Komunikaty PR

Getin Bank z nową Lokatą Mobilną Na Start

2020-07-01  |  10:30
Biuro prasowe

Getin Bank wystartował z nową propozycją – Lokatą Mobilną Na Start z oprocentowaniem 1,5% w skali roku. Lokata przeznaczona jest dla nowych klientów Bankowości Mobilnej. Okres trwania promocyjnego oprocentowania wynosi dwa miesiące, a maksymalna kwota, którą można ulokować, to 10 000 zł. Klienci, którzy już są aktywnymi użytkownikami, mogą skorzystać z Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 0,4% w skali roku. 

 

– Obecna sytuacja związana z epidemią COVID-19 pokazała, jak ważną funkcję pełni bankowość mobilna. Często staje się ona głównym kanałem kontaktu Klienta z Bankiem. Wciąż pozostaje jednak grupa osób, która jeszcze z tego rozwiązania nie korzysta. To właśnie do niej kierujemy Lokatę Mobilną Na Start. Wyższym oprocentowaniem chcemy zachęcić tę część Klientów do zapoznania się z naszą aplikacją. Chcemy pokazać, że to bezpieczny sposób bankowania, którego jakość i poziom obsługi Klienta w niczym nie odbiegają od tradycyjnej bankowości – mówi Marek Ubysz, Dyrektor Biura Depozytów Detalicznych i Produktów Oszczędnościowych w Getin Noble Banku.

 

Lokatę Mobilną Na Start można założyć w trzech prostych krokach, całkowicie online, bez konieczności wychodzenia z domu. Pierwszy krok to pobranie aplikacji Getin Mobile i aktywacja pierwszego profilu w Bankowości Mobilnej. Następnie należy wybrać z menu pozycję Lokaty i znaleźć w niej Lokatę Mobilną Na Start. Ostatnim krokiem jest rutynowe korzystanie z wygodnej aplikacji Getin Mobile i oszczędzanie mobilne.

 

Minimalna kwota, którą można zdeponować na lokacie, wynosi 500zł. Lokatę można założyć tylko raz w ciągu 30 dni od dnia aktywacji Bankowości Mobilnej. Klient może wybrać, czy lokata będzie odnawialna czy nieodnawialna. Warunkiem skorzystania z oferty Lokaty Mobilnej Na Start jest udzielenie Bankowi wymaganych zgód marketingowych.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Bankowość VeloBank rusza z kampanią podnoszącą cyfrową świadomość klientów Biuro prasowe
2024-09-25 | 14:00

VeloBank rusza z kampanią podnoszącą cyfrową świadomość klientów

Nawet 66% firm działających w Polsce, ocenia, że w perspektywie 2 lat stanie się ofiarą ataku hakerów, który zakłóci ich codzienną pracę. Zaś tylko 2% organizacji
Bankowość Płyta Aleksandry Świgut wydana przez VeloBank nagrodzona Muzycznym Orłem 2024
2024-09-24 | 11:45

Płyta Aleksandry Świgut wydana przez VeloBank nagrodzona Muzycznym Orłem 2024

Wydaną w ramach pilotażowej edycji programu VeloTalent płytę „Portraits Of Nature” Aleksandry Świgut, nagrodzono brązem w tegorocznej edycji konkursu Muzyczne Orły,
Bankowość Banki spółdzielcze w obliczu złożonych regulacji prawnych
2024-09-24 | 11:00

Banki spółdzielcze w obliczu złożonych regulacji prawnych

Instytucje finansowe muszą nieustannie dostosowywać się do wymogów regulacyjnych. Ustawa o rachunkowości i ustawa AML pełnią kluczowe role w tym aspekcie, lecz ich zawiłości

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Do 2050 roku lotnictwo ma być zeroemisyjne. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest wymiana floty i przejście na ekologiczne paliwa

Lotnictwo odpowiada za ok. 4 proc. całkowitej emisji gazów cieplarnianych w UE. Międzynarodowa Organizacja Lotnictwa Cywilnego (ICAO) prognozowała, że wraz z dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego do 2050 roku emisje z lotnictwa mogą się potroić w porównaniu z 2015 rokiem. Dlatego dwa lata temu wszystkie państwa członkowskie tej organizacji przyjęły zobowiązanie, by w ciągu kolejnych 25 lat dążyć do zeroemisyjności. Eksperci oceniają, że do tego konieczne są co najmniej dwa warunki – przejście na ekologiczne paliwa lotnicze i modernizacja floty.

Prawo

Rośnie liczba wynalazków wykorzystujących sztuczną inteligencję. Za rozwojem technologii nie nadążają przepisy

W ciągu ostatnich 10 lat liczba patentów związanych z generatywną sztuczną inteligencją wzrosła z 733 w 2014 roku do ponad 14 tys. w 2023 roku – wynika z raportu Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Łącznie w ciągu dekady przyznano niemal 54,5 tys. patentów dla tego typu wynalazków. Nie wszystkie kwestie związane z prawem własności intelektualnej, prawem autorskim, wykorzystaniem gen AI są uregulowane. – Potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby znalazły się odpowiednie rozwiązania prawne, które pozwolą na ochronę rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję – ocenia Dorota Rzążewska, prezeska Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.

DlaWas.info

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.