Gorąco Polecam dołącza do oferty Wolt
Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.
Górskiego 9
00-033 Warszawa
biuro|mondaypr.pl| |biuro|mondaypr.pl
+48 224878421
www.mondaypr.pl
Od końca kwietnia marka Wolt poszerzyła ofertę swojej aplikacji o produkty z piekarni Gorąco Polecam. Użytkownicy aplikacji mają możliwość zamówienia świeżego pieczywa, wypieków i zestawów śniadaniowych, które zostaną im dostarczone w ciągu godziny. Z tej okazji firma zapowiedziała specjalne promocje.
Od końca kwietnia mieszkańcy Warszawy, Poznania, Gdańska, Gdyni, Wrocławia i Krakowa mogą zamawiać śniadanie i ciepłą kawę tuż pod same drzwi. W ramach inauguracji pojawienia się Gorąco Polecam, platforma Wolt oferuje darmową dostawę dla wszystkich zamówień z piekarni do 28 maja. Ponadto każdy użytkownik aplikacji Wolt będzie mógł skorzystać z kodu promocyjnego o wartości 10 zł na 3 pierwsze zamówienia z Gorąco Polecam.
Co więcej, w ramach rozwijania się współpracy już w ciągu kilku najbliższych tygodni do platformy Wolt dołączą kolejne warszawskie lokalizacje Gorąco Polecam. Pozwoli to na objęcie obszarem dostaw większej liczby użytkowników platformy, a co za tym idzie, więcej osób będzie mogło delektować się świeżymi wypiekami o poranku i to bez wychodzenia z domu.
Dołączenie Gorąco Polecam do oferty Wolt, to kolejny krok marki w rozwoju oferty śniadaniowej. Klienci chętnie korzystają z możliwości dowozu świeżych wypieków, co potwierdzają słowa General Manager Wolt Agaty Polityło:
„Dynamicznie rozwijamy nasze portfolio partnerów, przy czym skupiamy się na tym, by nowa oferta odpowiadała aktualnym potrzebom klientów. Widzimy, że coraz częściej zainteresowani są oni śniadaniami oraz kawą w dowozie. Dlatego też dołączenie kolejnego partnera specjalizującego się w tym typie produktów było naturalnym krokiem na drodze naszego rozwoju. Nieustannie staramy się budować ofertę śniadaniową tak, aby użytkownicy z różnych zakątków Polski mogli cieszyć się świeżym posiłkiem na dobry początek dnia”.
W Polsce Wolt działa w 13 miastach. Niebieskich kurierów można spotkać również na ulicach ponad 130 miast w 23 krajach w Europie i Azji. Dostawy Wolt realizowane są za pomocą rowerów, skuterów i samochodów. Aplikację Wolt można pobrać z Google Play lub App Store.
E-commerce 2025 – Trendy, które zrewolucjonizują handel online
Zaczynają się zimowe wyprzedaże. Polakom towarzyszy na nich ROPO, ale też FOMO
Reduta jedynym centrum w stolicy z dwoma marketami spożywczymi!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.