Komunikaty PR

Europa Centralna w Gliwicach z bonem turystycznym

2021-11-03  |  14:50
Biuro prasowe
Kontakt
Justyna Żelazińska
Valkea Media

Ficowskiego 15
01-747 Warszawa
jzelazinska|valkea.com| |jzelazinska|valkea.com
731 111 944
https://valkea.com/

Wychodząc na wprost oczekiwaniom odwiedzających, Europa Centralna wprowadziła internetowy system zakupu kompleksowej oferty rozrywkowej i gastronomicznej, z której można skorzystać za pomocą bonu turystycznego. To inicjatywa ułatwiająca rodzinom dostęp do szerokiego spektrum atrakcji, a także forma wsparcia sektorów najbardziej dotkniętych skutkami pandemii.   

Europa Centralna w Gliwicach staje się jednym z największych w regionie centrów aktywnego spędzania wolnego czasu. To efekt konsekwentnie wdrażanej w tym obiekcie strategii realizowanej przez jego zarządcę. Sierra Balmain stawia przede wszystkim na obecność w centrum oryginalnych, niedostępnych nigdzie indziej konceptów, jak największa w Polsce makieta kolejowa, jedyny w Gliwicach park trampolin, wystawa klocków LEGO czy egzotycznych pająków. Tak przygotowana oferta to magnes, który przyciąga do Europy Centralnej tysiące odwiedzających z całej Aglomeracji Śląskiej. Kolejne premierowe otwarcia, m.in. Funzeum, czyli muzeum z pogranicza iluzji i sztuki, czy ekspozycja akwarystyczno-terrarystyczna SilesiaExotic, planowane są jeszcze jesienią tego roku. Teraz ze wszystkich tych atrakcji oraz dostępnej w Europie Centralnej oferty gastronomicznej rodziny mogą skorzystać, realizując bon turystyczny.

„Przygotowana przez nas platforma rezerwacji pakietów jest intuicyjna i łatwa w obsłudze, natomiast procedura realizacji bonu bardzo prosta i niewymagająca wielu czynności. Mam więc nadzieję, że taka forma organizacji wizyty w Europie Centralnej spodoba się rodzicom i z chęcią będą odwiedzać nas ze swoimi pociechami. Wszystkie atrakcje dostępne w przygotowanych pakietach są czynne 7 dni w tygodniu, również w niedziele niehandlowe” –  mówi Jakub Paczyński, prezes zarządu Kolejkowa.

Aby skorzystać z możliwości realizacji bonu w Europie Centralnej, należy w pierwszej kolejności uzyskać kod płatności na platformie ZUS, a potem wejść na stronę www.kolejkowo.pl/bon-turystyczny-europa-centralna i zarezerwować wizytę.

„Mamy świadomość tego, jak istotne jest wsparcie dla naszych najemców i minimalizowanie poniesionych z powodu pandemii strat finansowych. Liczę na to, że przygotowana z tak wielkim zaangażowaniem inicjatywa dotycząca możliwości realizacji w Europie Centralnej bonów turystycznych wpłynie znacząco na odwiedzalność i obroty naszych miejsc rozrywki oraz punktów gastronomicznych” – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektorka Centrum Handlowego Europa Centralna w Gliwicach.

Rodzice mają pełną swobodę w wyborze oferty i do dyspozycji kilka pakietów z atrakcjami wraz z talonem gastronomicznym. Przedstawiciel Europy Centralnej dopełni formalności podczas rozmowy telefonicznej. Bilety wstępu będą wysyłane pocztą elektroniczną i ważne przez 10 dni od realizacji zamówienia. Z bonu turystycznego można skorzystać do końca września 2022 roku.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Valkea Media
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gospodarka Głos MOOVIN Interiors podczas Forum Rynku Nieruchomości 2024 w Sopocie Biuro prasowe
2024-07-03 | 10:35

Głos MOOVIN Interiors podczas Forum Rynku Nieruchomości 2024 w Sopocie

MOOVIN Interiors to warszawska pracownia architektury wnętrz, która jako jedyna oferuje kompleksowe usługi wykończenia wnętrz w standardzie Concierge. Dzięki temu zapewnia swoim
Gospodarka Nierzetelni klienci sprawdzają cierpliwość polskich przedsiębiorstw
2024-06-27 | 08:00

Nierzetelni klienci sprawdzają cierpliwość polskich przedsiębiorstw

Wytrzymałość polskich przedsiębiorców ma swoje granice, zwłaszcza, jeżeli chodzi o pieniądze. 40 proc. firm z sektora MŚP przekazuje do windykacji nieuregulowane faktury będące
Gospodarka BRAK ZDJĘCIA
2024-06-24 | 11:00

Środowiska biznesowe apelują do MON o wzmocnienie potencjału obronnego

Rada Polskich Przedsiębiorców, ciało doradcze przy Pracodawcach RP, wspólnie z Konfederacją Lewiatan oraz Polską Radą Biznesu wystosowała do Wiceprezesa Rady Ministrów i Ministra Obrony Narodowej Władysława

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Samorządy walczą o ustawę metropolitalną. Powstanie metropolii oznacza dodatkowe środki m.in. na walkę z wykluczeniem transportowym

O uzyskanie statusu metropolii od lat walczą m.in. Trójmiasto, Łódź czy Warszawa. Teraz miasta łączą siły i dyskutują o jednym wspólnym projekcie ustawy metropolitalnej. Choć każdy ośrodek ma inną specyfikę, wszystkie liczą, że odpowiednie przepisy na temat współpracy największych miast z okolicznymi gminami przyniosą wiele korzyści. Jednym z kluczowych obszarów, który może na tym zyskać, jest transport publiczny. Powstanie metropolii oznaczałoby dodatkowe środki na walkę z wykluczeniem komunikacyjnym w małych miejscowościach.

Handel

Europejskie sklepy internetowe skarżą się na nieuczciwą konkurencję z Chin. Apelują o lepszy nadzór nad rynkiem

Chińskie platformy marketplace podbijają europejski rynek e-commerce, a liczba ich klientów w Europie szybko rośnie – w 2023 roku w państwach UE oraz w Wielkiej Brytanii udział konsumentów, którzy dokonali zakupów w handlu elektronicznym od chińskich sprzedawców, wynosił 40 proc. lub więcej. Działalność chińskich sprzedawców wywołuje jednak szereg zarzutów, dotyczących m.in. sposobu i zakresu zbierania danych osobowych oraz ich późniejszego wykorzystywania, bezpieczeństwa produktów sprzedawanych europejskim konsumentom, sposobu ich reklamowania oraz nieuczciwych metod konkurencji, które szkodzą firmom działającym na terenie Unii. Te podkreślają, że nie boją się konkurencji z Azji, ale apelują do regulatorów o lepszą egzekucję przepisów, które powinny obowiązywać wszystkich graczy na rynku.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.