Komunikaty PR

Joanna Seklecka po raz drugi laureatką eDukata Cashless Congress

2020-04-01  |  09:05
Biuro prasowe
Kontakt
Maurycy Nosowski
BuzzAir

ul. Niekłańska 35/1
03-924 Warszawa
maurycy.nosowski|buzzair.pl| |maurycy.nosowski|buzzair.pl
+48 22 402 96 10
www.corepr.pl

Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego ogłosiła laureatów nagród eDukaty Cashless Congress 2020. Joanna Seklecka, Prezes eService, po raz drugi została laureatką nagrody eDukat. Otrzymała ją w kategorii „Osobowość roku świata bezgotówkowego”, za „konsekwentne budowanie największego dostawcy usług rozliczeniowych w Europie Środkowo-Wschodniej”, jakim jest eService. Ze względu na stan epidemii, oficjalne wręczenie nagród zostało przesunięte na 16 września br.

Bardzo dziękuję za to wspaniałe wyróżnienie, a wszystkim laureatom gratuluję zarówno nagród, jak i osiągnięć, które stały się ich podstawą. Pragnę też podziękować pracownikom i partnerom eService, bez których ten sukces nie byłby możliwy – powiedziała Joanna Seklecka. Wierzę, że to, co zbudowaliśmy, pozwoli nam sprostać wyzwaniu, jakie stanęło przed naszą branżą. Jest nim dostarczenie przedsiębiorcom skutecznych narzędzi POS i eCommerce, które pomogą im prowadzić działalność w warunkach epidemii, a społeczeństwu zapewnią możliwość robienia bezpiecznych zakupów w sklepach i przez internet. To jest naszym absolutnym priorytetem na dzisiaj – dodała.

Nagroda eDukat Cashless Congress 2020 jest kolejnym w tym roku sukcesem Joanny Sekleckiej. Jej profesjonalizm i zaufanie środowiska płatniczego sprawiły, że w styczniu br. została jednogłośnie wybrana Przewodniczącą Komitetu Agentów Rozliczeniowych, skupiającego największych polskich przedstawicieli branży. Na początku marca nadano jej też tytuł najbardziej wpływowej kobiety polskiej branży płatniczej 2020 (wg rankingu Cashless.pl).

Joanna Seklecka, od blisko trzech lat z sukcesami zarządza rozwojem eService – lidera polskiego rynku i największego agenta rozliczeniowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Jako Prezes Zarządu oraz General Manager umacnia kluczową rolę eService w notowanej na NASDAQ, międzynarodowej Grupie EVO Payments Inc,. Pod jej kierownictwem eService stało się agentem rozliczeniowym, którego ofertę bezgotówkowych usług płatniczych przedsiębiorcy wybierają najchętniej. To dwukrotnie przyniosło firmie tytuł Lidera Sprzedaży w Programie Polska Bezgotówkowa.

Nagrody eDukat przyznawane są co roku, podczas najważniejszej konferencji polskiej branży bezgotówkowej, jaką jest Cashless Congress. Tegoroczna, VIII edycja, miała się odbyć 17 i 18 marca, jednak ze względu na epidemię koronawirusa, została przeniesiona na 15 - 16 września 2020 roku. Mimo to kapituła konkursu postanowiła już teraz uhonorować osoby i organizacje wyróżniające się w działaniach na rzecz rozwoju rozwiązań bezgotówkowych oraz polskiej branży płatniczej.

Tegoroczne nagrody przyznano w pięciu kategoriach:

  • Nowy produkt zmieniający rynek płatności bezgotówkowych;
  • Osobowość roku świata bezgotówkowego;
  • Firma roku świata bezgotówkowego;
  • Najważniejsza inicjatywa świata bezgotówkowego w Polsce w 2019 roku;
  • Najciekawsze opracowanie naukowe na temat płatności bezgotówkowych.

