Commvault partnerem roku HPE
Witowski
Olesińska 2
02-548 Warszawa
karol.witowski|sigma.com.pl| |karol.witowski|sigma.com.pl
668 368 803
www.sigma.com.pl
Firma Commvault, będąca uznanym liderem globalnego rynku inteligentnych usług przetwarzania danych w środowiskach lokalnych, chmurowych i SaaS, poinformowała o otrzymaniu od Hewlett Packard Enterprise (HPE) tytułu GreenLake Momentum Partner of the Year 2021.
Tytuł Partnera Roku HPE 2021 (2021 Partner of the Year) jest przyznawany partnerom HPE, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem w zapewnienie klientom doskonałej obsługi, utrzymaniem wysokiej wydajności, koncentracją na wzroście i orientacją na obopólne korzyści. Laureatów wyłoniono na podstawie kryteriów takich jak wyniki finansowe, innowacyjność rozwiązań oraz skuteczna pomoc wspólnym klientom w transformacji biznesowej.
„W ciągu minionego roku partnerzy HPE robili znacznie więcej niż wynikało to z ich obowiązków. Jestem dumny, że mogę ich uhonorować tym wyróżnieniem” ― powiedział George Hope, Worldwide Head of Partner Sales, HPE. „Jako firma działająca w oparciu o kanały sprzedaży HPE aktywnie wspiera swoich partnerów, oferując im najlepsze w branży innowacje, inicjatywy i ekspertyzę, tak aby mogli wyróżnić się na rynku i pomagać naszym wspólnym klientom. Jesteśmy im wdzięczni za nieprzerwaną współpracę, która pozwala nam razem rozwijać się i wyznaczać nowe standardy będące podstawą naszych wspólnych sukcesów”.
„To dla nas zaszczyt, że znaleźliśmy się wśród najlepszych partnerów HPE już trzeci rok z rzędu. Obie firmy – Commvault i HPE – traktują priorytetowo współpracę z partnerami oraz zapewnienie maksymalnych korzyści wspólnym klientom. Uważamy, że pozwala nam to lepiej wykorzystać własny potencjał wzrostu” ― powiedział John Tavares, Vice President, Worldwide Partner Organization w Commvault. „Bardzo nas cieszy, że nasza współpraca z HPE tak dobrze się rozwija. Dzięki wspólnym innowacjom, takim jak tworzenie kopii zapasowych w modelu usługowym (Backup-as-a-Service – BaaS) na platformie GreenLake, oraz ścisłej integracji naszych produktów z technologią HPE nasi klienci zyskali proste, elastyczne i wyjątkowo skalowalne rozwiązania, które można zainstalować w środowisku lokalnym lub w chmurze”.
Platforma inteligentnych usług przetwarzania danych firmy Commvault wykorzystuje wszystkie elementy dotychczasowej oferty Commvault i jest oparta na wielu modelach świadczenia usług, od subskrypcji oprogramowania poprzez zintegrowane urządzenia i rozwiązania zarządzane przez partnera typu MSP po oprogramowanie dostępne w modelu usługowym (SaaS). Ten ostatni model jest stosowany coraz częściej i pozwala wyróżnić się na rynku. Platforma obejmuje następujące usługi: zarządzanie danymi i ich ochronę (Data Management & Protection), bezpieczeństwo danych (Data Security), nadzór nad danymi i zachowanie zgodności z przepisami (Data Compliance & Governance), transformację danych (Data Transformation) i analizę danych (Data Insights). Nowe inteligentne usługi przetwarzania danych zapewniają kompleksowe wsparcie dla pamięci masowej i obciążeń w każdym miejscu.
Commvault i HPE w ramach współpracy tworzą takie innowacje, jak usługi BaaS na platformie GreenLake. Dostarczają klientom sprawdzone rozwiązania do ochrony danych, które każda firma może elastycznie skalować stosownie do własnych potrzeb bez rezygnacji z ochrony klasy korporacyjnej.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty
W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.
Problemy społeczne
Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej
W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.
Zagranica
Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia
USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.