Gemini Park Bielsko-Biała bardziej zielone: ekoKarty Podarunkowe już dostępne

Gemini Park Bielsko-Biała jako jedna z pierwszych galerii handlowych w Polsce oraz jedyna w regionie wprowadza ekoKarty Podarunkowe wykonane w całości z papieru. To kolejny przyjazny klientom krok w kierunku bardziej „zielonych” zakupów, a także skuteczne rozwiązanie wspierające najemców.
Gemini Park Bielsko-Biała od lat z powodzeniem wdraża proekologiczne inicjatywy mające na celu edukację lokalnej społeczności w zakresie ochrony środowiska. Najnowszą z nich jest wykonana w całości z papieru ekoKarta Podarunkowa, z której już teraz skorzystają wszyscy klienci centrum handlowego.
– ekoKarta Podarunkowa to istotny element wsparcia sprzedaży w sklepach i punktach usługowych Najemców Gemini Park w Bielsku-Białej. Kartę można zasilić kwotą od 50 do 1000 zł i wykorzystać w ponad 100 miejscach na terenie galerii. Jest doskonałym podarunkiem na różne okazje, ale także atrakcyjnym rozwiązaniem dla Firm, które będą mogły wyposażyć pracowników w ten praktyczny benefit. Cieszymy się, że Gemini Park Bielsko-Biała wdraża to innowacyjne rozwiązanie jako pierwsza galeria handlowa w naszym regionie – komentuje Krzysztof Brączek, Dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.
Ekologiczne karty podarunkowe można nabyć w kartomacie, który ku zaciekawieniu klientów pojawił się w pasażu galerii. To nowoczesne, samoobsługowe urządzenie, w którym kartę podarunkową można kupić w trzech prostych krokach, a płatność uregulować przy pomocy karty płatniczej. Kartomat daje również możliwość sprawdzenia salda i daty ważności karty poprzez zeskanowanie kodu QR.
– Wsłuchując się w potrzeby biznesu i najnowsze trendy HR przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę ekoKart Podarunkowych dla Firm. Karty, w zależności od zapotrzebowania klientów, będą dostarczane bezpośrednio do biura lub do odbioru w punkcie sprzedaży. Wygodną opcją dla klientów B2B będzie także przekazanie pracownikom kodów odbioru, na podstawie których każdy z nich osobiście odbierze swoją ekoKartę w kartomacie– podkreśla Krzysztof Brączek, Dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.
GPBB gra w zielone
Gemini Park jako jedno z największych centrów handlowych w regionie otacza szczególną troską lokalny ekosystem i aktywnie działa na rzecz społeczności z Bielska-Białej i okolic. W ramach nowej eko-inicjatywy Gemini Park Bielsko-Biała przekaże 1 proc. wartości doładowania z każdej karty na organizację akcji proekologicznych, szczególnie na edukację dzieci i młodzieży w zakresie dbałości o środowisko naturalne
Jak przyznaje Gemini Park, zielona będzie nie tylko karta, ale także towarzysząca jej kampania promocyjna. Materiały reklamowe, po zakończeniu akcji promocyjnej, zostaną przetworzone w procesie upcyklingu na unikalne eko-gadżety. Torby i nerki z banerów oraz papierowe portfele i saszetki z plakatów przypomną mieszkańcom Bielska-Białej i okolic o tym, że każdy przedmiot może zyskać nowe życie w eleganckiej, choć nieraz nieoczywistej, formie. GP Bielsko-Biała ogłosił już ambasadorów najnowszej eko-inicjatywy. Zostaną nimi Miss i Mister Beskidów 2023, którzy swoim eko-entuzjazmem zachęcą mieszkańców Podbeskidzia do korzystania z jedynej w regionie ekoKarty Podarunkowej.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Poziom wyszczepienia Ukraińców jest o 20 pp. niższy niż Polaków. Ukraińskie mamy w Polsce wskazują na szereg barier
Różnice w kalendarzu szczepień, bariery językowe, nieznajomość polskiego systemu szczepień oraz obawy przed skutkami ubocznymi szczepionek – to jedne z najczęstszych problemów, które prowadzą do tego, że poziom wyszczepienia Ukraińców w Polsce jest niższy niż Polaków. To może mieć wpływ na bezpieczeństwo zdrowotne w całym kraju. Fundacja Instytutu Matki i Dziecka podejmuje inicjatywę mającą budować postawy proszczepienne wśród imigrantów.
Polityka
J. Scheuring-Wielgus: Napięcia geopolityczne wymagają silniejszego zjednoczenia państw Europy. To lekcja z II wojny światowej

Parlament Europejski podczas specjalnej sesji w Strasburgu uczcił 80. rocznicę zakończenia II wojny światowej. – Jesteśmy zdeterminowani, by stanąć razem i powiedzieć jasno i stanowczo: nigdy więcej – podkreśliła przewodnicząca PE Roberta Metsola. Zarówno kombatanci, których obecność uświetniła uroczystość, jak i europosłowie podkreślali, że projekt utworzenia europejskiej wspólnoty był odpowiedzią na ówczesne zagrożenia dla pokoju, o który nieustannie trzeba wspólnie dbać.
Ochrona środowiska
Budownictwo modułowe coraz popularniejsze w samorządach. Teraz rozwój sektora jest napędzany przez KPO

Rozwój budownictwa modułowego jest coraz bardziej zauważalny w inwestycjach samorządowych. Wpływa na to przede wszystkim szybsze tempo prowadzonych prac w porównaniu z tymi, w których wykorzystywane są tradycyjne technologie budowlane. Istotną kwestią jest również spełnianie warunków środowiskowych, w tym wysoka efektywność energetyczna budynków, która ma wpływ na możliwość uzyskania dofinansowania z Krajowego Planu Odbudowy. Samorządowcy mają już niewiele czasu na finalizację dotowanych inwestycji. Termin upływa 31 sierpnia 2026 roku.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.