Zima pełna atrakcji w Wola Parku
Jarmark rękodzieła, inicjatywy edukacyjno-charytatywne na rzecz Fundacji WWF Polska i WOŚP czy występy muzyczne – takimi działaniami będą wypełnione najbliższe tygodnie w Wola Parku i Ogrodach Ulricha. Czego dokładnie mogą spodziewać się odwiedzający centrum handlowe?
Tej zimy Wola Park oferuje swoim klientom szereg aktywności – w ramach Jarmarków Rękodzieła, odwiedzający mają możliwość zakupu wyjątkowych, lokalnych produktów, a wspierając Fundację WWF Polska i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy będą mogli włączyć się w działania charytatywne. Na koniec dnia czekać na nich będzie relaks przy muzyce na żywo w Ogrodach Ulricha.
Jarmark Rękodzieła, który odbywa się cyklicznie co miesiąc, pozwoli klientom Wola Parku zakupić rękodzieła rzemieślnicze i artystyczne, wykonane przez lokalnych twórców.
Odwiedzający już teraz mogą obejrzeć wystawę przygotowaną przez Fundację WWF Polska dotyczącą tygrysów. Na wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym niezwykłym gatunku, przez cały tydzień (od 23 do 29 stycznia) czeka wyjątkowa ekspozycja. W tym samym czasie, klienci mogą też wesprzeć działania fundacji na rzecz ochrony zwierząt i środowiska.
Wola Park włączy się również w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z okazji już 31 finału, 29 stycznia, w centrum handlowym stanie unikatowy samochód - fotobus - w którym klienci będą mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie, a w zamian wesprzeć WOŚP. Samochód będzie zlokalizowany na głównym placu, obok Costa Coffee, w godzinach 10:00 – 20:00.
A po dniu pełnym zakupów i atrakcji, czas udać się do Ogrodów Ulricha. Do końca marca w każdy piątek i sobotę Ogrody rozbrzmią muzyką wyjątkowych artystów – w najbliższy piątek (27 stycznia) wystąpi twórca projektu #technoyoga Skanda AKA Hs108, a w sobotę (28 stycznia) duet Tomek Pacak & Johnny W.
Wola Park to przede wszystkim miejsce spotkań, rozrywki i inspiracji dla całej rodziny. Zgodnie z tym założeniem oferujemy naszym klientom szeroką gamę aktywności. Chcemy, aby odwiedzali nas zarówno w celach zakupowych jak i po to by wspólnie spędzić czas. Różnorodne wydarzenia, które czekają na odwiedzających w najbliższych tygodniach, pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie – mówi Emilia Szkudlarek, Customer Experience Leader Centrum Handlowego Wola Park.
Wola Park zaprasza na dodatkowe atrakcje w następujących dniach:
- 23 – 29 stycznia – wystawa Fundacji WWF Polska, ulokowana na parterze
- 27 stycznia – godz. 19:00 – 23/24:00, występ Skanda AKA Hs10, w Ogrodach Ulricha
- 28 stycznia – godz. 19:00 – 23/24:00, występ Tomek Pacak & Johnny W, w ogrodach Ulricha
- 29 stycznia – Fotobus WOŚP
- 9 – 12 lutego – Jarmark Rękodzieła
E-commerce 2025 – Trendy, które zrewolucjonizują handel online
Zaczynają się zimowe wyprzedaże. Polakom towarzyszy na nich ROPO, ale też FOMO
Reduta jedynym centrum w stolicy z dwoma marketami spożywczymi!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.