Aplikacja BauApp nominowana do nagrody w konkursie PropTech Festival!
Aplikacja mobilna BauApp służąca do digitalizacji procesów na budowach znalazła się wśród 10 finalistów nominowanych do nagrody głównej w konkursie PropTech Festival 2021. Przedstawiciele BauApp wezmą także udział w dwóch najważniejszych wydarzeniach branżowych na początku września – Property Forum w Warszawie oraz Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie.
BauApp znalazł się w gronie 10 finalistów czwartej edycji plebiscytu PropTech Festival 2021. Finałowa dziesiątka została wybrana na podstawie głosów czytelników portalu Propertynews.pl. PropTech Festival to wydarzenie skierowane do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości, które towarzyszy konferencji PropertyForum. BauApp weźmie udział w prezentacji konkursowej przed Jury w trakcie sesji poświęconej PropTech w dniu 2 września br. w ramach Property Forum.
„Jesteśmy zaszczyceni nominacją w konkursie PropTech Festival. To dla nas bardzo duże wyróżnienie, szczególnie, ze do grona finalistów trafiliśmy dzięki głosom internautów, w tym także naszych użytkowników” - powiedział Paweł Smolarek, dyrektor ds. nowych technologii w BauApp Polska.
Przedstawiciele BauApp będą także obecni na kolejnym ważnym wydarzeniu branżowym, tym razem w Sopocie. W ramach Forum Rynku Nieruchomości aplikacja zostanie zaprezentowana uczestnikom konferencji 3 września br. o g.14:10, w trakcie której Paweł Smolarek przełamie stereotyp „Cyfryzacja nie jest dla mnie”.
„Obydwie konferencje są jednymi z najważniejszych wydarzeń branżowych organizowanych w Polsce we wrześniu tego roku. Nie mogło nas na nich zabraknąć. Jesteśmy przekonani, że będą to bardzo owocne spotkania, zarówno dla nas, jak i dla partnerów zainteresowanych naszymi rozwiązaniami” - mówi Adam Dalnoki, CEO firmy BauApp.
BauApp to aplikacja mobilna do digitalizacji procesów administracyjnych na placach budowy. Rozwiązanie zostało zaprojektowane i jest tworzone specjalnie z myślą o firmach budowlanych z Europy Środkowej. Aplikacja pozwala w nowoczesny i wydajny sposób zarządzać pracą na budowie. Moduły odpowiadające za zarządzanie dokumentami, przygotowywanie list zadań dla podwykonawców czy kontrolę jakości umożliwiają zaoszczędzenie przeciętnie nawet miliona złotych w trakcie realizacji większego projektu. Używanie BauApp w trakcie kontroli jakości pozwala skrócić czas likwidacji każdej usterki o półtorej godziny, a na przeciętnej budowie pojawia się ok. 5 tysięcy usterek.
Aplikacja jest elastycznym narzędziem, można z niej korzystać z poziomu komputera, jak i mobilnie poprzez tablet lub smartfon. Za jej sukcesem stoi prostota, dzięki czemu każdy, niezależnie od zajmowanej funkcji, z łatwością poradzi sobie z obsługą aplikacji. Jest to w pełni bezpieczne narzędzie, którego system reguluje dostęp do dokumentacji w zależności od uprawnień użytkowników. Rozwiązanie ułatwia pracę nie tylko firm budowlanych, czy deweloperów prowadzących projekt, ale wszystkich podwykonawców zaangażowanych do jego realizacji. Upraszcza przepływ informacji między wszystkimi użytkownikami umożliwiając jednoczesną pracę wszystkim na tej samej platformie. Aplikacja minimalizuje podstawy do sporów dzięki cyfrowemu zapisowi i historii działań, dzięki czemu wszystkie procesy są przejrzyste i możliwe do weryfikacji. Tym bardziej, że dostęp do oprogramowania dla podwykonawców klientów BauApp jest całkowicie bezkosztowy.
Trwający na rynku nieruchomości boom wymaga cyfryzacji procesów administracyjnych na budowach w celu zapewnienia najwyższej jakości realizowanych inwestycji. Aktualnie z aplikacji korzysta ponad 120 generalnych wykonawców, ponad 500 podwykonawców na 2000 projektów w regionie.
***
BauApp jest twórcą aplikacji mobilnej do digitalizacji procesów administracyjnych na placach budowy. Produkty BauApp zostały zaprojektowane i są tworzone specjalnie z myślą o firmach budowlanych z Europy Środkowej. Aplikacja BauApp pozwala w nowoczesny i wydajny sposób zarządzać pracą na budowie. Moduły odpowiadające za zarządzanie dokumentami, przygotowywanie list zadań dla podwykonawców czy kontrolę jakości umożliwiają zaoszczędzenie przeciętnie nawet miliona złotych w trakcie realizacji większego projektu. Używanie BauApp w trakcie kontroli jakości pozwala skrócić czas likwidacji każdej usterki o półtorej godziny. Na przeciętnej budowie pojawia się ok. 5 tysięcy takich usterek.
Dzięki śledzeniu potrzeb użytkowników i bliskiej współpracy, powstaje unikalne i najlepiej dopasowane rozwiązanie dostępne na rynku. BauApp jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych programów budowlanych na Węgrzech, a także w Polsce. Uniwersalność aplikacji BauApp przynosi korzyści wszystkim uczestnikom procesu budow- lanego. Poprzez dopasowanie rozwiązania do klienta jest ono wybierane zarówno przez największe firmy budowlane jak i mniejszych wykonawców.

