1 miliard obrotu z kartą PAYBACK w sklepach online!
Program PAYBACK przekroczył magiczną barierę 1 miliarda złotych obrotu z kartą PAYBACK w partnerskich sklepach online. Wszystkich sklepów internetowych współpracujących z tym największym w Polsce multipartnerskim programem lojalnościowym jest już ponad 350. Punkty PAYBACK można zbierać m.in. na Allegro, Booking.com, Zalando Lounge czy Empik.com.
Już blisko 80% Polaków deklaruje, że robi zakupy online¹. Nie dziwi więc, że w dobie szalejącej inflacji klienci szukają sklepów nie tylko oferujących atrakcyjną cenę, ale również możliwość skorzystania z dodatkowego benefitu w postaci programu lojalnościowego. Program PAYBACK jest jednym z największych wydawców afiliacyjnych, dających taką możliwość.
– Od lat bardzo blisko współpracujemy z najważniejszymi graczami świata online – obecnie w portfolio partnerów PAYBACK jest ponad 350 brandów z różnych branż. A na tym nie koniec. Już wkrótce będziemy mogli pochwalić się kolejnymi dużymi sklepami, które dołączą do naszej koalicji. Kooperacja z czołowymi markami polskiego rynku e-commerce odbywa się na poziomie strategicznym, dlatego możemy w efektywny sposób odpowiadać na potrzeby naszych partnerów i jednocześnie dbać o satysfakcję klientów. Potwierdzają to ubiegłoroczne wyniki. Bardzo się cieszymy, że ten obszar naszej działalności tak dynamicznie się rozwija i udało nam się przekroczyć prawdziwie magiczną granicę miliarda obrotu z kartą PAYBACK tylko podczas zakupów online – mówi Robert Olędzki, Digital Business Director w PAYBACK Polska.
Na ten sukces wpływa wzajemne zrozumienie oraz dostęp do wysokiej jakości danych. Bardzo ważne są także wypracowane przez lata skuteczne formy promocji, takie jak akcje Turbo Środa czy Mega Weekend, które przynoszą nawet trzycyfrowe wzrosty sprzedaży u partnerów. Świetnym przykładem jest zeszłoroczna akcja z okazji Black Week, która kolejny rok z rzędu okazała się sukcesem – uczestnicy Programu PAYBACK wygenerowali w sklepach online wzrost sprzedaży przekraczający 100%.
Jak dokładnie działa Program PAYBACK w sklepach online?
Aby zebrać punkty PAYBACK za zakupy online, wystarczy najpierw zalogować się do aplikacji PAYBACK lub na stronę PAYBACK.pl i dopiero z poziomu aplikacji PAYBACK/strony PAYBACK.pl przejść na stronę wybranego sklepu internetowego. Warto również sprawdzić dostępne kupony, dzięki którym można pomnożyć zebrane punkty PAYBACK i tym samym przyspieszyć drogę do nagród.
Zebrane punkty PAYBACK można również wykorzystywać w sklepach online. W tym celu należy wymienić punkty na vouchery dostępne na PAYBACK.pl. Aktualnie w ofercie można znaleźć karty podarunkowe takich marek jak Allegro, Booking.com, CCC, H&M i wiele innych. To kolejny element, który pozwala jeszcze silniej lojalizować klientów i zapewnić powracalność do sklepów online.
¹ Gemius, Polskie Badania Internetu, IAB Polska, Raport „E-commerce w Polsce” 2022, s. 63.

DPD Polska otwiera nowoczesną sortownię - Hub Drobnicowy (HDR) w Swędowie pod Łodzią

Wzrasta rynek świeżej żywności online – w Markecie Świeżości DPD już ponad 70 partnerów

Od polowania na promocje, po zakupy w łazience: zaskakujące zwyczaje zakupowe Polaków w badaniu Dni Wiosennych Okazji Amazon.pl
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Niepewność gospodarcza rosnącym zagrożeniem dla firm. Sytuację pogarszają zawirowania w światowym handlu
Wojna handlowa i trudna sytuacja geopolityczna stanowią zagrożenie dla funkcjonowania firm. Niepewność sytuacji gospodarczej to obok wysokich kosztów pracowniczych najczęściej wskazywana bariera utrudniająca działalność. 60 proc. właścicieli i zarządzających firmami w Polsce uważa ją za największe zagrożenie. – Kryzysy są tyleż szokiem dla systemu, co szansą. Jeśli wykorzystamy nowo tworzące się sytuacje, mamy szansę wyjść wzmocnieni – ocenia Małgorzata Mroczkowska-Horne, dyrektor generalna Konfederacji Lewiatan.
Transport
Ataki cybernetyczne na kolej stają się coraz częstsze. Hakerzy zwykle chcą doprowadzić do paraliżu

W pierwszym kwartale tego roku hakerzy zaatakowali systemy sprzedaży biletów w polskiej i ukraińskiej kolei. Zagrożenia wiążą się jednak również z atakami na systemy zasilania i zarządzania ruchem. Wszystkie tego typu zdarzenia mają jeden cel – mniejszy lub większy paraliż transportu kolejowego, co w obecnej sytuacji geopolitycznej przekłada się na bezpieczeństwo strategiczne. W wielu przypadkach wciąż najsłabszym ogniwem jest człowiek – albo dlatego, że nienależycie chroni hasła i dostęp do urządzeń, albo dlatego, że nadane mu uprawnienia są nieadekwatnie szerokie w stosunku do realnych potrzeb.
Edukacja
Polska nauka potrzebuje różnych źródeł finansowania. Trwają rozmowy o zmianach w systemie

– Finansowanie polskiej nauki wymaga zmian, ale do tego potrzeba politycznej woli i odwagi – ocenia prof. dr hab. Grzegorz Mazurek, rektor Akademii Leona Koźmińskiego. Wśród propozycji wymienia stworzenie systemu zachęt dla biznesu do inwestowania w naukę i edukację, wyznaczenie strategicznych obszarów badań, na które będą trafiały fundusze, czy rozliczanie instytucji naukowych z wykorzystania publicznych pieniędzy. W ramach cyklu „Porozmawiajmy o polskiej nauce” MNiSW w ostatnich miesiącach prowadzi konsultacje ze środowiskiem akademickim i badawczym na temat stojących przed sektorem wyzwań i możliwych do wdrożenia rozwiązań, nie tylko dotyczących finansowania.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.