Komunikaty PR

Grupa ANG z Certyfikatem Great Place to Work® 2020 - 2021

2020-12-02  |  11:20
Biuro prasowe
Kontakt
Edyta Miszczuk
Grupa ANG

Dziekońskiego 1
00-728 Warszawa
edyta.miszczuk|grupaang.pl| |edyta.miszczuk|grupaang.pl
660128428
grupaang.pl

Grupa ANG od początku swojego istnienia, czyli od 2010 roku, tworzy środowisko pracy oparte na odpowiedzialności, współwłasności i współistnieniu - na początku w formule spółdzielni (ANG Spółdzielnia), a od października 2020 roku już jako Grupa ANG S.A. Firma systematycznie rośnie pod względem przychodów i zatrudnienia, ale jej najważniejszym źródłem wartości pozostaje człowiek. Co odnosi się zarówno do klientów, pracowników, jak i lokalnych społeczności.

Budując Grupę ANG zależało nam na tym, aby nasi akcjonariusze, eksperci i pracownicy centrali traktowali pracę jako źródło rozwoju osobistego, spełnienia zawodowego i radości, na pierwszym miejscu stawiając dobro klienta. Obecnie, gdy nasza firma dynamicznie rozwija się i sukcesywnie zwiększamy zatrudnienie, Certyfikat Great Place to Work® 2020 - 2021 jest dla nas potwierdzeniem, że rozwijamy się w sposób zrównoważony. Tym samym nasza społeczność potwierdza, że mając wpływ na ludzi i środowisko, tworzymy zespół, w którym ludzie czują się dobrze, z którym chcą związać się na lata – powiedział Artur Nowak-Gocławski, Prezes Grupy ANG.

Grupa ANG oczami społeczności

Z badania wynika, że sumaryczny współczynnik zaufania społeczności do ANG wynosi 91 proc., przewyższając średni wskaźnik uzyskany w porównywalnej wielkości organizacjach wyróżnionych jako Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2020.

Certyfikat Great Place to Work® stworzyliśmy po to, aby promować spółki, które budują swoją wartość m.in. w oparciu o wiarygodność, szacunek, uczuciowość, dumę z miejsca pracy oraz koleżeństwo. Wyniki anonimowej ankiety przeprowadzonej wśród społeczności ANG pokazują, że w sposobie zarządzania oraz traktowania swoich pracowników i współpracowników należy ona do czołówki firm działających w Polsce – powiedziała Maria Zakrzewski, Prezes Zarządu Great Place to Work® w Polsce.

Great Place to Work® jest ogólnoświatowym badaniem, prowadzonym anonimowo. Certyfikat przyznawany jest tym firmom, których średni wskaźnik pozytywnych ocen w ankiecie Trust Index© wyniesie co najmniej 65%. Aby firma mogła znaleźć się w gronie Najlepszych Miejsc Pracy, musi uzyskać jeszcze wyższy wskaźnik.

Grupa ANG S.A. (dawniej ANG spółdzielnia) to firma pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, którą tworzy ponad 350 akcjonariuszek i akcjonariuszy oraz ponad 900 ekspertek i ekspertów kredytowych i ubezpieczeniowych z całej Polski. Jako jedyna z branży finansowej posiada prestiżowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Tym samym Grupa ANG znalazła się na liście firm uznawanych za najlepsze dla świata. Firma nie akceptuje missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę. Od lat też angażuje się w pracę nad budowaniem zaufania społecznego do branży finansowej, edukację i przedsiębiorczość. Firma powstała w 2010 roku w formule spółdzielni (ANG Spółdzielnia) jako alternatywne dla korporacji miejsce pracy dla doświadczonych ekspertów kredytowych i ubezpieczeniowych. W październiku 2020 w wyniku przekształcenia ANG Spółdzielni w Krajowym Rejestrze Sądowym zarejestrowana została Grupa ANG Spółka Akcyjna. Więcej na https://grupaang.pl/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Grupa ANG
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Firma Masterlease: rekordowa liczba samochodów we flocie Biuro prasowe
2024-07-05 | 12:25

