Komunikaty PR

Firma Epson przedstawia SC-F10000: drukarkę sublimacyjną do zastosowań przemysło

2020-07-10  |  10:10
Biuro prasowe

Solidna drukarka SureColor SC-F10000 oferuje producentom tekstyliów szybką, niezawodną i powtarzalną jakość 

Firma Epson przedstawia swoją pierwszą 76-calową drukarkę wielkoformatową. SureColor SC-F10000 to zaawansowane urządzenie sublimacyjne opracowane z myślą o rynku produkcji tekstyliów, gdzie wysoka wydajność, szybkość i niezawodność mają kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy. Liczne zastosowania obejmują: modę, odzież sportową, artykuły wyposażenia wnętrz, artykuły promocyjne i soft signage.

„Klienci wykorzystujący w swojej pracy termosublimację oczekują szybkiej realizacji, stabilnej wydajności, wysokiej jakości i niezawodności. Mając na uwadze te wymagania, opracowaliśmy drukarkę sublimacyjną do zastosowań przemysłowych, która naszym zdaniem wyznacza nowe standardy. Drukarka SC-F10000 oferuje najwyższą wydajność spośród wszystkich drukarek LFP firmy Epson i jest wyposażona w cztery nowe głowice drukujące PrecisionCore Micro TFP oraz rozwiązanie umożliwiające wymianę pojemników z atramentem bez zatrzymywania urządzenia, co pozwala na ciągłość działalności biznesowej. Nasze dziedzictwo opiera się na innowacjach - także ta premiera to jeden z momentów, w których podnosimy poprzeczkę wydajności w dziedzinie sublimacji” – powiedział Tomasz Kuciński, Business Account Manager – LFP w Epson.

Cechy SC-F10000, które w oczywisty sposób przynoszą korzyści przedsiębiorstwom, to:

  • Szybki wydruk2 nawet do 255 m2/h
  • Nowe głowice drukujące
  • PrecisionCore MicroTFP
  • Technologia Precision Dot firmy Epson (połączenie trzech specjalistycznych technologii sublimacyjnych: Halftone, LUT i Micro Weave)
  • Proste ustawianie nośników (dźwignia ładowania nośników z przodu i z tyłu)
  • Technologia automatycznego dostosowania obejmująca zintegrowaną kamerę RGB
  • Nowa suszarka (mniejsze przebijanie tuszu na drugą stronę nośnika i eliminacja zagnieceń)
  • Zaawansowany system automatycznego napinania (Ad-ATC) do dokładnego i stabilnego podawania nośników
  • Pojemny system zasilania w atrament (z 10-litrowymi lub 3-litrowymi pojemnikami z atramentem, które można wymieniać bez wyłączania urządzenia)
  • Możliwość wymiany części przez operatora
  • Łatwość obsługi układu atramentu (Łatwy montaż, położenie na poziomie podłoża, czujnik zużytych pojemników)
  • Dokładny system podawania papieru
  • Intuicyjny w obsłudze
  • 9-calowy ekran dotykowy

Aby jeszcze bardziej zwiększyć spójność i niezawodność, nie wspominając już o spokoju użytkownika, firma Epson produkuje wszystkie części do urządzenia SC-F10000, w tym głowice drukujące, atrament, oprogramowanie sprzętowe i użytkowe.

Drukarka SC-F10000 będzie dostępna w sprzedaży od września 2020.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Jak nowe technologie i AI kształtują przyszłość biznesu Biuro prasowe
2024-09-27 | 10:00

Jak nowe technologie i AI kształtują przyszłość biznesu

W erze dynamicznych zmian technologicznych, sztuczna inteligencja (AI) i nowe technologie zmieniają oblicze finansów. W ubiegłym tygodniu, podczas wydarzenia "Future of Finance
IT i technologie 2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath
2024-09-26 | 16:00

2024 rokiem integracji sztucznej inteligencji według raportu UiPath

Coroczne badanie UiPath wykazało, że specjaliści ds. automatyzacji aktywnie integrują sztuczną inteligencję w swojej pracy, ponieważ branża automatyzacji oprogramowania nadal się
IT i technologie Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI
2024-09-26 | 10:42

Nowe badania Salesforce: jest 5 typów osobowości z różnym podejściem do AI

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Do 2050 roku lotnictwo ma być zeroemisyjne. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest wymiana floty i przejście na ekologiczne paliwa

Lotnictwo odpowiada za ok. 4 proc. całkowitej emisji gazów cieplarnianych w UE. Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) prognozowała, że wraz z dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego do 2050 roku emisje z lotnictwa mogą się potroić w porównaniu z 2015 rokiem. Dlatego dwa lata temu wszystkie państwa członkowskie tej organizacji przyjęły zobowiązanie, by w ciągu kolejnych 25 lat dążyć do zeroemisyjności. Eksperci oceniają, że do tego konieczne są co najmniej dwa warunki – przejście na ekologiczne paliwa lotnicze i modernizacja floty.

Prawo

Rośnie liczba wynalazków wykorzystujących sztuczną inteligencję. Za rozwojem technologii nie nadążają przepisy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba patentów związanych z generatywną sztuczną inteligencją wzrosła z 733 w 2014 roku do ponad 14 tys. w 2023 roku – wynika z raportu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Łącznie w ciągu dekady przyznano niemal 54,5 tys. patentów dla tego typu wynalazków. Nie wszystkie kwestie związane z prawem własności intelektualnej, prawem autorskim, wykorzystaniem gen AI są uregulowane. – Potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby znalazły się odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwolą na ochronę rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję – ocenia Dorota Rzążewska, prezeska Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

DlaWas.info

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.