Grupa Murapol zaprasza na Mieszkaniowy Dzień Otwarty
W najbliższą sobotę, 28 stycznia, ogólnopolski deweloper organizuje w swoich biurach sprzedaży, pierwszy w tym roku, Mieszkaniowy Dzień Otwarty. Doradcy będą do dyspozycji odwiedzających od godz. 9:00 do 14:00. Dla kogo dedykowane jest to cykliczne wydarzenie?
Mieszkaniowy Dzień Otwarty to ceniona przez klientów Grupy Murapol forma wsparcia w podejmowaniu decyzji zakupowych. Osoby zastanawiające się nad zakupem lokalu mogą podczas takich sobotnich spotkań z doradcami uzyskać szczegółowe informacje na temat interesujących ich inwestycji. Ale to nie wszystko. Mieszkaniowy Dzień Otwarty to także okazja do porozmawiania o aktualnych ofertach promocyjnych, a tych u dewelopera nie brakuje.
- W Nowym Roku warto postawić na spełnianie swoich marzeń. Dla osób, których marzeniem jest zakup własnego M, przygotowaliśmy styczniową promocję, w której oferujemy 285 lokali z atrakcyjnymi pakietami bonusów. Wybierając mieszkanie objęte noworoczną promocją można zaoszczędzić nawet 220 tys. zł! Co ważne, inwestycje Grupy Murapol znajdują się w pożądanych lokalizacjach z rozwiniętą lub sukcesywnie rozwijaną infrastrukturą miejską. W pobliżu naszych osiedli można znaleźć liczne punkty handlowo-usługowe, miejskie zieleńce, przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe. Sąsiedztwo ośrodków akademickich jest ogromnym atutem każdej nieruchomości deweloperskiej – lokale w takich miejscach zawsze będzie pożądane przez studentów. Dostarczamy kompaktowe i funkcjonalne mieszkania w segmencie popularnym i popularnym premium i to one wybierane są z naszej oferty zarówno przez klientów kupujących na własne cele mieszkaniowe, jak i inwestycyjnych, szczególnie w czasach wysokiej inflacji. Mieszkaniowy Dzień Otwarty to zatem idealny moment, by spotkać się z naszymi doradcami, którzy chętnie przedstawią najkorzystniejsze opcje i pomogą w wyborze nowego lokalu – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Doradcy będą czekać na klientów tradycyjnie od godz. 9:00 do 14:00 w biurach sprzedaży w Bydgoszczy, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Warszawie, Wieliczce i we Wrocławiu.
Co ważne, w standardzie mieszkań oferowanych przez dewelopera znajduje się pakiet antysmogowy, czyli system nowoczesnych filtrów, chroniący przed zanieczyszczonym powietrzem oraz pyłkami, grzybami i kurzem. Inwestycje wyposażone są również w technologię Home Management System, umożliwiającą montowanie w mieszkaniach rozwiązań smart home. Dzięki stałej kontroli mediów, oszczędności na rachunkach za energię sięgają nawet blisko 30%.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.