gdzie nie logować się na konto bankowe? Świadomość potencjalnych zagrożeń Biuro prasowe
2024-07-02 | 08:30

Gdzie nie logować się na konto bankowe? Świadomość potencjalnych zagrożeń

W czasach, gdy coraz więcej codziennych transakcji przenosi się do świata online, bezpieczeństwo kont bankowych jest absolutnym priorytetem. Zachowanie ostrożności podczas logowania jest
Finanse Jak zarobić na mieszkaniu i wciąż w nim mieszkać?
2024-06-30 | 22:00

Jak zarobić na mieszkaniu i wciąż w nim mieszkać?

Coraz więcej mówi się o rencie dożywotniej, czyli hipotece odwróconej w modelu sprzedażowym. Zazwyczaj, gdy chcemy kupić nieruchomość, to udajemy się do banku
Finanse Co dalej z wykorzystaniem funduszy unijnych w ramach FENG 2021-2027?
2024-06-27 | 01:00

Co dalej z wykorzystaniem funduszy unijnych w ramach FENG 2021-2027?

Jak podało Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, w ramach wykorzystania środków unijnych z programów na lata 2021-2027 podpisano do 2 czerwca br. umowy na realizację 3 974

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Samorządy walczą o ustawę metropolitalną. Powstanie metropolii oznacza dodatkowe środki m.in. na walkę z wykluczeniem transportowym

O uzyskanie statusu metropolii od lat walczą m.in. Trójmiasto, Łódź czy Warszawa. Teraz miasta łączą siły i dyskutują o jednym wspólnym projekcie ustawy metropolitalnej. Choć każdy ośrodek ma inną specyfikę, wszystkie liczą, że odpowiednie przepisy na temat współpracy największych miast z okolicznymi gminami przyniosą wiele korzyści. Jednym z kluczowych obszarów, który może na tym zyskać, jest transport publiczny. Powstanie metropolii oznaczałoby dodatkowe środki na walkę z wykluczeniem komunikacyjnym w małych miejscowościach.

Handel

Europejskie sklepy internetowe skarżą się na nieuczciwą konkurencję z Chin. Apelują o lepszy nadzór nad rynkiem

Chińskie platformy marketplace podbijają europejski rynek e-commerce, a liczba ich klientów w Europie szybko rośnie – w 2023 roku w państwach UE oraz w Wielkiej Brytanii udział konsumentów, którzy dokonali zakupów w handlu elektronicznym od chińskich sprzedawców, wynosił 40 proc. lub więcej. Działalność chińskich sprzedawców wywołuje jednak szereg zarzutów, dotyczących m.in. sposobu i zakresu zbierania danych osobowych oraz ich późniejszego wykorzystywania, bezpieczeństwa produktów sprzedawanych europejskim konsumentom, sposobu ich reklamowania oraz nieuczciwych metod konkurencji, które szkodzą firmom działającym na terenie Unii. Te podkreślają, że nie boją się konkurencji z Azji, ale apelują do regulatorów o lepszą egzekucję przepisów, które powinny obowiązywać wszystkich graczy na rynku.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.