Komunikaty PR

Inno3D GeForce RTX 3070 Twin X2 - mocna podstawa do gamingowego PC

2020-11-23  |  11:00
Biuro prasowe

Inno3D GeForce RTX 3070 Twin X2 to bazowy model “siedemdziesiątki”. Tym razem firma postawiła na prostotę i kompaktową formę. Użytkownicy mają zatem otrzymać konstrukcję solidną i wydajną, która nie wymaga zbyt dużej ilości miejsca w PC oraz nie emanuje spektakularnymi efektami wizualnymi. 

Bycie entuzjastą komputerowym nie oznacza z automatu zamiłowania do overclockingu i podświetlenia LED. Firma z Hong Kongu proponuje graczom, którzy preferują bardziej ascetyczną formę, kartę graficzną Inno3D GeForce RTX 3070 Twin X2. Napędza ją układ Nvidia Ampere wyposażony w 5888 rdzeni CUDA. Ma on osiągać 1725 MHz w trybie Boost. W komplecie znajduje się 8 GB pamięci GDDR6 o identycznej jak w modelu iChill X4 przepustowości 448 GB/s.

 

 

 

Model Inno3D GeForce RTX 3070 Twin X2 posiada chłodzenie składające się z dwóch wentylatorów o średnicy dziewięciu centymetrów. Osadzono je na wyposażonym w cztery ciepłowody radiatorze. Łączna długość rurek to niemal jeden metr, a aluminiowy blok oferuje powierzchnię wymiany cieplnej mającą blisko 310 centymetrów kwadratowych. Całości dopełnia backplate, który ma skutecznie zapobiegać odkształceniom układu.

 

 

W przypadku karty graficznej Inno3D GeForce RTX 3070 Twin X2 apetyt na energię jest zbliżony do tego, jaki mają modele iChill X3 i X4. Ponownie producent zaleca uzbrojenie się w 650-watowy zasilacz. Tym razem do zasilania niezbędna jest jednak tylko jedna wtyczka 8-pin. Sama konstrukcja jest też bardziej kompaktowa. Całkowita długość karty wynosi 240 mm, a na wysokość zajmuje ona dwa sloty. Jest to zatem wariant bardziej przyjazny małym obudowom.

 

Podobnie jak w przypadku innych modeli z serii RTX 30, producent dokłada wszelkich starań, aby karta graficzna Inno3D GeForce RTX 3070 Twin X2 była jak najszybciej dostępna w sklepach. Jej cena powinna oscylować w okolicach 2550 zł.

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI? Biuro prasowe
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,
IT i technologie Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
2025-04-02 | 10:40

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

W Polsce zadebiutowała motorola edge 60 fusion – pierwszy tegoroczny model z rodziny edge. Łączy cechy smartfona klasy premium z wysoką odpornością, potwierdzoną
IT i technologie Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce
2025-03-18 | 10:00

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce

Emitel S.A. intensyfikuje swoją działalność w Wielkopolsce. Spółka kontynuuje rozwój projektów na terenie całego kraju. Wśród ogólnopolskich,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

PE przedstawił swoje priorytety budżetowe po 2027 roku. Wydatki na obronność kluczowe, ale nie kosztem polityki spójności

Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu rezolucję w sprawie priorytetów budżetu UE na lata 2028–2034. Europosłowie są zgodni co do tego, że obecny pułap wydatków w wysokości 1 proc. dochodu narodowego brutto UE-27 nie wystarczy do sprostania rosnącej liczbie wyzwań, przed którymi stoi Europa. Mowa między innymi o wojnie w Ukrainie, trudnych warunkach gospodarczych i społecznych oraz pogłębiającym się kryzysie klimatycznym. Eurodeputowani zwracają też uwagę na ogólnoświatową niestabilność, w tym wycofywanie się Stanów Zjednoczonych ze swojej globalnej roli.

Infrastruktura

Odbudowa Ukrainy pochłonie setki miliardów euro. Polskie firmy już teraz powinny szukać partnerów, nie tylko w kraju, ale i w samej Ukrainie

Według stanu na koniec 2024 roku odbudowa Ukrainy wymagać będzie zaangażowania ponad pół biliona euro, a Rosja wciąż powoduje kolejne straty. Najwięcej środków pochłoną sektory mieszkaniowy i transportowy, ale duże są także potrzeby energetyki, handlu czy przemysłu. Polski biznes wykazuje wysokie zaangażowanie w Ukrainie, jednak może ono być jeszcze wyższe w procesie odbudowy. Zdaniem wiceprezesa działającego w tym kraju Kredobanku należącego do Grupy PKO BP firmy powinny szukać partnerów do udziału w odbudowie i w Polsce, i w Ukrainie.

Polityka

Europoseł PiS zapowiada walkę o reparacje wojenne dla Polski na forum UE. Niemiecki rząd uznaje temat za zamknięty

Nowy kanclerz Niemiec Friedrich Merz podczas konferencji prasowej w Polsce ocenił, że temat reparacji wojennych w relacjach polsko-niemieckich jest prawnie zakończony. Nie zgadza się z tym europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk, który chce do tego tematu wrócić na forum UE. Przygotowana za rządów PiS publikacja „Raport o stratach poniesionych przez Polskę w wyniku agresji i okupacji niemieckiej w czasie II wojny światowej” szacuje straty na ponad 6,2 bln zł.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.