Komunikaty PR

Dassault Systèmes partnerem French Touch 2023

2023-08-30  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Katarzyna Nazarewicz
East Side Consulting GmbH

Paderewskiego 1E
05-120 Legionowo
nazarewicz|east-side-consulting.pl| |nazarewicz|east-side-consulting.pl
+48 660 469 706
www.east-side-consulting.com/

Firma Dassault Systèmes ogłosiła, że została partnerem 9. edycji French Touch, corocznego święta promującego francuską kulturę i tradycję w Polsce. Temu wielowymiarowemu wydarzeniu towarzyszy akcja handlowa, na która składają się oferty rabatowe i wyjątkowy asortyment produktów francuskich lub inspirowanych Francją. W akcji handlowej bierze udział ponad 7000 punktów sprzedażowych i usługowych. Zwieńczeniem obchodów jest Gala French Touch z udziałem artystów polskich i francuskich. Co roku emitowana na żywo przez telewizję, przyciąga przed ekrany miliony widzów.

Trendy konsumenckie zmieniają się błyskawicznie

Dziś zachowania i preferencje konsumentów zmieniają się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Żeby utrzymać lojalność i zainteresowanie klientów, firmy muszą reagować równie szybko. Według raportu „Top retail trends in 2023”, jednym z kluczowych trendów wśród dzisiejszych konsumentów jest personalizacja, która dla firm stała się już wymogiem biznesowym. Raport wskazuje również, że w 2023 roku sprzedawcy detaliczni będą coraz mocniej skupiać się na gromadzeniu, konsolidacji oraz wykorzystaniu istotnych danych po to, by lepiej dostosowywać doświadczenia handlowe.

Personalizacja produktów jest przykładem pokazującym, jak szybko zmieniają się trendy konsumenckie, co prowadzi producentów marek z branży pakowanych towarów konsumpcyjnych (CPG) do rozszerzania linii swoich produktów w oparciu o krótkie innowacyjne serie. W połączeniu z dużymi globalnymi sieciami produkcyjnymi skutkuje to rosnącą różnorodnością i kompleksowością działań Zwłaszcza w sytuacji, gdy fabryki w różnych regionach geograficznych pracują na niekompatybilnych urządzeniach, bazując na różnych regulacjach, konfiguracjach i sile roboczej. W takich warunkach koordynacja działań polegająca na podejmowaniu inteligentnych, świadomych decyzji produktowych w czasie rzeczywistym staje się priorytetem dla firm. Remedium na tę złożoność jest ustanowienie najlepszych praktyk w złożonych sieciach produkcyjnych.

Ciągła optymalizacja planowania i produkcji

Inteligentne i elastyczne środowisko produkcyjne pozwala firmom z branży CPG usprawniać zarządzanie produkcją i zapotrzebowaniem, nawet przy rosnącej złożoności działań.

Z platformą 3DEXPERIENCE firmy Dassault Systèmes producenci marek CPG i dostawcy opakowań mogą dopasować ilość oraz asortyment produktów do rzeczywistych możliwości produkcyjnych. Dzięki temu zwiększają wydajność i wykorzystanie zasobów obniżając poziom zapasów oraz koszty. Producenci otrzymują także dostęp do istotnych informacji produkcyjnych w czasie rzeczywistym, co umożliwia szybsze podejmowanie decyzji na odpowiednich poziomach. Wgląd w aktualne informacje z dowolnego zakładu w przedsiębiorstwie wpływa na zmniejszenie liczby przeróbek i odpadów, podczas gdy kontrola błędów drukowania, pakowania i etykietowania w czasie rzeczywistym pomaga utrzymać produkcję zgodnie z harmonogramem.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: East Side Consulting GmbH
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.