Komunikaty PR

Maciej Zientara z Supernova Development Group wchodzi w NFT

2021-12-10  |  16:30
Kontakt
Urszula Kostrzewa
Ro

Marszałkowska 58/27
02-345 Warszawa
urszula.kostrzewa|ro.team| |urszula.kostrzewa|ro.team
+48531435182
www.ro.team

Spółka DeHo założona przez Macieja Zientarę, startuje z projektem NFT o nazwie 4ether.
W ramach licytacji, kupujący, oprócz własności tokenu, nabywają możliwość wzięcia udziału w dwudniowej imprezie sylwestrowej organizowanej w krakowskim AC Hotelu. Aukcja rozpoczyna się w sobotę 11.12 i potrwa do poniedziałku 13.12. Projekt technologicznie wspierany jest przez software house LEOCODE.  
  

Na stronie projektu, twórcy chwalą się łączeniem świata cyfrowego z rzeczywistym. Dzięki zakupowi tokenu o nazwie 4ether, nabywca zyskuje możliwość udziału w imprezie sylwestrowej organizowanej w 4-gwiazdkowym AC Hotel Kraków. To jeden z pierwszych projektów NFT, który wykracza poza sferę wirtualną i oferuje nabywcy wartość zakotwiczoną w realnym świecie. NFT Voucher to realizacja doświadczeń związanych imprezą sylwestrową oraz gwarancja dalszych benefitów w świecie realnym i wirtualnym. Obecna oferta 4ether jest pilotem nadchodzącej koncepcji RVR zapowiadanej przez DeHO.  

- Rewolucja kryptograficzna trwa w najlepsze. Na rynek kryptowalutowy wchodzą wielkie, globalne spółki takie jak Apple, Twitter czy Tesla. Mark Zuckerberg w ostatnich miesiącach wystartował z projektem Metaverse. Świat szybko się cyfryzuje i coraz więcej jego elementów będzie trafiało do wirtualnego wymiaru - komentuje Maciej Zientara.

- Projekt RVR czyli Real-Virtual-Real to idea przenoszenia, korzystania i doświadczania między wymiarami, rzeczywistym i wirtualnym światem. Pomysł DeHO to stworzenie zdecentralizowanej platformy, która pozwoli w pewnym sensie „zatrzymać czas” i zachować realne wspomnienia, przenieść je do virtuala i na odwrót - dodaje Zientara. 

Aukcja tokenu rozpoczyna się w sobotę 11.12 i potrwa do poniedziałku 13 grudnia. W ramach atrakcji związanych z voucherem NFT znajduje się brunch, kolacja, open bar, nocleg, śniadanie oraz dodatki obrandowane akcentami nawiązującymi do świata kryptowalut. 

Do udziału w wydarzeniu uprawnione będą osoby posiadające NFT w momencie jego rozpoczęcia, czyli 31.12 o godzinie 16.00. Oznacza to, że zwycięzcy licytacji mają swobodę odsprzedania tokenu jeszcze przed startem imprezy. 

- 4ether zachowa charakter płynnego tokenu użytkowego również po zakończeniu wydarzenia. Posiadacz tokenu będzie dysponował trójwymiarowym modelem pokoju z możliwością osadzenia go w Metaverse. Dodatkową wartością będzie również pierwszeństwo uczestnictwa w wydarzeniach planowanych przez nas w przyszłości - tłumaczy Zientara. 

- Chcemy “zatrzymać czas” i zapisać go na wieczność na NFT tak, żeby jego właściciel mógł go już na zawsze umieścić jako trofeum w swoim wirtualnym portfelu, mogąc zawsze wspominać to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie.  Idealnie, gdybym spotkał się z jego posiadaczem za jakiś czas i usłyszał: „To była moja najlepsza inwestycja w 2021 - dodaje.

Sprzedaż odbędzie się za pośrednictwem platformy OpenSea.io, a niezbędnym do wzięcia w niej udziału warunkiem jest utworzenie portfela na Metamask.io. Liczba NFT jest limitowana do trzech tokenów łącznie.

Technologiczne wsparcie projektu 4ether stanowi software house LEOCODE, specjalizujący się w projektach Web3. 

DeHO to zdecentralizowana platforma produktowa, transakcyjna i market place w jednym, wykorzystująca unikalną koncepcję platformy RVR (znaczek reserved) łącząca to co wydawałoby się nie do połączenia. DeHO to w jednym świat rzeczywisty i wirtualny, a z perspektywy finansowej to unifikacja rynku kryptowalut i użyteczności pieniądza fiducjarnego, bez ograniczeń i limitów, a co najważniejsze dla każdego.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Ro
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse Gdzie nie logować się na konto bankowe? Świadomość potencjalnych zagrożeń Biuro prasowe
2024-07-02 | 08:30

Gdzie nie logować się na konto bankowe? Świadomość potencjalnych zagrożeń

W czasach, gdy coraz więcej codziennych transakcji przenosi się do świata online, bezpieczeństwo kont bankowych jest absolutnym priorytetem. Zachowanie ostrożności podczas logowania jest
Finanse Jak zarobić na mieszkaniu i wciąż w nim mieszkać?
2024-06-30 | 22:00

Jak zarobić na mieszkaniu i wciąż w nim mieszkać?

Coraz więcej mówi się o rencie dożywotniej, czyli hipotece odwróconej w modelu sprzedażowym. Zazwyczaj, gdy chcemy kupić nieruchomość, to udajemy się do banku
Finanse Co dalej z wykorzystaniem funduszy unijnych w ramach FENG 2021-2027?
2024-06-27 | 01:00

Co dalej z wykorzystaniem funduszy unijnych w ramach FENG 2021-2027?

Jak podało Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, w ramach wykorzystania środków unijnych z programów na lata 2021-2027 podpisano do 2 czerwca br. umowy na realizację 3 974

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Samorządy walczą o ustawę metropolitalną. Powstanie metropolii oznacza dodatkowe środki m.in. na walkę z wykluczeniem transportowym

O uzyskanie statusu metropolii od lat walczą m.in. Trójmiasto, Łódź czy Warszawa. Teraz miasta łączą siły i dyskutują o jednym wspólnym projekcie ustawy metropolitalnej. Choć każdy ośrodek ma inną specyfikę, wszystkie liczą, że odpowiednie przepisy na temat współpracy największych miast z okolicznymi gminami przyniosą wiele korzyści. Jednym z kluczowych obszarów, który może na tym zyskać, jest transport publiczny. Powstanie metropolii oznaczałoby dodatkowe środki na walkę z wykluczeniem komunikacyjnym w małych miejscowościach.

Handel

Europejskie sklepy internetowe skarżą się na nieuczciwą konkurencję z Chin. Apelują o lepszy nadzór nad rynkiem

Chińskie platformy marketplace podbijają europejski rynek e-commerce, a liczba ich klientów w Europie szybko rośnie – w 2023 roku w państwach UE oraz w Wielkiej Brytanii udział konsumentów, którzy dokonali zakupów w handlu elektronicznym od chińskich sprzedawców, wynosił 40 proc. lub więcej. Działalność chińskich sprzedawców wywołuje jednak szereg zarzutów, dotyczących m.in. sposobu i zakresu zbierania danych osobowych oraz ich późniejszego wykorzystywania, bezpieczeństwa produktów sprzedawanych europejskim konsumentom, sposobu ich reklamowania oraz nieuczciwych metod konkurencji, które szkodzą firmom działającym na terenie Unii. Te podkreślają, że nie boją się konkurencji z Azji, ale apelują do regulatorów o lepszą egzekucję przepisów, które powinny obowiązywać wszystkich graczy na rynku.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.