Getin Bank z nową Lokatą Mobilną Na Start

Getin Bank wystartował z nową propozycją – Lokatą Mobilną Na Start z oprocentowaniem 1,5% w skali roku. Lokata przeznaczona jest dla nowych klientów Bankowości Mobilnej. Okres trwania promocyjnego oprocentowania wynosi dwa miesiące, a maksymalna kwota, którą można ulokować, to 10 000 zł. Klienci, którzy już są aktywnymi użytkownikami, mogą skorzystać z Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 0,4% w skali roku.
– Obecna sytuacja związana z epidemią COVID-19 pokazała, jak ważną funkcję pełni bankowość mobilna. Często staje się ona głównym kanałem kontaktu Klienta z Bankiem. Wciąż pozostaje jednak grupa osób, która jeszcze z tego rozwiązania nie korzysta. To właśnie do niej kierujemy Lokatę Mobilną Na Start. Wyższym oprocentowaniem chcemy zachęcić tę część Klientów do zapoznania się z naszą aplikacją. Chcemy pokazać, że to bezpieczny sposób bankowania, którego jakość i poziom obsługi Klienta w niczym nie odbiegają od tradycyjnej bankowości – mówi Marek Ubysz, Dyrektor Biura Depozytów Detalicznych i Produktów Oszczędnościowych w Getin Noble Banku.
Lokatę Mobilną Na Start można założyć w trzech prostych krokach, całkowicie online, bez konieczności wychodzenia z domu. Pierwszy krok to pobranie aplikacji Getin Mobile i aktywacja pierwszego profilu w Bankowości Mobilnej. Następnie należy wybrać z menu pozycję Lokaty i znaleźć w niej Lokatę Mobilną Na Start. Ostatnim krokiem jest rutynowe korzystanie z wygodnej aplikacji Getin Mobile i oszczędzanie mobilne.
Minimalna kwota, którą można zdeponować na lokacie, wynosi 500zł. Lokatę można założyć tylko raz w ciągu 30 dni od dnia aktywacji Bankowości Mobilnej. Klient może wybrać, czy lokata będzie odnawialna czy nieodnawialna. Warunkiem skorzystania z oferty Lokaty Mobilnej Na Start jest udzielenie Bankowi wymaganych zgód marketingowych.

Grudziądz z placówką VeloBanku. Na mieszkańców czeka atrakcyjny kredyt gotówkowy

Już połowa Polaków pomaga potrzebującym w święta

Klienci VeloBanku z garścią prezentów w bankowości mobilnej i internetowej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do nadzoru nad pierwszą polską elektrownią jądrową. Kluczową kwestią jest bezpieczeństwo
Trwają przygotowania do budowy pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej na Pomorzu. Zgodnie z harmonogramem przedstawianym przez rząd fizyczna budowa ma ruszyć w 2028 roku, a początek eksploatacji pierwszego bloku planuje się na 2036 rok. Również Państwowa Agencja Atomistyki przygotowuje się do realizacji zadań związanych z dozorem nad budową, rozruchem i eksploatacją nowej jednostki. Kluczowe są kwestie związane z bezpieczeństwem jądrowym i ochroną radiologiczną obiektu.
Ochrona środowiska
K. Wyszkowski: Porozumienie paryskie to duże osiągnięcie. Odwrót USA tego nie zmieni

Z danych Climate Action Tracker wynika, że do końca lutego br. tylko 18 państw sygnatariuszy porozumienia paryskiego zaktualizowało swoje plany realizacji celów klimatycznych do 2035 roku. Chociaż walka z rosnącymi emisjami CO2 nie postępuje w takim tempie, jakie jest wymagane, to samo porozumienie klimatyczne z Paryża należy uznać za osiągnięcie, które przyniesie efekty. Zdaniem Kamila Wyszkowskiego z UN GCNP nie powinno tego zmienić nawet wycofanie się z niego Stanów Zjednoczonych.
Ochrona środowiska
Konkurs NCBR i Orlenu ma wesprzeć najciekawsze rozwiązania dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. Na ich rozwój trafi blisko 200 mln zł

Niemal 200 mln zł trafi na realizację innowacyjnych projektów dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. NCBR i Orlen w ramach konkursu NEON III chcą znaleźć partnerów wśród instytucji naukowych i technologicznych do działania w trzech obszarach: dekarbonizacji, cyfryzacji i gospodarki obiegu zamkniętego. Nabór wniosków potrwa do 30 czerwca br.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.