Brother rozbudowuje portfolio o 3 monochromatyczne urządzenia laserowe typu 3w1
Firma Brother wprowadza do oferty 3 wydajne monochromatyczne urządzenia laserowe 3w1. Modele DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN są łatwe w konfiguracji oraz co ważne pozwalają na sprawne wygenerowanie wysokiej jakości wydruków. Urządzenia zostały tak stworzone, aby usprawnić proces druku i zmniejszyć jego koszt.
Nowe modele w portfolio Brother pozwalają na monochromatyczne drukowanie laserowe, kopiowanie oraz skanowanie – dzięki temu organizacja może znacznie przyspieszyć digitalizacje zasobów. Dodatkowo urządzenia zapewniają organizacji najwyższy poziom cyberbezpieczeństwa. Dostępne w modelach funkcje ochrony są zgodne z najnowszymi normami branżowymi dotyczącymi ochrony prywatności i przetwarzanych danych.
DCP-L2600D
- Prędkość druku do 34 stron na minutę oraz druk dwustronny do 16 stron na minutę
- 2 wierszowy LCD na panelu sterowania
- Interfejs USB i 128 MB pamięci wewnętrznej
- Podajnik papieru na 250 arkuszy
- W zestawie z urządzeniem otrzymujesz toner o wydajności 700 stron
- W sprzedaży dostępny toner o maksymalnej wydajności do 3 000 stron
DCP-L2622DW
- Prędkość druku do 34 stron na minutę oraz druk dwustronny do 16 stron na minutę
- 2 wierszowy LCD na panelu sterowania
- WiFi 5GHz i USB i 256 MB pamięci wewnętrznej
- Podajnik papieru na 250 arkuszy
- Do urządzenia dołączamy toner o wydajności do 700 stron
- W sprzedaży dostępny toner o maksymalnej wydajności 3 000 stron
DCP-L2640DN
- Prędkość druku do 34 stron na minutę oraz druk dwustronny do 16 stron na minutę
- Skanowanie do 22,5 obrazów na minutę
- 2 wierszowy LCD na panelu sterowania
- Interfejsy Fast Ethernet i USB i 256 MB pamięci wewnętrznej
- Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) na 50 arkuszy
- Podajnik papieru na 250 arkuszy
- Do urządzenia dołączamy toner o wydajności
1 200 stron - W sprzedaży dostępny toner o maksymalnej wydajności 3 000 stron
Modele DCP-L2622DW oraz DCP-L2640DN umożliwiają podłączenie do sieci i dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z aplikacji Brother Mobile Connect. Rozwiązanie pozwala jeszcze bardziej usprawnić proces druku oraz skanowania zlecając oraz monitorując procesy z pozycji telefonu.
Powyższe modele wprowadzone do portfolio Brother są objęte 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów na temat nowych rozwiązań można znaleźć na stronie www.brother.pl.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.