Komunikaty PR

Idzie nowe - osiedle Młode Gwiazdowo od Greenbud Development

2020-06-29  |  11:15
Biuro prasowe

Deweloper Greenbud Development w 2020 roku nie zwalnia tempa. Firma oprócz realizacji w gminie Swarzędz - osiedle Zielone Rabowice II, który już niebawem powiększy się o V etap oraz Nowy Jasin - otwiera się na zupełnie nowy rynek. Projekt Młode Gwiazdowo usytuowany w lokalizacji Gwiazdowo-Kostrzyn jest już w sprzedaży.

- W ramach I etapu osiedla Młode Gwiazdowo chcemy oddać do dyspozycji przyszłych mieszkańców 10 lokali w zabudowie szeregowej. Do tej pory stawialiśmy m.in. na lokale bliźniacze, więc tego rodzaju zabudowa jest nowa w naszej ofercie. Każdy z domów będzie miał powierzchnię 99 m kw., ogród, a także przynależne miejsca parkingowe, które są już uwzględnione w cenie lokalu mieszkalnego – podkreśla Hanna Brygier, specjalista ds. marketingu Greenbud Development. - To propozycja dedykowana wszystkim, którzy poszukują miejsca do życia z dala od gwaru miasta i wolą spokojniejsze tempo codzienności. Z pewnością umożliwia to własny ogród i przestrzeń osiedlowa – dodaje przedstawicielka firmy.

Wybór lokalizacji dla nowej inwestycji jest nieprzypadkowy. Usytuowane 2 km od Kostrzyna oraz nieco ponad 10 km od Swarzędza. Gwiazdowo zapewni potencjalnym mieszkańcom nie tylko łatwy dostęp do dobrze zorganizowanego zaplecza handlowo-usługowego, ale także bliskość wyjątkowych terenów zielonych. Na wyciągnięcie ręki mieszkańcy będą mieli Park Krajobrazowy Promno, a także liczne tereny rekreacyjne m.in. Piastowski Trakt Rowerowy. Ponadto dobra infrastruktura drogowa i kolejowa w niespełna 30 minut pozwala dotrzeć do stolicy Wielkopolski. Dzięki temu mieszkańcy nie będą musieli rezygnować z aktywności zawodowych, oferty kulturalnej Poznania i innych atrakcji.

Kolejnym atutem, poza atrakcyjnym położeniem Młodego Gwiazdowa, jest jego projekt.

- Postawiliśmy na połączenie klasycznej palety barw (biel, grafit) z elementami nowoczesności, chociażby w dachówce i elewacji, przez co uzyskaliśmy ciekawą formę budynku. Będzie ona idealnie współgrać z otoczeniem inwestycji - mówi Hanna Brygier.

Domy zostaną podzielone na strefy. Dzienną zajmie parter o powierzchni 32 m kw., na którą składa się kuchnia, toaleta i pokój dzienny, zaś góra to strefa przeznaczona na przestrzeń prywatną (sypialnie, łazienka, gabinet itp.). Ustawne powierzchnie pokoi o metrażach 9, 12 i 16 m kw. pozwalają w pełni spersonalizować projekt wnętrz domu, dla potrzeb mieszkańców. Ewentualna zmiana zaproponowanego układu pomieszczeń, przy zgłoszeniu na początkowym etapie inwestycji, będzie bezpłatna. Zakończenie I etapu inwestycji planowane jest na kwiecień 2021. Oznacza to, że osoby marzące o własnym, większym „M” już w najbliższym roku mogą spełnić je wraz z Greenbud Development.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia? Biuro prasowe
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Nieruchomości Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
2025-02-21 | 11:50

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?

Inwestowanie w nieruchomości to budowanie majątku na pokolenia, dlatego od zawsze jest ono postrzegane jako pewna i dochodowa forma lokowania kapitału. Nie od dziś wiadomo, że

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Przed Europą wiele lat zwiększonych wydatków na zbrojenia. To obciąży krajowe budżety

– Bezpieczeństwo militarne trzeba finansować bezpiecznie, uwzględniając bezpieczeństwo finansów publicznych, bezpieczeństwo ekonomiczne – mówi dr Sławomir Dudek, prezes Instytutu Finansów Publicznych. Proponowane przez KE poluzowanie reguły fiskalnej pozwalającej na mocniejsze zadłużanie się rządów to zdaniem ekonomistów krok we właściwym kierunku, ale skuteczny na krótką metę. W dłuższej perspektywie konieczne jest wspólne unijne finansowanie, np. w ramach nowego budżetu UE, i wspólne programy zbrojeniowe, a także szukanie kapitału na rynkach finansowych.

Prawo

Duże projekty fotowoltaiczne w Polsce mocno spowolnione. Największymi problemami nadmierna biurokracja i chaos interpretacyjny

Długotrwałe procedury, nadmierna biurokracja i często niejednoznaczne interpretacje przepisów hamują rozwój fotowoltaiki w Polsce – wynika z raportu Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki. Inwestorzy wskazują uzyskanie warunków przyłączenia jako najbardziej problematyczny etap procesu inwestycyjnego. Barierą jest też skala wydanych odmów przyłączenia do sieci, co odstrasza inwestorów. Zmiany są konieczne, zwłaszcza w kontekście dyrektywy RED III, która wskazuje na konieczność przyspieszenia, uproszczenia i ujednolicenia procedur administracyjnych dla inwestycji w OZE.

Konsument

Czterech na 10 Polaków miało do czynienia z deepfake’ami. Cyberprzęstępcy coraz skuteczniej wykorzystują manipulowane treści

Deepfaki, czyli wygenerowane bądź też zmanipulowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, dźwięki lub treści wideo, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych technologii naszych czasów. Do jej tworzenia wykorzystywane są zaawansowane algorytmy AI, dlatego użytkownikom coraz trudniej jest odróżnić treści rzeczywiste od fałszywych. Z raportu „Dezinformacja oczami Polaków 2024” wynika, że cztery na 10 badanych osób miało do czynienia z takimi treściami. To o tyle istotne, że deepfaki bywają wykorzystywane do manipulacji, szantażu, niszczenia reputacji, oszustw i wyłudzeń finansowych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.