Komunikaty PR

Joanna Seklecka po raz drugi laureatką eDukata Cashless Congress

2020-04-01  |  09:05
Biuro prasowe
Kontakt
Maurycy Nosowski
BuzzAir

ul. Niekłańska 35/1
03-924 Warszawa
maurycy.nosowski|buzzair.pl| |maurycy.nosowski|buzzair.pl
+48 22 402 96 10
www.corepr.pl

Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego ogłosiła laureatów nagród eDukaty Cashless Congress 2020. Joanna Seklecka, Prezes eService, po raz drugi została laureatką nagrody eDukat. Otrzymała ją w kategorii „Osobowość roku świata bezgotówkowego”, za „konsekwentne budowanie największego dostawcy usług rozliczeniowych w Europie Środkowo-Wschodniej”, jakim jest eService. Ze względu na stan epidemii, oficjalne wręczenie nagród zostało przesunięte na 16 września br.

Bardzo dziękuję za to wspaniałe wyróżnienie, a wszystkim laureatom gratuluję zarówno nagród, jak i osiągnięć, które stały się ich podstawą. Pragnę też podziękować pracownikom i partnerom eService, bez których ten sukces nie byłby możliwy – powiedziała Joanna Seklecka. Wierzę, że to, co zbudowaliśmy, pozwoli nam sprostać wyzwaniu, jakie stanęło przed naszą branżą. Jest nim dostarczenie przedsiębiorcom skutecznych narzędzi POS i eCommerce, które pomogą im prowadzić działalność w warunkach epidemii, a społeczeństwu zapewnią możliwość robienia bezpiecznych zakupów w sklepach i przez internet. To jest naszym absolutnym priorytetem na dzisiaj – dodała.

Nagroda eDukat Cashless Congress 2020 jest kolejnym w tym roku sukcesem Joanny Sekleckiej. Jej profesjonalizm i zaufanie środowiska płatniczego sprawiły, że w styczniu br. została jednogłośnie wybrana Przewodniczącą Komitetu Agentów Rozliczeniowych, skupiającego największych polskich przedstawicieli branży. Na początku marca nadano jej też tytuł najbardziej wpływowej kobiety polskiej branży płatniczej 2020 (wg rankingu Cashless.pl).

Joanna Seklecka, od blisko trzech lat z sukcesami zarządza rozwojem eService – lidera polskiego rynku i największego agenta rozliczeniowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Jako Prezes Zarządu oraz General Manager umacnia kluczową rolę eService w notowanej na NASDAQ, międzynarodowej Grupie EVO Payments Inc,. Pod jej kierownictwem eService stało się agentem rozliczeniowym, którego ofertę bezgotówkowych usług płatniczych przedsiębiorcy wybierają najchętniej. To dwukrotnie przyniosło firmie tytuł Lidera Sprzedaży w Programie Polska Bezgotówkowa.

Nagrody eDukat przyznawane są co roku, podczas najważniejszej konferencji polskiej branży bezgotówkowej, jaką jest Cashless Congress. Tegoroczna, VIII edycja, miała się odbyć 17 i 18 marca, jednak ze względu na epidemię koronawirusa, została przeniesiona na 15 - 16 września 2020 roku. Mimo to kapituła konkursu postanowiła już teraz uhonorować osoby i organizacje wyróżniające się w działaniach na rzecz rozwoju rozwiązań bezgotówkowych oraz polskiej branży płatniczej.

Tegoroczne nagrody przyznano w pięciu kategoriach:

  • Nowy produkt zmieniający rynek płatności bezgotówkowych;
  • Osobowość roku świata bezgotówkowego;
  • Firma roku świata bezgotówkowego;
  • Najważniejsza inicjatywa świata bezgotówkowego w Polsce w 2019 roku;
  • Najciekawsze opracowanie naukowe na temat płatności bezgotówkowych.

