Komunikaty PR

I etap Osiedla Przy Jeziorach o krok od odbiorów

2020-08-03  |  11:20

Większość z nich znalazła swoich nabywców - w sprzedaży został ostatni lokal.

 Osiedle Przy Jeziorach położone jest w północno-zachodniej części Poznania, u zbiegu ulic Złotnickiej i Koszalińskiej. Jak sama nazwa mówi – znajduje się w okolicy wśród jezior: Kierskiego, Kierskiego Małego oraz Strzeszyńskiego. Wystarczy kilka chwil, by dotrzeć nad Jezioro Rusałka. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mieć dostęp zagospodarowanych plaż, licznych ścieżek rowerowych oraz wszechobecnej zieleni, która pozwala na spędzanie czasu aktywnie i w rodzinnym gronie. Te wszystkie aspekty znacznie podnoszą komfort życia mieszkańców, natomiast warto jeszcze wspomnieć, jakie udogodnienia przygotował deweloper na terenie inwestycji. - Oprócz doboru komfortowej lokalizacji, dzięki której mieszkańcy mogą czuć się niemal jak na wakacjach, zwróciliśmy oczywiście uwagę na standard osiedla. Zdecydowaliśmy się na rozwiązania podkreślające bezpieczeństwo. Osiedle będzie w pełni ogrodzone, w konwencji zamkniętej. Zaplanowaliśmy bezkolizyjny wjazd z dwoma szlabanami, systemem kontroli dostępu i domofony – mówi Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. Kolejne udogodnienie to między innymi utwardzona droga wewnątrzosiedlowa.

 

W I etapie inwestycji, który jest niemal gotowy, do dyspozycji pozostał ostatni dom. Dla przyszłych nabywców ta sytuacja oznacza dodatkowe udogodnienia. Po pierwsze, już za kilka tygodni nastąpi zakończenie inwestycji przez inwestora, a następnie, po wykończeniu wnętrz, możliwa będzie przeprowadzka do nowego lokum – praktycznie bez zbędnego oczekiwania. Po drugie, przyszli mieszkańcy dość krótko będą jednocześnie spłacać zobowiązanie kredytowe i np. wynajem dotychczasowego lokum.

 

- Wolny dom ma metraż 112 m kw., jest położony na działce o powierzchni blisko 500 m kw. Na parterze znajdują się: kuchnia, salon, łazienka oraz dwa dodatkowe pokoje. Na piętrze zaplanowano dwie sypialnie, łazienkę, garderobę oraz pomieszczenie, które zagospodarować można na pralnię lub suszarnię - dodaje Tomasz Pietrzyński. Propozycja domów na Osiedlu Przy Jeziorach wyróżnia się dodatkowymi atutami, w porównaniu do mieszkania, nawet o zbliżonym metrażu. Niemal w cenie domu, 4500 zł brutto / m kw. nabywca otrzymuje też wygodny ogród, a także przestrzeń na dwa samochody. Dla zainteresowanych dodatkowymi udogodnieniami mieszkańców deweloper oferuje: instalację fotowoltaiczną na dachu, czy system inteligentnego domu. Docelowo osiedle składać się będzie z 28 lokali.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Polityka

W tym tygodniu Komisja Europejska przedstawi projekt budżetu na lata 2028–2034. To będzie pierwsza długoletnia perspektywa czasu wojny

16 lipca Komisja Europejska przedstawi swój pomysł na budżet w kolejnej siedmioletniej perspektywie. Projekt ma przewidywać mniej programów, większy udział kwot niezaplanowanych, a także mechanizmy i rezerwy, które umożliwią szybszą i bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby. Więcej w nim będzie również środków przewidzianych na wzmocnienie bezpieczeństwa. W maju Parlament Europejski odrzucił w głosowaniu propozycję KE, by budżety przewidziane na okres po roku 2027 konstruować tak jak KPO.

Polityka

P. Müller: Wnioski z ludobójstwa w Srebrenicy szczególnie aktualne w kontekście ukraińskim. Społeczność międzynarodowa nie może przymykać oczu

W ubiegłym tygodniu obchodzono 30. rocznicę ludobójstwa w Srebrenicy, gdzie z rąk Serbów w lipcu 1995 roku zginęło ponad 8 tys. bośniackich mężczyzn i chłopców. To jeden z najciemniejszych rozdziałów najnowszej historii Europy – podkreślali szefowie instytucji UE. – ​To także lekcja dla społeczności międzynarodowej, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście agresji Rosji na Ukrainę – mówi Piotr Müller, europoseł z PiS.

Media i PR

Parlament Europejski wzywa do większej ochrony wolności dziennikarzy. Wiceprzewodnicząca: media mają pełnić funkcję kontrolną, a niektórym rządom to się nie podoba

8 sierpnia br. w państwach członkowskich UE zacznie obowiązywać europejski akt o wolności mediów. Przepisy rozporządzenia mają chronić pluralizm i niezależność mediów. Jak wynika z nowego raportu KE dotyczącego praworządności, wciąż jest to obszar, w którym jest dużo zagrożeń. Również Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie do intensywnych wysiłków na rzecz wolności mediów i ochrony dziennikarzy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.