Jak naprawić torbę?

Hanna Gehrke - Gut
GutPR Hanna Gehrke - Gut
ul. Ludwika Rydygiera 14/14
50-249 Wrocław
gutpr|gutpr.pl| |gutpr|gutpr.pl
512078181
gutpr.pl
Codzienne użytkowanie toreb naraża je w perspektywie upływu czasu na różnego rodzaju usterki. Są one związane najczęściej z niefortunnymi wypadkami, powodującymi rozerwania oraz utratę drobnych elementów do niej przyczepionych. Jak zatem naprawić przetartą skórzaną torebkę, dokleić urwane ucho od kuferka lub ponownie przymocować oderwany zamek od aktówki?
Jak podpowiada Ewa Tacka z firmy Bostik, wiodącego na świecie specjalisty w zakresie klejenia, domowym sposobem na naprawę uszkodzonej torby jest użycie kleju Bostik Fix&Glue Żel, dzięki któremu trwale złączymy oderwany zamek z torbą, niezależnie od jej materiału i faktury:
– W pierwszej kolejności należy dokładnie oczyścić przedmiot, który chcemy skleić. Na przeznaczonej do klejenia powierzchni nie powinno być żadnych zabrudzeń. Po dokładnym oczyszczeniu, nakładamy klej na tył oderwanego zamka, następnie przykładamy i dociskamy go do torby. Choć Bostik Fix&Glue Żel jest efektywny już po zaledwie paru sekundach, warto dodatkowo poczekać około minuty, aby mieć pewność, że nastąpiło jego optymalne wiązanie.
Nowe życie torby w kilka sekund
Fix&Glue Żel od Bostik to wielozadaniowy klej, łączący aż 99,97% materiałów – od tkanin i skóry, po płótna. Zapewnia dokładne sklejenie oderwanych elementów, umożliwiając łatwą i szybką naprawę ulubionej torby. Jest on odporny na trudne warunki atmosferyczne oraz uderzenia, doskonale sprawdzając się w przypadku materiałów narażonych na wilgoć oraz wysokie temperatury.
Klej możemy stosować między innymi do plastiku, drewna, papieru, porcelany, metalu oraz szkła, jak i do skór, gumy, różnego rodzaju tkanin, ceramiki czy kamienia, wyjątek dla skuteczności kleju stanowią poliolefiny oraz silikony.
Łatwy w stosowaniu Bostik Fix&Glue Żel to niezbędny element w domowej skrzynce z narzędziami. Formuła żelu zapewnia doskonałe klejenie zarówno gładkich powierzchni pionowych, jak i porowatych, dbając o precyzyjną aplikację dzięki niezasychającej dyszy. Pozbawiony rozpuszczalnika oraz składników powodujących podrażnienia, gwarantuje bezpieczne użytkowanie. Zapewnia również szybkie i supermocne klejenie przedmiotów, przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii klejów szybkoschnących.
Klej Bostik Fix&Glue Żel natychmiastowo łączy ze sobą przedmioty, dając im nowe życie. Bezpieczny i łatwy w użyciu naprawia wszelkie usterki, niezależnie od materiału oraz jego struktury. Sprawdza się zarówno przy naprawach drobnych elementów, jak i naszych ulubionych toreb, umożliwiając dalsze ich codzienne użytkowanie.

Seria HONOR 400 - zaawansowana technologia AI w zasięgu każdego użytkownika

Światowe wydarzenie znów w Polsce – Międzynarodowy (Ty)Dzień Archiwów w 37 miastach

Międzynarodowe mistrzostwa łączą świat szachów i finansjery
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy
Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy.
Bankowość
Grzyby rozkładające tekstylia nagrodzone w konkursie ING. 1 mln zł trafi na innowacyjne projekty dla zrównoważonych miast

Firma Myco Renew, która opracowała technologię rozkładającą tekstylia za pomocą grzybów, została laureatem siódmej edycji Programu Grantowego ING. Motywem przewodnim konkursu skierowanego do start-upów i młodych naukowców był tym razem zrównoważony rozwój miast i społeczności. Łącznie na nagrodzone innowacyjne projekty trafił 1 mln zł. Wśród nich są także bezzałogowe statki powietrzne dostarczające defibrylatory czy system do zbierania deszczówki w blokach.
Prawo
Trwają próby wzmocnienia dialogu społecznego. Niespokojne czasy wymuszają większe zaangażowanie społeczeństwa w podejmowanie decyzji

Według zapowiedzi szefowej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen głos partnerów społecznych i dialog społeczny będą stały w centrum procesu decyzyjnego w Europie. Taki jest cel podpisanego w marcu Paktu na rzecz europejskiego dialogu społecznego. Potrzeba wzmocnienia głosu społeczeństwa jest również podkreślana na forum krajowym. Rząd planuje reformę Rady Dialogu Społecznego, by usprawnić pracę tej instytucji, a przedsiębiorcy wzywają do rzetelnego konsultowania ze stroną społeczną ustaw, które wychodzą z rządu.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.