Komunikaty PR

Tpay oferuje raty online z Pekao

2022-11-30  |  10:00
Biuro prasowe

Pekao i Tpay ułatwiają zakupy w sieci. Drugi największy bank w Polsce i zaufany operator płatności umożliwiają finansowanie zakupu produktów i usług w wygodnych ratach. Rozwiązanie odpowiada również na aktualne potrzeby internetowych sprzedawców.

Za pośrednictwem bramki płatniczej Tpay internauci mogą już dokonać płatności za zakupy, korzystając z atrakcyjnej oferty ratalnej Banku Pekao S.A. Tym samym Bank Pekao wkroczył na rynek sprzedaży kredytów ratalnych w branży e-commerce. To efekt obserwowanej tendencji wzrostowej i sporego zainteresowania konsumentów tą formą finansowania.

Rynek płatności odroczonych oraz tych na raty rozwija się bardzo dynamicznie. Potwierdzają to najnowsze dane Biura Informacji Kredytowej: tylko we wrześniu, rok do roku banki i SKOK-i udzieliły o blisko 31 proc. więcej kredytów ratalnych w ujęciu liczbowym. Wśród Polaków istnieje realna potrzeba korzystania z takich rozwiązań płatniczych, w tym świadomego zarządzania swoim budżetem. Jako operator płatności zawsze wsłuchujemy się w głosy konsumentówpodkreśla Paweł Działak, CEO & co-founder Tpay, operatora płatności online.

Strategia Banku na lata 2021–2024 zakłada wejście Banku Pekao na rynek sprzedaży ratalnej. Dziś rozpoczynamy jej realizację oferując sprzedawcom internetowym i ich klientom nowoczesny, bezpieczny i prosty proces wnioskowania o kredyt ratalny. Jest to pierwszy krok naszego banku w rozwoju tej linii biznesowej i umocnieniu pozycji na rynku e-commercemówi Wojciech Werochowski, Wiceprezes Banku Pekao S.A., nadzorujący Pion Bankowości Detalicznej.

Wygodne zakupy

Dzięki płatnościom ratalnym z Pekao internauci mają dostęp do finansowania zakupów z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie, tzw. 24/7. Oferta obejmuje finansowanie do 20 000 zł na jedynie oświadczenie o dochodach, spłatę nawet do 60 miesięcy, a także raty 0%.

Rozwiązanie wyróżnia krótki i przyjazny wniosek, a decyzja kredytowa następuje nawet w kilka minut. Bank do wnioskowania o kredyt ratalny wykorzystuje do weryfikacji tożsamości klienta nowoczesne i bezpieczne procesy oparte o otwartą bankowość, wideoweryfikację (z wykorzystaniem dowodu osobistego, eDowodu lub aplikacji mObywatel), a dla klientów Banku Pekao także Pekao24 oraz aplikację PeoPay.

Proces wnioskowania o kredyt został oparty na najnowszej technologii opracowanej przez Bank Pekao, w tym wynikach badania przeprowadzonego na grupie klientów.

Wygodna sprzedaż

Dostęp do środków na wymarzone lub niezbędne zakupy, dzięki współpracy Tpay i Pekao, to dobra wiadomość także dla sprzedawców.

Bezpieczeństwo jest obecnie jednym z najważniejszych czynników zakupowych. Dlatego obecność Banku Pekao wśród metod płatności, którego logo jest rozpoznawalne i budzi zaufanie, jest dla sklepów ważnym wyróżnikiem. Brak konieczności podpisania umowy z bankiem czy nieponoszenie kosztu wpisu na listę pośredników kredytowych, to kolejny ważny element oferty Tpay. Wychodzimy do rynku z płatnościami ratalnymi wygodnymi zarówno dla klientów, jak i sprzedawcówmówi Dawid Cichy, Head of Sales w Tpay.

To kolejne po PZU wdrożenie produktów online i dla e-commerce, które były zapowiadane przez Tpay i Bank Pekao. Pod koniec 2020 r. spółki rozpoczęły historyczną współpracę.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse Jak zapewnić bezpieczne transakcje w swoim sklepie online? Biuro prasowe
2025-07-09 | 14:40

Jak zapewnić bezpieczne transakcje w swoim sklepie online?

Zakupy internetowe zapewniają dużą wygodę. Nie trzeba jeździć po sklepach w różnych lokalizacjach, by znaleźć coś dla siebie. To duża oszczędność czasu
Finanse Ailleron Innovation Forum 2025: Innowacje, które realnie zmieniają sektor finansowy
2025-06-30 | 15:00

Ailleron Innovation Forum 2025: Innowacje, które realnie zmieniają sektor finansowy

Ailleron Innovation Forum w Krakowie stało się centrum przełomowych idei i globalnych inspiracji. Liderzy FinTech spotkali się 12 czerwca  w Muzeum Sztuki i Techniki
Finanse Bitget dołącza do Organizacji UNICEF Game Changers, aby umożliwić edukację w zakresie blockchain dla 300 tys. osób w 2025 r.
2025-06-16 | 13:15

Bitget dołącza do Organizacji UNICEF Game Changers, aby umożliwić edukację w zakresie blockchain dla 300 tys. osób w 2025 r.

Wiodąca giełda kryptowalutowa Bitget i UNICEF Luksemburg ogłaszają nawiązanie współpracy w celu rozwijania umiejętności cyfrowych i technologicznych wśród

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Polityka

W tym tygodniu Komisja Europejska przedstawi projekt budżetu na lata 2028–2034. To będzie pierwsza długoletnia perspektywa czasu wojny

16 lipca Komisja Europejska przedstawi swój pomysł na budżet w kolejnej siedmioletniej perspektywie. Projekt ma przewidywać mniej programów, większy udział kwot niezaplanowanych, a także mechanizmy i rezerwy, które umożliwią szybszą i bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby. Więcej w nim będzie również środków przewidzianych na wzmocnienie bezpieczeństwa. W maju Parlament Europejski odrzucił w głosowaniu propozycję KE, by budżety przewidziane na okres po roku 2027 konstruować tak jak KPO.

Polityka

P. Müller: Wnioski z ludobójstwa w Srebrenicy szczególnie aktualne w kontekście ukraińskim. Społeczność międzynarodowa nie może przymykać oczu

W ubiegłym tygodniu obchodzono 30. rocznicę ludobójstwa w Srebrenicy, gdzie z rąk Serbów w lipcu 1995 roku zginęło ponad 8 tys. bośniackich mężczyzn i chłopców. To jeden z najciemniejszych rozdziałów najnowszej historii Europy – podkreślali szefowie instytucji UE. – ​To także lekcja dla społeczności międzynarodowej, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście agresji Rosji na Ukrainę – mówi Piotr Müller, europoseł z PiS.

Media i PR

Parlament Europejski wzywa do większej ochrony wolności dziennikarzy. Wiceprzewodnicząca: media mają pełnić funkcję kontrolną, a niektórym rządom to się nie podoba

8 sierpnia br. w państwach członkowskich UE zacznie obowiązywać europejski akt o wolności mediów. Przepisy rozporządzenia mają chronić pluralizm i niezależność mediów. Jak wynika z nowego raportu KE dotyczącego praworządności, wciąż jest to obszar, w którym jest dużo zagrożeń. Również Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie do intensywnych wysiłków na rzecz wolności mediów i ochrony dziennikarzy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.