Komunikaty PR

Weekendowy punkt szczepień w Atrium Mosty

2021-09-10  |  08:31
Biuro prasowe

Nadal można zaszczepić się przeciw COVID-19 w Atrium Mosty. Z takiej możliwości będą mogli skorzystać wszyscy chętni w najbliższy piątek (10 września) oraz za tydzień - w dniach 17 i 18 września. Tymczasowy punkt szczepień znajduje się na poziomie 1, naprzeciwko przychodzi PZU Zdrowie. Opiekę medyczną pacjentom zapewnia Centrum Medyczne PZU Zdrowie Płock. Szczepienia realizowane są jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson.

Akcja weekendowych szczepień przeciw COVID-19 wciąż trwa. Jeden z punktów, w których można się zaszczepić funkcjonuje w płockim Atrium Mosty. To pomieszczenie w pełni dostosowane do wymogów szczepień, w którym na miejscu do dyspozycji pacjentów jest wykwalifikowany personel medyczny. Chętni przyjmowani są w nim przy zachowaniu reżimu sanitarnego zgodnie z aktualnymi wytycznymi. Tymczasowy punkt oferuje możliwość zaszczepienia jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson. Jest to wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla osób planujących w najbliższym czasie wyjazd za granicę. Każda osoba po 14 dniach od przyjęcia szczepionki otrzymuje międzynarodowy certyfikat, widoczny na Internetowym Koncie Pacjenta.

Najbliższe szczepienia w Atrium Mosty zaplanowano w dniach 10 oraz 17 i 18 września. W piątek punkt czynny jest w godz. 15.00-20.00, w sobotę z kolei w godz. 8.00-16.00. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się bezpośrednio do punktu szczepień, bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

Więcej informacji na temat funkcjonowania tymczasowego punktu szczepień w Atrium Mosty można uzyskać pod numerem 24/364 77 01 bądź na stronie pod adresem www.plock.pzuzdrowie.pl, na bieżąco aktualizowanej.

Najnowsze aktualności oraz ofertę Atrium Mosty można znaleźć na stronie https://atrium-mosty.pl/

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gospodarka Sukces w biznesie i tenisie na trzy nogi – refleks, precyzja i mental Biuro prasowe
2024-07-24 | 09:30

Sukces w biznesie i tenisie na trzy nogi – refleks, precyzja i mental

Biznes i sport, mimo że są na pierwszy rzut oka różne, mają więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać. Weźmy na przykład tenis. W obu przypadkach kluczowa jest
Gospodarka Niewypłacalności firm w Polsce
2024-07-24 | 09:00

Niewypłacalności firm w Polsce

Allianz Trade spodziewa się, że trend wzrostowy w zakresie niewypłacalności firm utrzyma się dłużej niż można było wcześniej oczekiwać (4700 przypadków w 2024 r., tj. +5%
Gospodarka AkzoNobel odnotowuje wzrost trzeci kwartał z rzędu
2024-07-23 | 14:35

AkzoNobel odnotowuje wzrost trzeci kwartał z rzędu

Najważniejsze informacje Q2 2024 (w porównaniu z Q2 2023) • Wzrost sprzedaży w ujęciu organicznym o 2%, przy wzroście wolumenu sprzedaży o 1%; Wzrost przychodów o

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Od przyszłego roku akcyza na e-liquidy ma wzrosnąć o 75 proc. To trzy razy więcej niż na tradycyjne papierosy

 Na rynku e-liquidów mamy największą szarą strefę, z którą fiskus niezbyt dobrze sobie radzi. Gwałtowna podwyżka akcyzy nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu, tylko go spotęguje – mówi Piotr Leonarski, ekspert Federacji Przedsiębiorców Polskich. Krajowi producenci płynów do e-papierosów zaapelowali już do ministra finansów o rewizję planowanych podwyżek akcyzy na wyroby tytoniowe. W przypadku e-liquidów ma być ona największa i w 2025 roku wyniesie 75 proc. Branża podkreśla, że to przyczyni się do jeszcze większego rozrostu szarej strefy, a ponadto będzie zachętą dla konsumentów, żeby zamiast korzystać z alternatyw, wrócili do palenia tradycyjnych papierosów.

Infrastruktura

Zielone zamówienia publiczne stanowią dziś zaledwie kilka procent rynku. Rządowy zespół ma opracować specjalne kryteria dla nich

Zielone zamówienia publiczne stają się w ostatnich latach coraz bardziej powszechną praktyką, choć w Polsce odpowiadają za kilka procent ogólnej liczby zamówień. Duży nacisk na ten aspekt, w postaci nowych regulacji i wytycznych, kładzie także Unia Europejska. Dlatego też w maju br. zarządzeniem prezesa Rady Ministrów został powołany specjalny rządowy zespół, którego zadaniem będzie uwzględnienie aspektów środowiskowych w polskim systemie zamówień publicznych oraz opracowanie wytycznych dla zamawiających. – Ważne, żeby te opracowywane kryteria były dostosowane do realiów polskiego rynku – wskazuje Barbara Dzieciuchowicz, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa.

IT i technologie

Boom na sztuczną inteligencję w ochronie zdrowia ma dopiero nastąpić. Wyzwaniem pozostają regulacje i zaufanie do tej technologii

Sztuczna inteligencja ma potencjał, żeby zrewolucjonizować podejście do profilaktyki, diagnostyki i leczenia pacjentów, jednocześnie redukując ich koszty. W globalnej skali wartość rynku rozwiązań opartych na AI w opiece zdrowotnej rośnie lawinowo – w ub.r. wynosiła ponad 32 mld dol., ale do 2030 roku ta kwota ma się zwiększyć ponad sześciokrotnie. Również w Polsce narzędzia bazujące na AI zaczynają być wdrażane coraz szerzej, choć – jak wynika z lipcowego raportu SGH – prawdziwy rozwój potencjału sztucznej inteligencji w polskiej branży ochrony zdrowia ma dopiero nastąpić. Warunkiem jest stworzenie stabilnego i bezpiecznego środowiska dla rozwoju tej technologii, opartego na regulacjach prawnych i zaufaniu wszystkich interesariuszy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.