Komunikaty PR

Maciej Zientara z Supernova Development Group wchodzi w NFT

2021-12-10  |  16:30
Kontakt
Urszula Kostrzewa
Ro

Marszałkowska 58/27
02-345 Warszawa
urszula.kostrzewa|ro.team| |urszula.kostrzewa|ro.team
+48531435182
www.ro.team

Spółka DeHo założona przez Macieja Zientarę, startuje z projektem NFT o nazwie 4ether.
W ramach licytacji, kupujący, oprócz własności tokenu, nabywają możliwość wzięcia udziału w dwudniowej imprezie sylwestrowej organizowanej w krakowskim AC Hotelu. Aukcja rozpoczyna się w sobotę 11.12 i potrwa do poniedziałku 13.12. Projekt technologicznie wspierany jest przez software house LEOCODE.  
  

Na stronie projektu, twórcy chwalą się łączeniem świata cyfrowego z rzeczywistym. Dzięki zakupowi tokenu o nazwie 4ether, nabywca zyskuje możliwość udziału w imprezie sylwestrowej organizowanej w 4-gwiazdkowym AC Hotel Kraków. To jeden z pierwszych projektów NFT, który wykracza poza sferę wirtualną i oferuje nabywcy wartość zakotwiczoną w realnym świecie. NFT Voucher to realizacja doświadczeń związanych imprezą sylwestrową oraz gwarancja dalszych benefitów w świecie realnym i wirtualnym. Obecna oferta 4ether jest pilotem nadchodzącej koncepcji RVR zapowiadanej przez DeHO.  

- Rewolucja kryptograficzna trwa w najlepsze. Na rynek kryptowalutowy wchodzą wielkie, globalne spółki takie jak Apple, Twitter czy Tesla. Mark Zuckerberg w ostatnich miesiącach wystartował z projektem Metaverse. Świat szybko się cyfryzuje i coraz więcej jego elementów będzie trafiało do wirtualnego wymiaru - komentuje Maciej Zientara.

- Projekt RVR czyli Real-Virtual-Real to idea przenoszenia, korzystania i doświadczania między wymiarami, rzeczywistym i wirtualnym światem. Pomysł DeHO to stworzenie zdecentralizowanej platformy, która pozwoli w pewnym sensie „zatrzymać czas” i zachować realne wspomnienia, przenieść je do virtuala i na odwrót - dodaje Zientara. 

Aukcja tokenu rozpoczyna się w sobotę 11.12 i potrwa do poniedziałku 13 grudnia. W ramach atrakcji związanych z voucherem NFT znajduje się brunch, kolacja, open bar, nocleg, śniadanie oraz dodatki obrandowane akcentami nawiązującymi do świata kryptowalut. 

Do udziału w wydarzeniu uprawnione będą osoby posiadające NFT w momencie jego rozpoczęcia, czyli 31.12 o godzinie 16.00. Oznacza to, że zwycięzcy licytacji mają swobodę odsprzedania tokenu jeszcze przed startem imprezy. 

- 4ether zachowa charakter płynnego tokenu użytkowego również po zakończeniu wydarzenia. Posiadacz tokenu będzie dysponował trójwymiarowym modelem pokoju z możliwością osadzenia go w Metaverse. Dodatkową wartością będzie również pierwszeństwo uczestnictwa w wydarzeniach planowanych przez nas w przyszłości - tłumaczy Zientara. 

- Chcemy “zatrzymać czas” i zapisać go na wieczność na NFT tak, żeby jego właściciel mógł go już na zawsze umieścić jako trofeum w swoim wirtualnym portfelu, mogąc zawsze wspominać to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie.  Idealnie, gdybym spotkał się z jego posiadaczem za jakiś czas i usłyszał: „To była moja najlepsza inwestycja w 2021 - dodaje.

Sprzedaż odbędzie się za pośrednictwem platformy OpenSea.io, a niezbędnym do wzięcia w niej udziału warunkiem jest utworzenie portfela na Metamask.io. Liczba NFT jest limitowana do trzech tokenów łącznie.

Technologiczne wsparcie projektu 4ether stanowi software house LEOCODE, specjalizujący się w projektach Web3. 

