Maciej Zientara z Supernova Development Group wchodzi w NFT
Ro
Marszałkowska 58/27
02-345 Warszawa
urszula.kostrzewa|ro.team| |urszula.kostrzewa|ro.team
+48531435182
www.ro.team
Spółka DeHo założona przez Macieja Zientarę, startuje z projektem NFT o nazwie 4ether.
W ramach licytacji, kupujący, oprócz własności tokenu, nabywają możliwość wzięcia udziału w dwudniowej imprezie sylwestrowej organizowanej w krakowskim AC Hotelu. Aukcja rozpoczyna się w sobotę 11.12 i potrwa do poniedziałku 13.12. Projekt technologicznie wspierany jest przez software house LEOCODE.
Na stronie projektu, twórcy chwalą się łączeniem świata cyfrowego z rzeczywistym. Dzięki zakupowi tokenu o nazwie 4ether, nabywca zyskuje możliwość udziału w imprezie sylwestrowej organizowanej w 4-gwiazdkowym AC Hotel Kraków. To jeden z pierwszych projektów NFT, który wykracza poza sferę wirtualną i oferuje nabywcy wartość zakotwiczoną w realnym świecie. NFT Voucher to realizacja doświadczeń związanych imprezą sylwestrową oraz gwarancja dalszych benefitów w świecie realnym i wirtualnym. Obecna oferta 4ether jest pilotem nadchodzącej koncepcji RVR zapowiadanej przez DeHO.
- Rewolucja kryptograficzna trwa w najlepsze. Na rynek kryptowalutowy wchodzą wielkie, globalne spółki takie jak Apple, Twitter czy Tesla. Mark Zuckerberg w ostatnich miesiącach wystartował z projektem Metaverse. Świat szybko się cyfryzuje i coraz więcej jego elementów będzie trafiało do wirtualnego wymiaru - komentuje Maciej Zientara.
- Projekt RVR czyli Real-Virtual-Real to idea przenoszenia, korzystania i doświadczania między wymiarami, rzeczywistym i wirtualnym światem. Pomysł DeHO to stworzenie zdecentralizowanej platformy, która pozwoli w pewnym sensie „zatrzymać czas” i zachować realne wspomnienia, przenieść je do virtuala i na odwrót - dodaje Zientara.
Aukcja tokenu rozpoczyna się w sobotę 11.12 i potrwa do poniedziałku 13 grudnia. W ramach atrakcji związanych z voucherem NFT znajduje się brunch, kolacja, open bar, nocleg, śniadanie oraz dodatki obrandowane akcentami nawiązującymi do świata kryptowalut.
Do udziału w wydarzeniu uprawnione będą osoby posiadające NFT w momencie jego rozpoczęcia, czyli 31.12 o godzinie 16.00. Oznacza to, że zwycięzcy licytacji mają swobodę odsprzedania tokenu jeszcze przed startem imprezy.
- 4ether zachowa charakter płynnego tokenu użytkowego również po zakończeniu wydarzenia. Posiadacz tokenu będzie dysponował trójwymiarowym modelem pokoju z możliwością osadzenia go w Metaverse. Dodatkową wartością będzie również pierwszeństwo uczestnictwa w wydarzeniach planowanych przez nas w przyszłości - tłumaczy Zientara.
- Chcemy “zatrzymać czas” i zapisać go na wieczność na NFT tak, żeby jego właściciel mógł go już na zawsze umieścić jako trofeum w swoim wirtualnym portfelu, mogąc zawsze wspominać to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Idealnie, gdybym spotkał się z jego posiadaczem za jakiś czas i usłyszał: „To była moja najlepsza inwestycja w 2021 - dodaje.
Sprzedaż odbędzie się za pośrednictwem platformy OpenSea.io, a niezbędnym do wzięcia w niej udziału warunkiem jest utworzenie portfela na Metamask.io. Liczba NFT jest limitowana do trzech tokenów łącznie.
Technologiczne wsparcie projektu 4ether stanowi software house LEOCODE, specjalizujący się w projektach Web3.
DeHO to zdecentralizowana platforma produktowa, transakcyjna i market place w jednym, wykorzystująca unikalną koncepcję platformy RVR (znaczek reserved) łącząca to co wydawałoby się nie do połączenia. DeHO to w jednym świat rzeczywisty i wirtualny, a z perspektywy finansowej to unifikacja rynku kryptowalut i użyteczności pieniądza fiducjarnego, bez ograniczeń i limitów, a co najważniejsze dla każdego.

Ceny ubezpieczeń spadły o 3% w pierwszym kwartale 2025 r.

Pożyczki bez zaświadczeń i formalności – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają tę formę finansowania?
Walletto Fintech Poland i rozwój polskiego ekosystemu fintech
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Niepewna sytuacja zwracanych do Skarbu Państwa gruntów dzierżawnych. To może się wiązać z likwidacją infrastruktury rolniczej i miejsc pracy
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wciąż nie przedstawił spójnego planu zagospodarowania gruntów zwracanych do Zasobów Skarbu Państwa. W efekcie setki hektarów gruntów leżą odłogiem, a strategiczna infrastruktura rolnicza jest demontowana. Spółka Top Farms od dawna wnioskowała do KOWR-u o utworzenie ośrodków produkcji rolniczej (OPR) lub podjęcie jakichkolwiek decyzji, które umożliwiłyby dalsze funkcjonowanie wielu takich obiektów rolniczych. Brak decyzji skutkuje trwałą utratą potencjału produkcyjnego, a tym samym może osłabić pozycję konkurencyjną polskiego rolnictwa.
Transport
Europejskie miasta planują wzrost inwestycji w infrastrukturę społeczną. Wydatki na niskoemisyjny transport wciąż są niewystarczające [DEPESZA]

W ciągu najbliższych trzech lat 56 proc. gmin miejskich w UE planuje zwiększyć nakłady na redukcję emisji gazów cieplarnianych, a 53 proc. – na infrastrukturę społeczną – wynika z badania EBI. Dotacje krajowe i unijne pozostają głównym źródłem finansowania inwestycji, choć samorządy szukają także innych form finansowania. O potrzebach w tym obszarze eksperci i samorządowcy rozmawiali w trakcie panelu „Fundusze unijne w rozwoju miast i regionów”, który odbył się w ramach EKG w Katowicach.
Farmacja
Właściciele psów i kotów szczególnie narażeni na choroby odkleszczowe. Nie decydują się jednak na profilaktyczne szczepienia

Eksperci ostrzegają, że Polska znajduje się w czołówce krajów Europy Środkowej pod względem liczby zachorowań na kleszczowe zapalenie mózgu, a mimo to poziom zaszczepienia przeciwko tej chorobie pozostaje dramatycznie niski. Tymczasem zmiany klimatyczne, coraz wyższe temperatury, migracje kleszczy i zanik sezonowości ich aktywności powodują, że ryzyko zakażenia jest coraz większe – nie tylko w lesie, ale i w mieście, parku czy ogrodzie, a nawet w domu, szczególnie tam, gdzie mieszkają zwierzęta.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.