Jak kupić auto na kredyt, nie wychodząc z domu? Inbank ułatwia pracę dealerom
Publicis
Wołoska
02-583 Warszawa
malgorzata.urbas|publicis-consultants.com| |malgorzata.urbas|publicis-consultants.com
882140108
https://www.publicisgroupe.com/en/splash-en
Koniec z uciążliwymi dla klientów i sprzedawców formalnościami przy zakupie samochodu z finansowaniem kredytowym. Samochód na kredyt można bowiem kupić już całkowicie zdalnie, nie wychodząc z domu. Takie możliwości oferuje w procesie udzielania kredytu Inbank. A tym, którzy lubią wizyty w salonie, w przeciwieństwie do „one-day-visit” konkurencji, oferuje finalizację wszelkich formalności kredytowych i wyjechanie autem z salonu w ciągu zaledwie godziny. To rewolucja i ogromne udogodnienie przede wszystkim również dla salonów i sprzedawców.
W dobie zastoju na rynku nowych samochodów, braku półprzewodników, czy przerwanych łańcuchów dostaw skutkujących opóźnieniami w produkcji i dostawie aut, rośnie zainteresowanie autami używanymi, k†óre sprzedają się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Błyskawiczne zorganizowanie formalności kredytowych dla klientów i salonów samochodowych jest na wagę złota. Bardzo łatwo w obecnej sytuacji zakupić samochód używany choćby w ramach popularnych programów „selekt”. Inbank z powodzeniem działa w tym segmencie, oferując unikalny produkt kredytowy i proces sprzedaży.
Finansowanie dla klienta zapewnione w godzinę
Prosty, automatyczny i w pełni zdalny proces zaimplementowany z najlepszych praktyk zakupów ratalnych w branży ecommerce, w Inbanku oznacza bardzo krótki wniosek, automatyczną wstępną decyzję kredytową i ostateczne potwierdzenie finansowania maksymalnie w ciągu godziny. Umowa kredytowa z Inbankiem podpisywana jest elektronicznie. A sam produkt dostępny jest bez zabezpieczenia, czy wymogu cesji polisy AC, nawet do 150 tysięcy złotych. Kredyt na samochód w takiej formule można rozłożyć nawet na 120 rat. Dostępne sa warianty ze zmiennym oraz stałym oprocentowaniem, przy czym to drugie zyskuje na popularności w świetle rosnących stóp procentowych.
Kredytowanie także usług dodatkowych
„Dodatkowo, dealerzy niejednokrotnie oferują klientom usługi dodatkowe, takie jak autoryzowany serwis czy akcesoria. Również w tym przypadku przychodzimy z pomocą, zapewniając konsumentom możliwość rozłożenia na raty także tych zakupów. Wszystko odbywa się równie prosto i sprawnie; w tej samej aplikacji, w której klient wnioskuje w Inbanku o kredyt samochodowy” - tłumaczy Tomasz Rzeski, Country Sales Manager Oddziału Inbank w Polsce.
Inbank ma bogate doświadczenie w oferowaniu finansowania w procesach zdalnych na cele branży automotive. Dostarcza bowiem finansowanie m.in. dla platform takich, jak Otomoto w Polsce, Auto24 w Estonii, czy Autoplus na Litwie - liderów rynku w segmencie classified car portals.
Inbanku „piąty bieg” dla branży automotive
Aby jeszcze mocniej zaznaczyć swoją obecność w segmencie dealerów pojazdów, Inbank pozyskał część zespołu z doświadczeniem m.in. w mFinanse z Grupy mBank, z Janem Ruskiem na czele.

Jak zapewnić bezpieczne transakcje w swoim sklepie online?

Ailleron Innovation Forum 2025: Innowacje, które realnie zmieniają sektor finansowy

Bitget dołącza do Organizacji UNICEF Game Changers, aby umożliwić edukację w zakresie blockchain dla 300 tys. osób w 2025 r.
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

W tym tygodniu Komisja Europejska przedstawi projekt budżetu na lata 2028–2034. To będzie pierwsza długoletnia perspektywa czasu wojny
16 lipca Komisja Europejska przedstawi swój pomysł na budżet w kolejnej siedmioletniej perspektywie. Projekt ma przewidywać mniej programów, większy udział kwot niezaplanowanych, a także mechanizmy i rezerwy, które umożliwią szybszą i bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby. Więcej w nim będzie również środków przewidzianych na wzmocnienie bezpieczeństwa. W maju Parlament Europejski odrzucił w głosowaniu propozycję KE, by budżety przewidziane na okres po roku 2027 konstruować tak jak KPO.
Polityka
P. Müller: Wnioski z ludobójstwa w Srebrenicy szczególnie aktualne w kontekście ukraińskim. Społeczność międzynarodowa nie może przymykać oczu

W ubiegłym tygodniu obchodzono 30. rocznicę ludobójstwa w Srebrenicy, gdzie z rąk Serbów w lipcu 1995 roku zginęło ponad 8 tys. bośniackich mężczyzn i chłopców. To jeden z najciemniejszych rozdziałów najnowszej historii Europy – podkreślali szefowie instytucji UE. – To także lekcja dla społeczności międzynarodowej, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście agresji Rosji na Ukrainę – mówi Piotr Müller, europoseł z PiS.
Media i PR
Parlament Europejski wzywa do większej ochrony wolności dziennikarzy. Wiceprzewodnicząca: media mają pełnić funkcję kontrolną, a niektórym rządom to się nie podoba

8 sierpnia br. w państwach członkowskich UE zacznie obowiązywać europejski akt o wolności mediów. Przepisy rozporządzenia mają chronić pluralizm i niezależność mediów. Jak wynika z nowego raportu KE dotyczącego praworządności, wciąż jest to obszar, w którym jest dużo zagrożeń. Również Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie do intensywnych wysiłków na rzecz wolności mediów i ochrony dziennikarzy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.