 

Organizatorem Cashless Congres 2020 jest Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego -inicjator licznych przedsięwzięć ukierunkowanych na zwiększanie dynamiki rozwoju obrotu bezgotówkowego oraz maksymalizację związanych z tym korzyści dla konsumentów – użytkowników elektronicznych instrumentów płatniczych.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse Oszczędności Polaków. Czy w 2021 r. będziemy zaciskać pasa? PAYBACK Opinion Poll Biuro prasowe
2021-01-27 | 09:00

Oszczędności Polaków. Czy w 2021 r. będziemy zaciskać pasa? PAYBACK Opinion Poll

W najnowszym badaniu PAYBACK Opinion Poll sprawdziliśmy noworoczne postanowienia Polaków dotyczące domowych finansów. Okazuje się, że nawet w dobie częściowego zatrzymania
Finanse Branża fitness zaczyna rok w słabej formie
2021-01-27 | 06:50

Branża fitness zaczyna rok w słabej formie

Rok 2021 centra i kluby fitness oraz siłownie rozpoczynają z zadłużeniem sięgającym ponad 7,7 mln zł. W niewiele lepszej kondycji finansowej są trenerzy i instruktorzy. Prowadzący
Finanse O 1300 proc. wzrosła liczba osób pobierających głodową emeryturę
2021-01-26 | 19:00

O 1300 proc. wzrosła liczba osób pobierających głodową emeryturę

Z danych ZUS wynika, że na koniec 2020 roku tzw. emerytury głodowe pobierało 310 tys. osób. To o 286,2 tys. więcej niż w roku 2011, kiedy takie świadczenia trafiały do 23,9 tys.

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Telekomunikacja

Nowelizacja ustawy o cyberbezpieczeństwie wciąż nie uwzględnia wielu uwag z rynku. Chińskie firmy nadal mogą być wykluczone z wdrażania sieci 5G w Polsce

Po publicznych konsultacjach strona rządowa opublikowała nowy projekt zmian w ustawie o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Nowelizacja – kluczowa dla procesu wdrażania w Polsce sieci 5G – od początku budzi szereg zastrzeżeń po stronie ekspertów i uczestników rynku telekomunikacyjnego, którzy zgłosili do niej ponad 750 uwag. – Obecny projekt tylko w części uwzględnia zgłaszane uwagi, wiele z nich nie zostało jednak uwzględnionych albo przepisy zostały zmienione w sposób budzący kolejne zastrzeżenia i wątpliwości interpretacyjne – podkreśla prof. Maciej Rogalski, rektor Uczelni Łazarskiego, wspólnik w Kancelarii Rogalski i Wspólnicy.

Handel

Szykują się duże zmiany w przepisach o ochronie konsumentów i konkurencji. UOKiK zyska nowe narzędzia w walce z nieuczciwymi firmami

Przepisy o ochronie konsumentów i konkurencji czeka w tym roku szereg dużych zmian. Na wdrożenie do polskiego porządku prawnego czekają unijne dyrektywy i rozporządzenia, dzięki którym UOKiK zyska nowe uprawnienia, w tym m.in. takie, które wcześniej były zarezerwowane dla Policji czy służb specjalnych. W ciągu kilku najbliższych miesięcy urząd zamierza też wytoczyć wojnę przedsiębiorcom, którzy prowadzą pokazy handlowe, bazując na nierzetelnych mechanizmach sprzedażowych i wprowadzając konsumentów w błąd.

Finanse

W 2021 roku będzie można realnie zarobić tylko na bardziej ryzykownych inwestycjach. Giełda przyciągnie inwestorów, jeśli pojawią się ciekawe debiuty

Lubiane przez inwestorów instrumenty nie dają już zarobić tyle, co wcześniej. Globalne obniżenie stóp procentowych sprawiło, że lokaty bankowe przestały przynosić realny zysk, zwłaszcza w Polsce, gdzie inflacja jest relatywnie wysoka. Także na rynku obligacji oraz w nieruchomościach nie da się w najbliższych latach oczekiwać zarobku. To sprawi, że inwestorzy będą szukać okazji w bardziej ryzykownych instrumentach.

Transport

Koniec z rozrzuconymi po chodniku e-hulajnogami. Będzie też ograniczenie prędkości dla ich użytkowników

Elektryczne hulajnogi są już popularnym środkiem transportu, ale coraz częściej dochodzi do kolizji z ich udziałem, a pojazdy porzucone na chodnikach czy poboczach są nierzadkim widokiem, a często też poważnym utrudnieniem w poruszaniu się po mieście. Dlatego resort infrastruktury postanowił uporządkować ten segment rynku. Zgodnie z przyjętymi wczoraj przez rząd przepisami hulajnogi elektryczne będą mogły poruszać się przede wszystkim drogami dla rowerów bądź ścieżkami rowerowymi, natomiast chodnikiem – tylko w wyjątkowych przypadkach. Przepisy wprowadzą też maksymalną prędkość dla e-hulajnóg, a także uregulują kwestię porzucania ich na środku chodników.