Komunikaty PR

Konto Proste Zasady na selfie w Getin Banku

2020-09-16  |  01:00

Założenie rachunku za pomocą nowej metody jest bardzo proste. Potrzebujemy smartfona z systemem Android lub iOS, dowodu osobistego oraz chwili wolnego czasu. Ponadto przy zakładaniu rachunku istnieje możliwość wyboru dopasowanego pakietu produktowego oraz dołączenia do niego dodatku w postaci m.in. Ubezpieczenia do ROR, Ubezpieczenia do karty czy Dyspozycji przelewu wynagrodzenia. Wypełnienie całego wniosku zajmuje tylko chwilę, a konto stanie się aktywne maksymalnie w ciągu trzech godzin.

 

Założenie konta na selfie - 5 prostych kroków:

  1. W formularzu w stronie internetowej Getin Banku wpisujemy wymagane dane osobowe i kontaktowe.
  2. Zgodnie z poleceniami na ekranie wgrywamy dokument tożsamości z obu stron oraz trzy wykonywane przez siebie gesty, również zgodnie z wyświetlanymi poleceniami.
  3. Podajemy dodatkowe dane potrzebne do zawarcia umowy (np. adres zamieszkania).
  4. Wybieramy pakiet produktowy dostosowany do naszych oczekiwań, uzupełniamy ostatnie dane oraz określamy zgody marketingowe. Do wyboru jest rachunek z Kontem Oszczędnościowym lub bez, a także szereg dodatkowych produktów.
  5. Na ekranie z podsumowaniem widzimy wszystkie dane oraz opcje produktów, które wybraliśmy. Po kliknięciu przycisku „Potwierdzam” otrzymamy hasło SMS, które należy wpisać w aplikacji. Następnie wybieramy przycisk „Zatwierdź”. W ciągu trzech godzin otrzymamy SMS informujący o potwierdzeniu założenia konta oraz email z wszelkimi niezbędnymi dokumentami jak umowa czy dostęp do Bankowości Internetowej. Gotowe! Założyliśmy konto na selfie!

Wszystkie informacje, wraz z filmem instruktażowym dotyczącym zakładania Konta na selfie, dostępne są na stronie Banku w zakładce Konta Osobiste. Ponadto na tej samej zakładce strony widnieje kod QR przenoszący osobę zainteresowaną bezpośrednio do wniosku o ROR na selfie.

Konto Proste Zasady w Getin Banku to atrakcyjna propozycja dla osób szukających właściwego miejsca do zarządzania swoimi finansami. Prowadzenie Konta jest bezpłatne przy co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. Dodatkowo, Klienci mogą skorzystać z promocji Bonus za aktywność oferującej oprocentowanie 2% na Koncie Oszczędnościowym w skali roku do kwoty 10 000 zł przez 12 miesięcy oraz Lokaty Mobilnej na Start, dla nowych użytkowników Bankowości Mobilnej, z oprocentowaniem 1,5% na miesiąc. Wartym wspomnienia jest także Program Polecaj Konto Proste Zasady dający Klientom możliwość zyskania do 800 zł za polecanie Konta innym.

Czemu Getin Bank? Nasze doświadczenie w oferowaniu usług bankowych o najwyższym standardzie od lat potwierdzają niezależni eksperci. Jednym z takich wyróżnień jest zdobyte w czerwcu br. pierwsze miejsce w prestiżowym rankingu „Złoty Bankier” w głównej kategorii „Złoty Bank 2020 - Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi”. Co istotne, nasz bank po raz kolejny zdobył również wyróżnienie w kategorii „Bezpieczny bank – najlepsze praktyki”. Nagrody te przyznawane są przez Klientów i ekspertów branżowych bankowi, który w swojej działalności stawia na najlepsze praktyki rynkowe.

