Cooler Master MWE 500 White V2 - solidna podstawa
Zasilacz Cooler Master MWE 500 White V2 to ukłon w stronę osób, które stawiają na najlepszy stosunek jakości do ceny. Prezentowany model oferuje moc 500 W i ma zachowywać wysoką sprawność, stabilność i nie hałasować nadmiernie. A to wszystko bez drenowania portfela.
Cooler Master MWE 500 White V2 to zasilacz o mocy 500 W. Wystarczy ona do budowy mocnego PC do gier i pracy, opartego na komponentach z górnych lokat rankingów wydajności. Jednostka wyposażona jest w aktywne PFC, konwertery napięcia DC-DC, układ rezonansowy LLC i posiada pojedynczą szynę +12V. Producent obiecuje stabilne napięcia dla wszystkich komponentów i wysoką sprawność.
Ta ostatnia wynosi średnio około 85%, co potwierdzono certyfikatem 80 Plus. Efektywność ma iść w parze z kulturą pracy. Wewnątrz zasilacza Cooler Master MWE 500 White V2 znalazł się wentylator o średnicy 120 mm z łożyskowaniem HDB. Jego prędkość obrotowa jest zależna od obciążenia i panujących wewnątrz PSU temperatur. Według producenta hałas nigdy nie przekracza poziomu 31 dB(A), a więc szumów tła w domu.
Zasilacz Cooler Master MWE 500 White V2 jest zgodny ze standardem ATX v2.52. Oferuje on płaskie okablowanie, które ma ułatwiać obieg powietrza w obudowie. Zestaw przewodów obejmuje sześć wtyczek SATA, trzy czteropinowe oraz dwie PCI-Express. Wszystkie kable są przytwierdzone na stałe. Na pokładzie znalazł się pakiet zabezpieczeń elektrycznych (OVP, OPP, SCP, UVP i OTP) chroniących podłączony sprzęt.
Zasilacz Cooler Master MWE 500 White V2 jest już dostępny na rynku. Jego cena wynosi około 170 złotych. Osoby, dla których moc 500 W jest niewystarczająca, mogą sięgnąć po mocniejsze modele z serii MWE White V2. Dostępne są jednostki o mocy do 750 W, a ich ceny nie odbiegają znacznie od poziomu prezentowanej “pięćsetki”.
Dane techniczne:
- wymiary: 140 x 150 x 86 mm
- wentylator: 120 x 120 mm
- prędkość obrotowa wentylatora: do 1500 obr./min.
- PFC: aktywne
- głośność:
- przy obciążeniu 20%: do 11,77 dB(A)
- przy obciążeniu 50%: do 18,3 dB(A)
- przy obciążeniu 100%: do 31 dB(A)
- sprawność: certyfikat 80 Plus standard (typowa efektywność na poziomie 85%)
- wersja standardu ATX: 2.52
- zabezpieczenia: OVP, OPP, SCP, UVP, OTP
- okablowanie:
- ATX 24-pin x1
- EPS 4+4 pin x1
- SATA x6
- peryferyjne 4 pin x3
- PCI-E 6+2 pin x2
- rodzaj okablowania: płaskie, niemodularne

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce

Motorola na MWC 2025: kolejna generacja ekosystemu Smart Connect ze wsparciem moto ai
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Firmy z branży drzewnej i meblarskiej muszą się przygotować na rygorystyczne wymogi. Konieczne będzie dokumentowanie pochodzenia drewna
Unijne rozporządzenie przeciw wylesianiu (EUDR) obejmie ok. 120 tys. polskich firm działających w branży drzewnej, meblarskiej i sektorach pokrewnych. Chociaż wdrożenie nowych przepisów zostało odroczone o rok, eksperci podkreślają, że przedsiębiorcy powinni się przygotowywać do nich już teraz, żeby uniknąć problemów za kilka–kilkanaście miesięcy, ponieważ rozbudowane wymogi EUDR oznaczają m.in. konieczność ścisłego monitorowania łańcucha dostaw, dokumentowania pochodzenia surowców i zapewnienia zgodności z przepisami krajów ich pochodzenia.
Bankowość
Cyfrowa transformacja wymaga od liderów biznesu nowych kompetencji. Wśród nich kluczowe są otwartość na zmianę i empatia

Empatia, elastyczność i gotowość do eksperymentowania to dziś kluczowe cechy skutecznego przywództwa – szczególnie w świecie zdominowanym przez technologię i sztuczną inteligencję. Transformacja cyfrowa stawia przed liderami wiele nowych wyzwań i wymusza nowy model zarządzania – oparty na zaufaniu, adaptacyjności i rozumieniu potrzeb zespołu. Od 15 lat kobiety na kierowniczych stanowiskach w rozwijaniu kompetencji liderskich wspiera Program Santander W50. Uczestniczki z kilkunastu krajów zdobywają wiedzę i narzędzia do zarządzania zmianą, które pozwalają im skuteczniej funkcjonować w dynamicznym otoczeniu rynkowym.
Media i PR
Temat deregulacji dominuje media tradycyjne i społecznościowe. Więcej pozytywnej narracji niż negatywnych uwag

Od 10 lutego do 10 marca 2025 roku liczba publikacji medialnych na ten temat była o niemal 20 proc. większa niż w całym 2024 roku – wynika z danych IMM. Temat interesuje nie tylko biznes, ale i przeciętnych Polaków – 15 tys. wpisów w mediach społecznościowych miało prawie milion interakcji. Większość materiałów ma wydźwięk neutralny, ale te pozytywne dominują nad negatywnymi. To jeden z głównych tematów w trwającej kampanii wyborczej.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.