Jak kupić auto na kredyt, nie wychodząc z domu? Inbank ułatwia pracę dealerom
Publicis
Wołoska
02-583 Warszawa
malgorzata.urbas|publicis-consultants.com| |malgorzata.urbas|publicis-consultants.com
882140108
https://www.publicisgroupe.com/en/splash-en
Koniec z uciążliwymi dla klientów i sprzedawców formalnościami przy zakupie samochodu z finansowaniem kredytowym. Samochód na kredyt można bowiem kupić już całkowicie zdalnie, nie wychodząc z domu. Takie możliwości oferuje w procesie udzielania kredytu Inbank. A tym, którzy lubią wizyty w salonie, w przeciwieństwie do „one-day-visit” konkurencji, oferuje finalizację wszelkich formalności kredytowych i wyjechanie autem z salonu w ciągu zaledwie godziny. To rewolucja i ogromne udogodnienie przede wszystkim również dla salonów i sprzedawców.
W dobie zastoju na rynku nowych samochodów, braku półprzewodników, czy przerwanych łańcuchów dostaw skutkujących opóźnieniami w produkcji i dostawie aut, rośnie zainteresowanie autami używanymi, k†óre sprzedają się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Błyskawiczne zorganizowanie formalności kredytowych dla klientów i salonów samochodowych jest na wagę złota. Bardzo łatwo w obecnej sytuacji zakupić samochód używany choćby w ramach popularnych programów „selekt”. Inbank z powodzeniem działa w tym segmencie, oferując unikalny produkt kredytowy i proces sprzedaży.
Finansowanie dla klienta zapewnione w godzinę
Prosty, automatyczny i w pełni zdalny proces zaimplementowany z najlepszych praktyk zakupów ratalnych w branży ecommerce, w Inbanku oznacza bardzo krótki wniosek, automatyczną wstępną decyzję kredytową i ostateczne potwierdzenie finansowania maksymalnie w ciągu godziny. Umowa kredytowa z Inbankiem podpisywana jest elektronicznie. A sam produkt dostępny jest bez zabezpieczenia, czy wymogu cesji polisy AC, nawet do 150 tysięcy złotych. Kredyt na samochód w takiej formule można rozłożyć nawet na 120 rat. Dostępne sa warianty ze zmiennym oraz stałym oprocentowaniem, przy czym to drugie zyskuje na popularności w świetle rosnących stóp procentowych.
Kredytowanie także usług dodatkowych
„Dodatkowo, dealerzy niejednokrotnie oferują klientom usługi dodatkowe, takie jak autoryzowany serwis czy akcesoria. Również w tym przypadku przychodzimy z pomocą, zapewniając konsumentom możliwość rozłożenia na raty także tych zakupów. Wszystko odbywa się równie prosto i sprawnie; w tej samej aplikacji, w której klient wnioskuje w Inbanku o kredyt samochodowy” - tłumaczy Tomasz Rzeski, Country Sales Manager Oddziału Inbank w Polsce.
Inbank ma bogate doświadczenie w oferowaniu finansowania w procesach zdalnych na cele branży automotive. Dostarcza bowiem finansowanie m.in. dla platform takich, jak Otomoto w Polsce, Auto24 w Estonii, czy Autoplus na Litwie - liderów rynku w segmencie classified car portals.
Inbanku „piąty bieg” dla branży automotive
Aby jeszcze mocniej zaznaczyć swoją obecność w segmencie dealerów pojazdów, Inbank pozyskał część zespołu z doświadczeniem m.in. w mFinanse z Grupy mBank, z Janem Ruskiem na czele.

Ceny ubezpieczeń spadły o 3% w pierwszym kwartale 2025 r.

Pożyczki bez zaświadczeń i formalności – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają tę formę finansowania?
Walletto Fintech Poland i rozwój polskiego ekosystemu fintech
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają prace nad szczegółowymi wytycznymi dla schronów. Prowadzona jest też inwentaryzacja i ocena stanu istniejących obiektów
W MSWiA trwają prace nad rozporządzeniem, które określi m.in., jakie warunki powinny spełniać miejsca schronienia, oraz wprowadzi spójne standardy dotyczące ich organizacji i wyposażenia. Ich opracowanie wymagane jest przez ustawę o ochronie ludności i obronie cywilnej, która weszła w życie 1 stycznia br. Trwa także inwentaryzacja istniejących obiektów zbiorowej ochrony, w tym schronów. Jak podkreślają eksperci, mamy w tym obszarze wiele zaległości do nadrobienia. Problemem jest niedobór specjalistów od budowli schronowych, którzy mogliby ten proces wesprzeć i przyspieszyć.
Handel
Nowy rozdział we współpracy Wielka Brytania – Unia Europejska. Bezpieczeństwo jedną z kluczowych kwestii

19 maja odbędzie się w Londynie pierwszy od brexitu na tak wysokim szczeblu szczyt brytyjskich i unijnych przywódców. Zdaniem polskich europosłów obydwie strony dojrzały do ponownego zacieśnienia stosunków i są dla siebie kluczowymi partnerami. Rozmowy dotyczyć mają przede wszystkim zagadnień związanych z obronnością, ale także możliwości swobodnego przemieszczania się młodych ludzi. Wyzwaniem we wzajemnych relacjach wciąż są kwestie handlowe.
Transport
W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.