GoodSync - popularne narzędzie do synchronizacji plików i kopii zapasowych trafi

Prostota użycia, szerokie możliwości i niezawodność - takie mają być kluczowe zalety narzędzia do synchronizacji plików GoodSync. Oprogramowanie dostępne dotychczas dla głównych platform mobilnych i komputerów trafiło właśnie do sklepu AppCentral, poszerzając możliwości dysków NAS Asustor.
GoodSync to popularna aplikacja, która pozwala na dwukierunkową synchronizację plików i tworzenie kopii zapasowych danych. Jest ona dostępna na wszystkie wiodące platformy - iOS, Androida, macOS i Windows, dzięki czemu użytkownicy mogą liczyć na aktualne dane i backupy danych z większości urządzeń. Od teraz z tego narzędzia mogą korzystać także posiadacze dysków sieciowych firmy Asustor.
Aplikacja ma pozwalać, poprzez analizę zawartości, na łatwe zabezpieczenie cennych plików, takich jak: zdjęcia, dokumenty czy wiadomości ze skrzynek mailowych. Wśród wspieranych protokołów znajdują się m.in. SFTP, FTP czy WebDAV. Producent chwali się też bezpośrednią integracją z licznymi usługami chmurowymi. Na liście znajdują się m.in. Amazon S3, Google Docs, Drive i Team Drive, Office 365 wraz z OneDrive i Sharepointem, Dropbox i Box.
Na dobry początek, dzięki partnerstwu firm Asustor i GoodSync, użytkownicy zainteresowani zakupem licencji na narzędzie GoodSync, mogą sporo zaoszczędzić. Z kodem “ASUSTOR” ceny subskrypcji spadają nawet o kilkadziesiąt procent, a rabat rośnie wraz z długością kontraktu. Promocja nie ma określonego czasu trwania i gwarantowanych poziomów zniżek, więc zapewne nie warto zwlekać. Aplikację można pobrać w sklepie AppCentral, a licencję nabyć bezpośrednio u jej twórców.

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności
Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.
Infrastruktura
Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.
Polityka
Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.