Komunikaty PR

I etap osiedla Junique z pozwoleniem na użytkowanie

2024-11-07  |  11:00

Spółka art.Locum (dawniej mLocum) realizuje inwestycje w największych miastach Polski. W Poznaniu, przy ulicy Jeleniogórskiej kilka lat temu deweloper zakończył realizację wieloetapowego osiedla Przylesie Marcelin. Natomiast jesień tego roku to zakończenie realizacji pierwszego budynku w ramach osiedla Junique. – To dla nas ważny moment. Uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie pierwszego zrealizowanego budynku. Rozpoczęła się również procedura związana z odbiorami jakościowymi mieszkań - mówi Joanna Rzelechowska, zastępca dyrektora oddziału ds. sprzedaży i marketingu spółki art.Locum. Inwestycja Junique powstaje na terenie dzielnicy Grunwald, w rejonie ulic Wieruszowska, Żmigrodzka i Miśnieńska. Zrealizowany budynek wielorodzinny to 79 mieszkań o powierzchni od 33 do 88 mkw. Klienci do wyboru mieli kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4- pokojowe. Do lokali na parterze przynależą ogródki, a do pozostałych – balkony lub tarasy. Nie zabrakło także komórek lokatorskich. Znacznym udogodnieniem jest hala garażowa uzupełniona o naziemne miejsca postojowe. - Priorytetowym założeniem projektu Junique jest jego kompleksowość, a tym samym stworzenie funkcjonalnej przestrzeni, która wpłynie na komfort mieszkańców. Docelowo powstaną specjalne strefy zieleni, miejsca do odpoczynku, przestronne place zabaw dla najmłodszych oraz punkty handlowo – usługowe. Dla wygody przyszłych mieszkańców na terenie osiedla znajdzie się również nowoczesne przedszkole oraz sklep wielkopowierzchniowy - dodaje Joanna Rzelechowska. Zrealizowany budynek to oczywiście gotowe do zamieszkania lokale. W sprzedaży zostały ostatnie mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe. Ich cena rozpoczyna się od 9300 zł, brutto za mkw., czyli sporo poniżej aktualnej średniej ceny metra kwadratowego w Poznaniu dla rynku pierwotnego. Osiedle Junique docelowo będzie liczyć kilka etapów, w których znajdzie się łącznie około 1000 mieszkań. Deweloper już zapowiada rozpoczęcie prac związanych z budową kolejnego etapu.

 

Lokalizacja inwestycji pozwala na nieograniczony dostęp do licznych sklepów i punktów handlowo – usługowych, dróg rowerowych, placówek dydaktycznych i zdrowotnych oraz obiektów sportowych i kulturalnych. Grunwald jest idealnie skomunikowany nie tylko z centrum, ale też pozostałymi dzielnicami Poznania. Bliskie sąsiedztwo Pętli Junikowo pozwala na dotarcie tramwajem do praktycznie każdego zakątka miasta. Z kolei ulica Grunwaldzka gwarantuje sprawny dojazd do Portu Lotniczego Poznań-Ławica i dworca PKP. Położenie inwestycji kilka kilometrów od węzła komunikacyjnego Poznań – Komorniki pozwala skorzystać z autostrady A2, trasy S5, a także S11 i podróżować w dowolnym kierunku.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Mieszkaniowe Black Weeks w Grupie Murapol Biuro prasowe
2024-11-12 | 16:00

Mieszkaniowe Black Weeks w Grupie Murapol

Rozpoczął się ulubiony czas w roku dla wszystkich łowców atrakcyjnych okazji zakupowych! Słynny na całym świecie Black Friday przez lata ewoluował, by ostatecznie przerodzić się w
Nieruchomości Stocznia Cesarska Development prezentuje pierwszą zabudowę mieszkaniową
2024-11-12 | 14:50

Stocznia Cesarska Development prezentuje pierwszą zabudowę mieszkaniową

Wizualizacje i materiały dodatkowe: https://we.tl/t-p8RfIcFy4C    Start pierwszej zabudowy mieszkaniowej w najbardziej historycznej części terenów postoczniowych
Nieruchomości Carrier pozostaje w Konstruktorska Business Center
2024-11-12 | 10:00

Carrier pozostaje w Konstruktorska Business Center

Carrier – światowy lider w dziedzinie zaawansowanych technologicznie rozwiązań grzewczych, klimatyzacyjnych i chłodniczych dla budynków – zdecydował się pozostać w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Finanse

Ekstremalne zjawiska pogodowe będą coraz częstsze. To może pociągnąć za sobą problemy z dostępnością ubezpieczeń

Częstotliwość ekstremalnych zjawisk – takich jak powodzie, podtopienia, huragany, gradobicia, pożary, susze i fale upałów – nasila się wraz ze zmianami klimatycznymi. Rosną też spowodowane nimi straty finansowe: według danych PIU w krajach UE w ostatnich 40 latach wyniosły one 487 mld euro, a w przypadku Polski – 16 mld euro. Dla ubezpieczycieli oznacza to konieczność modyfikacji podejścia do wyceny ryzyka i uwzględnienia tej tendencji w wycenie zdarzeń ubezpieczeniowych. Z czasem może to też oznaczać spadek dostępności ochrony ubezpieczeniowej.

IT i technologie

Świadoma sztuczna inteligencja może powstać jeszcze w tej dekadzie. Tego dotyczy dzisiejszy wyścig zbrojeń

Entuzjaści idei AGI, czyli ogólnej sztucznej inteligencji, która będzie mieć atrybuty umysłu ludzkiego, przekonują, że powstanie ona już w ciągu najbliższych 5–10 lat. – Ten, kto tego dokona, przejmie władzę nad całym światem – ocenia Edi Pyrek, założyciel Global Artificial Intelligence Alliance. Siła wynikająca z połączenia dostępu do zasobu wszystkich globalnych informacji, gigantycznej mocy obliczeniowej i pewnego stanu świadomości nie będzie w stanie równać się z żadnym znanym ludziom rodzajem broni.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.