Komunikaty PR

Genesis Krypton 310 - duże możliwości w prostej formie

2021-02-23  |  14:00
Biuro prasowe

Genesis Krypton 310 to mysz gamingowa, która ma urzekać swą prostą formą, a jednocześnie dawać szeroki wachlarz opcji. Gryzoń ma programowalne przyciski, wbudowaną pamięć i trwałe przełączniki. Z kolei podświetlenie RGB pozwala na personalizację urządzenia.

Genesis Krypton 310 to mysz dla graczy, w której za precyzyjne odwzorowanie ruchu odpowiada sensor optyczny ADNS-3050 o rozdzielczości do 4000 DPI. Ta ostatnia jest konfigurowalna i można ją obniżyć do 500 DPI. Czujnikowi towarzyszy siedem programowalnych przycisków, których funkcje można zmieniać za pomocą oprogramowania producenta. Pozwala ono również na nagrywanie złożonych makr i zmianę ustawień podświetlenia Prismo RGB.

 

Iluminacja w myszy Genesis Krypton 310 obejmuje rolkę, znajdujące się na grzbiecie logo i tylną, spodnią część urządzenia. Gracz ma do wyboru paletę 16 milionów kolorów, a wybrana konfiguracja jest zapisywana we wbudowanej pamięci. Gryzoń ma matowe wykończenie, a gumowane boki mają z kolei zapewnić pewny chwyt w każdej sytuacji. Całości dopełniają teflonowe ślizgacze i przełączniki Huano, których żywotność szacowana jest na 20 milionów kliknięć.

 

Mysz dla graczy Genesis Krypton 310 ma sobie radzić z przyspieszeniami do 20 G i śledzeniem ruchu z szybkością do 60 cali na sekundę. Komunikacja z komputerem odbywa się drogą przewodową za pomocą kabla USB o długości 1,8 metra. Urządzenie waży 94 gramy i zostało wycenione na około 99,99 zł. Nowość Genesis powinna trafić do sklepów w ciągu kilku najbliższych tygodni.

 

Dane techniczne:
 

  • Typ myszy: przewodowa
  • wymiary: 125 x 68 x 39 mm
  • waga: 94 gramy
  • sensor: ADNS-3050
  • rozdzielczość sensora: 500 - 4000 DPI
  • maks. szybkość śledzenia: do 60 cali na sekundę
  • maks. przyspieszenie: do 20 G
  • wbudowana pamięć: tak
  • liczba przycisków: 7
  • oprogramowanie: tak, z możliwością nagrywania makr
  • podświetlenie: tak, RGB LED z efektem PRISMO
  • przewód: 1,8 m USB
  • kompatybilność: Windows XP/Vista/7/8/10, Linux, Android
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25 Biuro prasowe
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce
IT i technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,
IT i technologie Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
2025-04-02 | 10:40

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

W Polsce zadebiutowała motorola edge 60 fusion – pierwszy tegoroczny model z rodziny edge. Łączy cechy smartfona klasy premium z wysoką odpornością, potwierdzoną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Telekomunikacja

Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.