I etap Osiedla Przy Jeziorach o krok od odbiorów
Większość z nich znalazła swoich nabywców - w sprzedaży został ostatni lokal.
Osiedle Przy Jeziorach położone jest w północno-zachodniej części Poznania, u zbiegu ulic Złotnickiej i Koszalińskiej. Jak sama nazwa mówi – znajduje się w okolicy wśród jezior: Kierskiego, Kierskiego Małego oraz Strzeszyńskiego. Wystarczy kilka chwil, by dotrzeć nad Jezioro Rusałka. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mieć dostęp zagospodarowanych plaż, licznych ścieżek rowerowych oraz wszechobecnej zieleni, która pozwala na spędzanie czasu aktywnie i w rodzinnym gronie. Te wszystkie aspekty znacznie podnoszą komfort życia mieszkańców, natomiast warto jeszcze wspomnieć, jakie udogodnienia przygotował deweloper na terenie inwestycji. - Oprócz doboru komfortowej lokalizacji, dzięki której mieszkańcy mogą czuć się niemal jak na wakacjach, zwróciliśmy oczywiście uwagę na standard osiedla. Zdecydowaliśmy się na rozwiązania podkreślające bezpieczeństwo. Osiedle będzie w pełni ogrodzone, w konwencji zamkniętej. Zaplanowaliśmy bezkolizyjny wjazd z dwoma szlabanami, systemem kontroli dostępu i domofony – mówi Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. Kolejne udogodnienie to między innymi utwardzona droga wewnątrzosiedlowa.
W I etapie inwestycji, który jest niemal gotowy, do dyspozycji pozostał ostatni dom. Dla przyszłych nabywców ta sytuacja oznacza dodatkowe udogodnienia. Po pierwsze, już za kilka tygodni nastąpi zakończenie inwestycji przez inwestora, a następnie, po wykończeniu wnętrz, możliwa będzie przeprowadzka do nowego lokum – praktycznie bez zbędnego oczekiwania. Po drugie, przyszli mieszkańcy dość krótko będą jednocześnie spłacać zobowiązanie kredytowe i np. wynajem dotychczasowego lokum.
- Wolny dom ma metraż 112 m kw., jest położony na działce o powierzchni blisko 500 m kw. Na parterze znajdują się: kuchnia, salon, łazienka oraz dwa dodatkowe pokoje. Na piętrze zaplanowano dwie sypialnie, łazienkę, garderobę oraz pomieszczenie, które zagospodarować można na pralnię lub suszarnię - dodaje Tomasz Pietrzyński. Propozycja domów na Osiedlu Przy Jeziorach wyróżnia się dodatkowymi atutami, w porównaniu do mieszkania, nawet o zbliżonym metrażu. Niemal w cenie domu, 4500 zł brutto / m kw. nabywca otrzymuje też wygodny ogród, a także przestrzeń na dwa samochody. Dla zainteresowanych dodatkowymi udogodnieniami mieszkańców deweloper oferuje: instalację fotowoltaiczną na dachu, czy system inteligentnego domu. Docelowo osiedle składać się będzie z 28 lokali.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zielona transformacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. Mimo to firmy traktują ją jako szansę dla siebie i Europy
Bez zaangażowania największych firm, które ograniczają własny ślad węglowy, będzie trudno o transformację energetyczną. Jak wynika z danych Europejskiego Banku Inwestycyjnego, w ubiegłym roku 61 proc. przedsiębiorstw z UE zainwestowało w walkę ze zmianą klimatu. Choć z tymi inwestycjami wiążą się zwykle ogromne koszty, część firm traktuje je jako szansę na podniesienie swojej konkurencyjności. Wśród znaczących korzyści podnoszą też kwestię zmniejszania zależności od dostaw surowców energetycznych z innych krajów.
Prawo
Rolnicy z Wielkopolski i Opolszczyzny protestują przeciwko likwidacji ich miejsc pracy. Minister rolnictwa deklaruje szukanie rozwiązań

W czwartek 24 kwietnia pracownicy towarowych gospodarstw rolnych z województw wielkopolskiego i opolskiego protestowali przed Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. To już kolejny – po poznańskim – protest, który ma zwrócić uwagę na opieszałość urzędników w związku z zagospodarowaniem zwracanych do Zasobu Skarbu Państwa dzierżawionych gruntów, na których dziś prowadzona jest działalność rolnicza. Minister Czesław Siekierski przyjął delegację pracowników, która przekazała petycję z postulatami wymagającymi pilnych działań urzędniczych.
Prawo
W połowie maja pierwszym pakietem deregulacyjnym zajmie się Senat. Trwają prace nad drugim pakietem

Zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad na posiedzeniu 14–15 maja Senat zajmie się pierwszym pakietem deregulacyjnym, przygotowanym przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Przyjęty w ubiegłym tygodniu przez Sejm dokument zawiera około 40 rozwiązań, które mają ułatwić prowadzenie biznesu. W ciągu kilku miesięcy efekty mają być odczuwalne dla przedsiębiorców. Jednocześnie trwają już prace nad kolejnymi propozycjami deregulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.