DeHO to zdecentralizowana platforma produktowa, transakcyjna i market place w jednym, wykorzystująca unikalną koncepcję platformy RVR (znaczek reserved) łącząca to co wydawałoby się nie do połączenia. DeHO to w jednym świat rzeczywisty i wirtualny, a z perspektywy finansowej to unifikacja rynku kryptowalut i użyteczności pieniądza fiducjarnego, bez ograniczeń i limitów, a co najważniejsze dla każdego.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse Samorządowy Kongres Finansowy: o źródłach finansowania inwestycji Biuro prasowe
2024-05-09 | 14:20

Samorządowy Kongres Finansowy: o źródłach finansowania inwestycji

Samorządowy Kongres Finansowy: o źródłach finansowania inwestycji Reforma systemu finansów samorządowych, zmiany w podatkach, inwestycje i zarządzanie budżetami. Już za
Finanse W przyszłym tygodniu odbędzie się Samorządowy Kongres Finansowy
2024-05-08 | 14:00

W przyszłym tygodniu odbędzie się Samorządowy Kongres Finansowy

W przyszłym tygodniu odbędzie się Samorządowy Kongres Finansowy Finanse samorządów, zmiany klimatu, wykorzystanie nowych technologii, służba zdrowia i obrona cywilna –
Finanse Pożyczka online odpowiedzią na brak poduszki finansowej
2024-05-07 | 14:30

Pożyczka online odpowiedzią na brak poduszki finansowej

W życiu każdego z nas może nadejść moment, w którym z dnia na dzień potrzebna będzie większa ilość gotówki. Jeśli ktoś zadbał o to, aby dysponować poduszką finansową

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Samorządowy Kongres Finansowy

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Tylko co czwarta firma planuje inwestycje zagraniczne. Ich zapał osłabia niestabilna sytuacja geopolityczna

Wartość bezpośrednich inwestycji zagranicznych polskich firm w 2022 roku wyniosła 28 mld euro, co stanowiło zaledwie 5 proc. krajowego PKB, podczas gdy średnia w krajach UE to aż 88 proc. PKB. To pokazuje, że rodzime przedsiębiorstwa do tej pory stosunkowo niewiele inwestowały za granicą, głównie na rynkach Unii Europejskiej i w Stanach Zjednoczonych. Barierą wciąż pozostaje dla nich m.in. brak elastycznego finansowania i wiedzy na temat korzyści, jakie może zapewnić firmie ekspansja zagraniczna. Zapał potencjalnych inwestorów osłabia też niepewna sytuacja geopolityczna. W efekcie tylko co czwarte przedsiębiorstwo rozważa obecnie zainwestowanie na międzynarodowym rynku, co jest wynikiem dużo niższym od globalnej średniej – wynika z badania przeprowadzonego przez PFR TFI.

Ochrona środowiska

Koniec „malowania trawy na zielono”. W komunikacji firm nie będzie miejsca na greenwashing [DEPESZA]

„Malowanie trawy na zielono” – to stare określenie dobrze pasuje do zjawiska greenwashingu, czyli takiej komunikacji marketingowej przedsiębiorstwa, która bazuje na nieprawdziwych lub zmanipulowanych deklaracjach związanych ze zgodnością prowadzonej działalności z zasadami ochrony środowiska. To nieuczciwe wobec klientów i partnerów biznesowych, a niedługo także niezgodne z prawem – podkreślili eksperci podczas panelu „Greenwashing”, jaki odbył się podczas 16. Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

IT i technologie

Mobilne USG umożliwia dokładniejszą diagnostykę na miejscu wypadku. Z tym sprzętem jeździ coraz więcej karetek w Polsce

Badanie ultrasonograficzne jest podstawą diagnostyki w medycynie, a aparat USG znajduje się już na wyposażeniu każdego szpitala. Dzięki rozwojowi technologii urządzenia te doczekały się także mobilnej wersji, która jest łatwa w transporcie, a jednocześnie zachowuje wysokiej jakości obraz. Ten sprzęt jest coraz częściej wyposażeniem karetek ratunkowych. – W ramach umowy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Philips dostarczył 155 takich mobilnych ultrasonografów do 90 stacji ratownictwa w całej Polsce – mówi Michał Szczechula z Philips. Teraz ratownicy szkolą się z ich obsługi.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.