 

Organizatorem Cashless Congres 2020 jest Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego -inicjator licznych przedsięwzięć ukierunkowanych na zwiększanie dynamiki rozwoju obrotu bezgotówkowego oraz maksymalizację związanych z tym korzyści dla konsumentów – użytkowników elektronicznych instrumentów płatniczych.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse W 2022 czeka nas rekordowa waloryzacja emerytur ale też rent dożywotnich Biuro prasowe
2021-12-02 | 19:00

W 2022 czeka nas rekordowa waloryzacja emerytur ale też rent dożywotnich

W 2022 roku inflacja wywinduje emerytury. Wszystko przez wskaźnik waloryzacji rent i emerytur, który będzie znacznie wyższy niż przewidywano. Zgodnie z wrześniowymi założeniami
Finanse Święta z pandemią w tle, czyli jak nie ulec zakupowemu szaleństwu w korona-kryzy
2021-12-01 | 10:55

Święta z pandemią w tle, czyli jak nie ulec zakupowemu szaleństwu w korona-kryzy

Mimo że Black Friday już minął – właśnie trwa liczenie, ile pieniędzy wydaliśmy na promocjach – to przed nami Święta Bożego Narodzenia, a to wtedy następuje start
Finanse Dominik Ciula objął stanowisko CSO w Loando Group
2021-11-30 | 12:30

Dominik Ciula objął stanowisko CSO w Loando Group

Dominik Ciula dołączył do Grupy Loando od początku października. Na stanowisku szefa sprzedaży zastępuje Marcina Sikorę, który zaangażował się w realizację własnych

Więcej ważnych informacji

Farmacja

W czasie pandemii spadła akceptacja dla szczepień przeciwko innym chorobom niż COVID-19. Liczba dzieci niezaszczepionych przeciw odrze wzrosła najmocniej od 20 lat

W Polsce liczba wykonanych szczepień przeciw COVID-19 sięga już prawie 31 mln, przy czym liczba osób zaszczepionych w pełni wynosi prawie 20,3 mln. Średnio co trzeci Polak w wieku od 18 do 65 lat przyznaje, że nie zamierza się zaszczepić, a większości z nich nic nie skłoni do zmiany zdania. Niechęć do szczepień przeciw COVID-19 przełożyła się także na inne szczepionki. WHO wskazuje, że na całym świecie odnotowano największy od dwóch dekad wzrost liczby dzieci niezaszczepionych przeciwko odrze. Eksperci podkreślają, że potrzebna jest edukacja, by ponownie przywrócić zaufanie do szczepień, które przecież pomogły opanować dziesiątki chorób zakaźnych i coraz częściej wykorzystywane są także w profilaktyce nowotworowej. 

Bankowość

Omicron napędza niepewność na rynkach finansowych. Europejskie indeksy są bardziej narażone na jej skutki [DEPESZA]

– Sytuacja na rynkach finansowych przypomina w tej chwili przejażdżkę kolejką górską, co jest głównie efektem pojawienia się nowej mutacji koronawirusa (Omicron) – mówi Michał Milewski, zarządzający funduszami w Generali Investments TFI. Ta wysoka zmienność na rynkach będzie się utrzymywać, dopóki związany z nowym wariantem szum informacyjny będzie nakręcał strach inwestorów. Na wahania notowań bardziej narażone są indeksy europejskie. W USA więcej jest spółek nowej ekonomii, które są odporniejsze na ewentualne lockdowny w gospodarce. Amerykańscy inwestorzy czekają teraz na zaplanowane na połowę grudnia posiedzenie Fed.

Transport

Blisko 10 mln euro trafi na innowacje w obszarze wód śródlądowych i morskich. W styczniu rusza nowy nabór do konkursu dla małych i średnich firm

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w okresie luty–marzec 2022 roku planuje przeprowadzić nabór do konkursu „Innowacje w obszarze wód śródlądowych lub morskich”. O dofinansowanie w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego w wysokości do 2 mln euro będą mogły się starać mikro-, małe i średnie firmy. – Chodzi o przedsiębiorców działających nad morzem, na jeziorach, rzekach, ale nie rybaków. Mamy na myśli działalność związaną z turystyką, oczyszczaniem wód, dbaniem o ochronę środowiska w obszarze wodnym – wymienia Monika Karwat-Bury z PARP. Do  rozdysponowania będzie ok. 10 mln euro.

Konsument

Codziennie w Polsce używa się 3 mln plastikowych słomek. Robione ze słomy mogą być dla nich ekologiczną alternatywą

Idea zero waste oraz unijny zakaz wprowadzania m.in. jednorazowych, plastikowych rurek do napojów do obrotu skłoniły rynek do szukania alternatyw. Jedną z propozycji oferuje przedsiębiorstwo społeczne z Siemianowic Śląskich Eco Value, które wytwarza rurki ze słomy żytniej. Biosłomki są bardziej wytrzymałe niż te z papieru. Firma miesięcznie wytwarza ich ok. 1,7 mln sztuk, łącząc produkcję proekologiczną z misją społeczną. Zatrudnia bowiem przy produkcji osoby z niepełnosprawnościami.