Klienci wybierają Majonez Kielecki roślinny
Best Brands PR
Słomińskiego
00-195 Warszawa
bestbrandspr|bestbrandspr.pl| |bestbrandspr|bestbrandspr.pl
0-22 251 66 86
www.bestbrandspr.pl
Nowy, innowacyjny produkt Majonez Kielecki roślinny produkowany przez Wytwórczą Spółdzielnię Pracy „Społem” otrzymał aż dwie nagrody w konkursie „Złote Innowacje FMCG & Retail”. Zostały przyznane na podstawie opinii konsumentów biorących udział w badaniu internetowym.
Miesięcznik „Hurt & Detal” w październiku przeprowadził badania preferencji wśród 4.262 internautów, którzy w 27 kategoriach wybierali najlepsze i najbardziej innowacyjne produkty na polskim rynku w branży FMCG i Retail. Majonez Kielecki roślinny otrzymał aż dwie nagrody -„Złotą Innowację FMCG 2020” w kategorii „PRZYPRAWY I SOSY” oraz „Złotą Innowację FMCG 2020 - wyróżnienie” w kategorii „ŻYWNOŚĆ I NAPOJE”. W tym roku w konkursie wzięło udział 168 produktów z branży FMCG i 55 z grup Retail. O wyborze laureatów decydowali konsumenci biorący udział w internetowym badaniu przeprowadzonym przez firmę Territory Influence, którzy głosowali na specjalnie przygotowanej platformie on-line.
„Niezmiernie cieszymy się, że Majonez Kielecki roślinny roślinny, został tak pozytywnie przyjęty przez konsumentów. Ten nowy wariant naszego sztandarowego produktu to wyrób, który nie zawiera jakichkolwiek składników pochodzenia zwierzęcego, a wyróżnia się doskonałą kompozycją smakową. Został opracowany z myślą o osobach, które w swojej diecie nie uwzględniają produktów odzwierzęcych, ale nie tylko. Jest to także smaczna alternatywa dla tych którzy spożywają mięso czy nabiał. Co ważne, smak Majonezu Kieleckiego roślinnego nawiązuje do tradycyjnej wersji sosu. Jego skład został oparty m.in. na oleju rzepakowym, białkach grochu i aromatycznej musztardzie. To właśnie składniki najlepszej jakości są kluczem do sukcesu – czego dowodem są nagrody miesięcznika „Hurt & Detal”, które cieszą nas tym bardziej, że zostały przyznane na podstawie badań konsumentów” – mówi Zbigniew Mojecki, Zastępca Prezesa ds. Handlowych Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem”.
BCC: budżet, inwestycje, podatki
Cyfrowe Priorytety Polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej
Rok 2024 jest rekordowym pod względem niewypłacalności na świecie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.