Pamiętajmy, że w dobie pandemii COVID-19 bardzo ważne jest zachowanie bezpieczeństwa. Dzięki możliwości założenia konta na selfie Getin Bank stara się zapewnić przyszłym Klientom komfort i poczucie bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę obecne okoliczności, założenie rachunku bez potrzeby odwiedzania placówki Banku to najrozsądniejsze i najłatwiejsze rozwiązanie. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse Zazdrość, nierówność, polaryzacja... przyszłość? – ruszyła rejestracja na VIII Biuro prasowe
2020-09-24 | 09:00

Zazdrość, nierówność, polaryzacja... przyszłość? – ruszyła rejestracja na VIII

Ósma Konferencja Nienieodpowiedzialni odbędzie się w wyjątkowych okolicznościach, nie zmienia się jednak jej główny cel - uwrażliwianie biznesu i społeczeństwa na
Finanse Ktoś chce wziąć na ciebie pożyczkę? Reaguj błyskawicznie
2020-09-23 | 16:00

Ktoś chce wziąć na ciebie pożyczkę? Reaguj błyskawicznie

Związek Banków Polskich oszacował, że w 2019 roku udaremniono w Polsce próby wyłudzenia kredytów na 280 mln zł. Mowa o tych zobowiązaniach, które zostały
Finanse Miesięczna pensja nie wystarczy na pokrycie długów
2020-09-23 | 10:00

Miesięczna pensja nie wystarczy na pokrycie długów

Przeciętne wynagrodzenie w naszym kraju wynosi obecnie 5 286 zł. W porównaniu z tym, kwota średniego zadłużenia Polaków jest ponad 3,5-krotnie wyższa i wynosi 19 126 zł.

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Nowa ustawa może wykluczyć chińskie firmy technologiczne z polskiego rynku. To zahamuje wymianę handlową i rozwój polskiego przemysłu

Projekt zmiany ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, który jest w tej chwili na etapie konsultacji, może wykluczyć z polskiego rynku chińskie firmy technologiczne. – Jeżeli nowe przepisy wejdą w życie w obecnym kształcie, spotkałoby się to z pewnymi retorsjami ze strony Chin, co z kolei na pewno zaszkodziłoby polskiej gospodarce – mówi Jarosław Tworóg, wiceprezes Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji. Jak wskazuje, projektowane przepisy stoją też w sprzeczności z przepisami o wolnym handlu i prawem międzynarodowym. Dodatkowo tak poważne zmiany na rynku mogą wiązać się z opóźnieniem we wdrażaniu technologii 5G, co z kolei przełoży się na mniejszą konkurencyjność polskiego przemysłu.

Bankowość

Branża leasingowa liczy na odbicie w inwestycjach firm. Pomóc w tym może nowa ulga na robotyzację

Cały rynek leasingowy ma zanotować w tym roku spadek wyników zamiast oczekiwanego przed pandemią rekordowego poziomu. To efekt lockdownu i chwilowo zmniejszonych inwestycji firm, mimo że niektóre segmenty, jak maszyny rolnicze i urządzenia medyczne, wciąż notują wzrosty. W najbliższych miesiącach negatywnie na rynek oddziaływać będzie koniec wakacji leasingowych, ale pozytywnym impulsem powinno być wejście w życie ulgi na robotyzację od 1 stycznia 2021 roku. Branża liczy, że korzyści podatkowe zachęcą firmy do inwestowania.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Ochrona środowiska

Walka ze zmianami klimatu wpływa na sposób produkcji i dystrybucji piwa. Rosną także wymagania wobec dostawców surowców

– ​Już dziś myślimy strategicznie o przyszłości naszej, społeczności, w których funkcjonujemy, oraz naszej planety – mówi Igor Tikhonov, prezes Kompanii Piwowarskiej. Browary inwestują w odnawialne źródła energii oraz technologie, które pozwalają im ograniczać emisję dwutlenku węgla i zużycie wody przy produkcji piwa. Walczą także z problemem odpadów, wprowadzając opakowania wielokrotnego użytku oraz w pełni podlegające recyklingowi. Celem Kompanii Piwowarskiej jest również pozyskiwanie surowców i składników w stu procentach pochodzących ze zrównoważonych źródeł.

Media i PR

Dzieci potrzebują wsparcia podczas pandemii. Bajkoterapia może im pomóc w zrozumieniu i przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa [DEPESZA]

– Pandemia SARS-CoV-2 jest trudnym czasem dla najmłodszych. Wiele dzieci nie tyle boi się zachorowania, co cierpi z powodu lęku wywołanego nieprzewidywalnością otaczającego nas świata – mówi Michał Kędzierski, psycholog dziecięcy. Sposobem na oswojenie tego strachu może być bajkoterapia. Metodę tę wykorzystuje McDonald’s w nowej kampanii społecznej skierowanej do dzieci „Bajki z nowym morałem”.