Żabka nowym najemcą Atrium Kasztanowa
Od 10 stycznia do grona najemców Atrium Kasztanowa dołącza Żabka! W nowo otwartym sklepie klienci będą mogli kupić najpotrzebniejsze artykuły spożywcze, skorzystać z szerokiej oferty usług, a także napić się aromatycznej kawy czy zamówić przekąskę na ciepło w Żabka Café. Do sklepu będzie można wejść bezpośrednio przez centrum handlowe lub z zewnątrz galerii.
Nowo otwarta Żabka proponuje szeroki asortyment znanych i lubianych produktów oraz bogatą gamę szybkich i smacznych przekąsek, dań gotowych do podgrzania na miejscu, a także świeżo parzoną kawę na wynos. Oprócz zakupów kupujący będą mieli możliwość skorzystania z pakietu usług, takich jak: opłacenie rachunków, wysłanie kuponu lotto, zakup doładowań telefonów komórkowych, wypłata gotówki, czy nadanie bądź odbiór przesyłki kurierskiej.
Dla klientów odwiedzających sklep w dniu otwarcia, 10 stycznia br., przygotowano specjalne oferty promocyjne – czeka na nich darmowa degustacja przekąsek na raz tzw. „Hapsów” oraz aromatyczna, ciepła kawa za 1zł z aplikacją mobilną żappka.
Żabka mieści się na parterze, tuż przy wejściu bocznym do Atrium Kasztanowa. Lokal posiada dwa odrębne wejścia - bezpośrednio przez centrum handlowe oraz z zewnątrz obiektu. Sklep otwarty będzie przez siedem dni w tygodniu, w godzinach 6.00-23.00.
– Cieszymy się, że do grona najemców Atrium Kasztanowa dołącza Żabka, w której klienci będą mogli zrobić szybkie zakupy po drodze do pracy lub przekąsić coś ciepłego w ciągu dnia. Zróżnicowana i szeroka oferta z pewnością zadowoli mieszkańców Piły, długie godziny otwarcia i dwa odrębne wejścia to dodatkowe atuty sklepu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Żabki już w niedzielę, od godziny 10.00, gdzie czekać będą na klientów specjalne promocje – mówi Gregory Pertus, dyrektor Atrium Kasztanowa.
Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby klientów. Prezentuje nowoczesną koncepcję handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody w dokonywaniu zakupów.
Więcej szczegółów na temat aktualności i oferty Atrium Kasztanowa można znaleźć na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu Facebook: www.facebook.com/AtriumKasztanowa.
BCC: budżet, inwestycje, podatki
Cyfrowe Priorytety Polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej
Rok 2024 jest rekordowym pod względem niewypłacalności na świecie
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.