Grupa SER uzyskała tytuł Microsoft Gold Partner
Grupa SER uzyskała tytuł Microsoft Gold Partner już 13. rok z rzędu. Daje to jej klientom pewność, że kupując oprogramowanie Doxis4, otrzymują rozwiązanie, które jest ściśle zintegrowane z produktami Microsoft. Status na poziomie Gold ma tylko 1% wszystkich partnerów Microsoft.
Grupa SER otrzymała ceniony status Gold w czterech kategoriach programu partnerskiego firmy Microsoft. Oprócz statusu Gold uzyskiwanego także w minionych latach w kategoriach:
- Tworzenie aplikacji;
- Integracja aplikacji;
- Centrum przetwarzania danych;
w tym roku dołączyła jeszcze czwarta:
- Analiza danych.
Kompetencje na poziomie Gold potwierdzają specjalistyczną wiedzę firmy w dziedzinach takich jak zaawansowane analizy i wielkie zbiory danych.
„Kiedy do dotychczasowych danych zastosujemy metody inteligentnej analizy, firmy mogą wyciągać wartościowe wnioski. Można je wykorzystać bezpośrednio w procesach podejmowania decyzji, co wywiera pozytywny wpływ na działalność firmy. Analiza może mieć wiele zastosowań — od danych CRM, treści umów i zarządzania ryzykiem do automatycznej klasyfikacji wiadomości e-mail oraz przydzielania ich do odpowiednich partnerów biznesowych i procesów. Dzięki zintegrowaniu inteligentnych usług kognitywnych z podstawą oprogramowania Doxis4 klienci SER mogą analizować i przetwarzać dane utworzone i przechowywane w aplikacjach Microsoft Office i w ten sposób czerpać korzyści z kompleksowych funkcji analizy treści dostępnych na platformie ECM” — wyjaśnia Klaus Eulenbach, dyrektor zarządzający SER Software Technology GmbH.
Bezproblemowa integracja ze środowiskiem Microsoft
Status Partnera Gold w zakresie kompetencji „Tworzenie aplikacji” i „Integracja aplikacji” wskazuje, że Doxis4 bez problemu integruje się z oprogramowaniem Microsoft Office, Microsoft 365 i SharePoint. Nie tylko zapewnia to ciągłość procesów biznesowych, lecz także ułatwia pracownikom codzienną pracę, ponieważ nie muszą cały czas przełączać się pomiędzy różnymi systemami.
W ramach kompetencji „Centrum przetwarzania danych” Microsoft docenił wysoką skalowalność rozwiązań Doxis4, które są zintegrowane z produktami Microsoft. Rozwiązania te nadają się do wielu różnych zastosowań. Mogą z nich korzystać zarówno pojedyncze działy, jak i centra przetwarzania danych dużych korporacji.
„Produkty firmy Microsoft to ważne środowiska uruchamiania i integrowania rozwiązań Doxis4 w systemach klienckich, jak i systemach zaplecza. Dlatego też niezmiernie ważne jest to, żeby wiedza technologiczna o produktach Microsoft była stale rozszerzana. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie oferować naszym klientom jak największe długoterminowe korzyści zarówno w środowiskach lokalnych, jak i chmurowych” — mówi Klaus Eulenbach.
Firma SER uzyskuje status Microsoft Gold Partner już od 2007 roku, co potwierdza, że spełnia najwyższe technologiczne wymagania. Aby przedsiębiorstwo mogło uzyskać status Gold, co najmniej czterech jego pracowników musi mieć certyfikat Microsoft Certified Professional (MCP). Status Gold firmy SER potwierdzają również referencje: produkty SER i Microsoft doskonale ze sobą współpracują w licznych udanych instalacjach u klientów.
Gwarancja: Doxis4 obsługuje nowe i stare wersje produktów Microsoft
Platforma Doxis4 jest w pełni zintegrowana z oprogramowaniem Microsoft Office, Outlook, SharePoint i Dynamics oraz gotowa do działania natychmiast po wprowadzeniu ich kolejnych wersji w nowych systemach operacyjnych i wersjach baz danych, takich jak serwery Windows i SQL. Ponadto klienci SER mogą mieć pewność, że Doxis4 będzie nadal obsługiwać starsze wersje rozwiązań Microsoft, których wciąż używa wiele firm.
Inteligentna współpraca z rozwiązaniami ECM i Microsoft
Klienci mogą czerpać korzyści z inteligentnych dodatków firmy SER, które wprowadzają wiele funkcji ECM do produktów Microsoft. Obejmuje to m.in. dodatki Doxis4 SharePoint Portal Connector i Doxis4 SmartOffice, które są przeznaczone do archiwizacji dokumentów i umożliwiają przeszukiwanie bezpośrednio z Microsoft SharePoint lub z programów Word, Excel i PowerPoint.
Za pomocą dodatku Doxis4 SmartOutlook użytkownicy mogą przydzielać wiadomości e-mail z Outlooka oraz ich załączniki do odpowiednich kartotek eFile i procesów biznesowych w Doxis4. Produkty SER dla systemów zaplecza mogą również być wdrażane w chmurze.
Więcej informacji o możliwościach integracji rozwiązań ECM z produktami Microsoft można znaleźć tutaj.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.