Masterlease: rekordowa liczba samochodów we flocie

  Już ponad 40 tys. samochodów jest we flocie Masterlease. Należąca do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego, Masterlease jest głównym centrum kompetencyjnym dla
Firma Przemysł 4.0 to wiele narzędzi usprawniających produkcję. Które i jak wybrać?
2024-06-28 | 01:00

Przemysł 4.0 to wiele narzędzi usprawniających produkcję. Które i jak wybrać?

Według badań przeprowadzonych wśród polskich przedsiębiorstw, 88% ankietowanych uważa, że wdrożenie narzędzi Przemysłu 4.0 zwiększa konkurencyjność ich firm na rynku. 39%
Firma Nowa era w branży imprez firmowych
2024-06-28 | 01:00

Nowa era w branży imprez firmowych

Planowanie imprezy firmowej może zająć nawet rok. W tym czasie należy wziąć pod uwagę nie tylko podstawowe kwestie jak termin i miejsce wydarzenia, ale również zadbać o ciekawe

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają prace nad pierwszym pakietem ułatwień dla biznesu. Założenia drugiego będą znane na przełomie lipca i sierpnia

Pierwszy pakiet deregulacyjny, który ma wprowadzić daleko idące ułatwienia dla polskich przedsiębiorców, ma trafić pod obrady Sejmu na przełomie tego i przyszłego roku i wejść w życie z półrocznym vacatio legis, aby firmy miały czas przygotować się do zmian. – Taka od początku była nasza idea: żeby przedsiębiorcy nie byli zaskakiwani – podkreśla dr Mariusz Filipek, pełnomocnik ministra rozwoju ds. deregulacji i dialogu gospodarczego. Jak wskazuje, procedowane zmiany w prawie gospodarczym to nie koniec – MRiT w planach ma już kolejne pakiety deregulacyjne. – Chcielibyśmy, żeby założenia drugiego wybrzmiały już pod koniec lipca, najpóźniej do połowy sierpnia – zapowiada.

Ochrona środowiska

Duża presja regulacyjna stanowi coraz większe obciążenie dla firm kosmetycznych. Branża obawia się utraty konkurencyjności na globalnym rynku

Europejska branża kosmetyczna mierzy się w ostatnich latach z regulacyjnym tsunami, obejmującym cały łańcuch wartości – od pozyskiwania surowców, przez projektowanie opakowań, składy, procesy produkcyjne i ślad węglowy swoich produktów, aż po etykiety i deklaracje marketingowe. Duża presja regulacyjna stanowi coraz większe obciążenie dla firm kosmetycznych, które muszą ponosić nakłady związane z dostosowywaniem się do nowych aktów prawnych. To zaś odbija się na konkurencyjności całego sektora – wskazuje stowarzyszenie Cosmetics Europe, które apeluje do nowego Parlamentu i Komisji Europejskiej o większe wsparcie dla innowacyjności i konkurencyjności europejskiego przemysłu kosmetycznego.

Handel

Oliwa z oliwek i produkty z grzybami wśród najczęściej kwestionowanych przez IJHARS. Jakość pozostawia wiele do życzenia

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych co roku przeprowadza kilkadziesiąt tysięcy czynności kontrolnych. W ubiegłym roku 16 proc. skontrolowanych artykułów rolno-spożywczych na etapie detalu miało parametry fizykochemiczne niezgodne z przepisami, a co czwarta partia była nieprawidłowo oznaczona. Do najczęściej kwestionowanych produktów należały oliwa z oliwek i przetwory grzybowe. – Konsument, jako najsłabsze ogniwo w łańcuchu, musi być właściwie poinformowany o składzie danego produktu – podkreśla Dorota Balińska-Hajduk z GIJHARS.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.