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce

Motorola na MWC 2025: kolejna generacja ekosystemu Smart Connect ze wsparciem moto ai
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Krakowska fabryka Philip Morris przestawia się na produkcję wkładów tytoniowych do nowych podgrzewaczy. Amerykański koncern ogłosił zakończenie inwestycji o wartości blisko 1 mld zł
Koncern Philip Morris International (PMI) zakończył wartą niemal 1 mld zł modernizację fabryki w Krakowie. Nowe linie produkcyjne są w stanie wyprodukować w skali roku do 11 mld sztuk wkładów tytoniowych do podgrzewania, w tym do najnowszego systemu podgrzewania tytoniu, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce. To część globalnego planu firmy dotyczącego stopniowego wygaszania papierosów. W ciągu dekady PMI wprowadził blisko 30 proc. mniej papierosów na rynek. Zgodnie z planami do 2030 roku 2/3 globalnych przychodów PMI ma pochodzić z wyrobów bezdymnych, w tym z tytoniu do podgrzewania.
Transport
Eksperci apelują o przyspieszenie wdrożenia ETCS na polskiej kolei. Można to zrobić taniej i szybciej

Tylko w 2024 roku doszło na polskiej kolei do niemal 200 tzw. zdarzeń SPAD, czyli najczęściej przejechania przez pociąg sygnału „Stój”. Liczba takich incydentów z roku na rok rośnie, co może prowadzić do poważnych zagrożeń. Ograniczeniu konsekwencji ludzkich błędów ma służyć Europejski System Sterowania Ruchem Kolejowym (ETCS). Obecnie jest on wdrożony na zaledwie 1 tys. km linii kolejowych w Polsce, mimo że pierwotne plany zakładały zakończenie wdrożenia do 2023 roku.
Ochrona środowiska
W najbliższych latach wzrośnie zapotrzebowanie na metale i energię. To będzie wpływać na notowania surowców

Początek 2025 roku przyniósł zwyżkę cen niektórych surowców. Podrożało nie tylko złoto, ale także gaz, miedź czy aluminium. Ma to związek m.in. z ogólną niepewnością geopolityczną i gospodarczą, cłami, a także z postępującą elektryfikacją i rosnącym zapotrzebowaniem na energię. Cła i zmiany klimatu będą z kolei najmocniej wpływać na notowania surowców rolnych. Po kilku miesiącach stabilizacji już wzrosły ceny pszenicy i kukurydzy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.