Getin Bank z nową Lokatą Mobilną Na Start

Getin Bank wystartował z nową propozycją – Lokatą Mobilną Na Start z oprocentowaniem 1,5% w skali roku. Lokata przeznaczona jest dla nowych klientów Bankowości Mobilnej. Okres trwania promocyjnego oprocentowania wynosi dwa miesiące, a maksymalna kwota, którą można ulokować, to 10 000 zł. Klienci, którzy już są aktywnymi użytkownikami, mogą skorzystać z Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 0,4% w skali roku.
– Obecna sytuacja związana z epidemią COVID-19 pokazała, jak ważną funkcję pełni bankowość mobilna. Często staje się ona głównym kanałem kontaktu Klienta z Bankiem. Wciąż pozostaje jednak grupa osób, która jeszcze z tego rozwiązania nie korzysta. To właśnie do niej kierujemy Lokatę Mobilną Na Start. Wyższym oprocentowaniem chcemy zachęcić tę część Klientów do zapoznania się z naszą aplikacją. Chcemy pokazać, że to bezpieczny sposób bankowania, którego jakość i poziom obsługi Klienta w niczym nie odbiegają od tradycyjnej bankowości – mówi Marek Ubysz, Dyrektor Biura Depozytów Detalicznych i Produktów Oszczędnościowych w Getin Noble Banku.
Lokatę Mobilną Na Start można założyć w trzech prostych krokach, całkowicie online, bez konieczności wychodzenia z domu. Pierwszy krok to pobranie aplikacji Getin Mobile i aktywacja pierwszego profilu w Bankowości Mobilnej. Następnie należy wybrać z menu pozycję Lokaty i znaleźć w niej Lokatę Mobilną Na Start. Ostatnim krokiem jest rutynowe korzystanie z wygodnej aplikacji Getin Mobile i oszczędzanie mobilne.
Minimalna kwota, którą można zdeponować na lokacie, wynosi 500zł. Lokatę można założyć tylko raz w ciągu 30 dni od dnia aktywacji Bankowości Mobilnej. Klient może wybrać, czy lokata będzie odnawialna czy nieodnawialna. Warunkiem skorzystania z oferty Lokaty Mobilnej Na Start jest udzielenie Bankowi wymaganych zgód marketingowych.

Grudziądz z placówką VeloBanku. Na mieszkańców czeka atrakcyjny kredyt gotówkowy

Już połowa Polaków pomaga potrzebującym w święta

Klienci VeloBanku z garścią prezentów w bankowości mobilnej i internetowej
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.