Komunikaty PR

Dassault Systèmes partnerem French Touch 2023

2023-08-30  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Katarzyna Nazarewicz
East Side Consulting GmbH

Paderewskiego 1E
05-120 Legionowo
nazarewicz|east-side-consulting.pl| |nazarewicz|east-side-consulting.pl
+48 660 469 706
www.east-side-consulting.com/

Firma Dassault Systèmes ogłosiła, że została partnerem 9. edycji French Touch, corocznego święta promującego francuską kulturę i tradycję w Polsce. Temu wielowymiarowemu wydarzeniu towarzyszy akcja handlowa, na która składają się oferty rabatowe i wyjątkowy asortyment produktów francuskich lub inspirowanych Francją. W akcji handlowej bierze udział ponad 7000 punktów sprzedażowych i usługowych. Zwieńczeniem obchodów jest Gala French Touch z udziałem artystów polskich i francuskich. Co roku emitowana na żywo przez telewizję, przyciąga przed ekrany miliony widzów.

Trendy konsumenckie zmieniają się błyskawicznie

Dziś zachowania i preferencje konsumentów zmieniają się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Żeby utrzymać lojalność i zainteresowanie klientów, firmy muszą reagować równie szybko. Według raportu „Top retail trends in 2023”, jednym z kluczowych trendów wśród dzisiejszych konsumentów jest personalizacja, która dla firm stała się już wymogiem biznesowym. Raport wskazuje również, że w 2023 roku sprzedawcy detaliczni będą coraz mocniej skupiać się na gromadzeniu, konsolidacji oraz wykorzystaniu istotnych danych po to, by lepiej dostosowywać doświadczenia handlowe.

Personalizacja produktów jest przykładem pokazującym, jak szybko zmieniają się trendy konsumenckie, co prowadzi producentów marek z branży pakowanych towarów konsumpcyjnych (CPG) do rozszerzania linii swoich produktów w oparciu o krótkie innowacyjne serie. W połączeniu z dużymi globalnymi sieciami produkcyjnymi skutkuje to rosnącą różnorodnością i kompleksowością działań Zwłaszcza w sytuacji, gdy fabryki w różnych regionach geograficznych pracują na niekompatybilnych urządzeniach, bazując na różnych regulacjach, konfiguracjach i sile roboczej. W takich warunkach koordynacja działań polegająca na podejmowaniu inteligentnych, świadomych decyzji produktowych w czasie rzeczywistym staje się priorytetem dla firm. Remedium na tę złożoność jest ustanowienie najlepszych praktyk w złożonych sieciach produkcyjnych.

Ciągła optymalizacja planowania i produkcji

Inteligentne i elastyczne środowisko produkcyjne pozwala firmom z branży CPG usprawniać zarządzanie produkcją i zapotrzebowaniem, nawet przy rosnącej złożoności działań.

Z platformą 3DEXPERIENCE firmy Dassault Systèmes producenci marek CPG i dostawcy opakowań mogą dopasować ilość oraz asortyment produktów do rzeczywistych możliwości produkcyjnych. Dzięki temu zwiększają wydajność i wykorzystanie zasobów obniżając poziom zapasów oraz koszty. Producenci otrzymują także dostęp do istotnych informacji produkcyjnych w czasie rzeczywistym, co umożliwia szybsze podejmowanie decyzji na odpowiednich poziomach. Wgląd w aktualne informacje z dowolnego zakładu w przedsiębiorstwie wpływa na zmniejszenie liczby przeróbek i odpadów, podczas gdy kontrola błędów drukowania, pakowania i etykietowania w czasie rzeczywistym pomaga utrzymać produkcję zgodnie z harmonogramem.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: East Side Consulting GmbH
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic Biuro prasowe
2024-07-23 | 12:00

Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic

Kiedy FKP Scorpio i Temple Live Entertainment wpadli na pomysł przekształcenia impresjonistycznych arcydzieł Claude'a Moneta w wyjątkową, interaktywną wystawę w Szwecji, wiedzieli, że
IT i technologie SOFTSWISS wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku i świętuje 15-lecie
2024-07-23 | 10:00

SOFTSWISS wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku i świętuje 15-lecie

SOFTSWISS, międzynarodowa firma IT z biurami rozwoju w Warszawie i Poznaniu, obchodzi 21 lipca 15-lecie swojej działalności. Na przestrzeni tych lat firma osiągnęła znaczące sukcesy i nadal
IT i technologie realme 12 w promocyjnej cenie na start sprzedaży
2024-07-23 | 06:00

realme 12 w promocyjnej cenie na start sprzedaży

Główny aparat realme 12 o rozdzielczości 50MP oraz matryca SONY LYT-600 z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) zapewnia doskonałą jakość zdjęć, zwłaszcza w warunkach słabego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Polska wciąż bez strategii transformacji energetyczno-klimatycznej. Zaktualizowanie dokumentów mogłoby przyspieszyć i uporządkować ten proces

Prace nad nowym Krajowym planem w dziedzinie energii i klimatu powinny, zgodnie z unijnymi zobowiązaniami, zakończyć się w czerwcu br., ale do tej pory nie trafił on do konsultacji społecznych. Trzydzieści organizacji branżowych i społecznych zaapelowało do Ministerstwa Klimatu i Środowiska o przyspieszenie prac nad dokumentem i jego rzetelne konsultacje. Jak podkreśliły, nie powinien on być rozpatrywany tylko jako obowiązek do wypełnienia, lecz również jako szansa na przyspieszenie i uporządkowanie procesu transformacji energetyczno-klimatycznej w kraju. Polska pozostaje jedynym państwem w UE, który nie przedstawił długoterminowej strategii określającej nasz wkład w osiągnięcie neutralności klimatycznej UE do 2050 roku.

Bankowość

Firmy mogą się już ubiegać o fundusze z nowej perspektywy. Opcji finansowania jest wiele, ale nie wszystkie przedsiębiorstwa o tym wiedzą

Dla polskich firm środki UE są jedną z najchętniej wykorzystywanych form finansowania inwestycji i projektów rozwojowych. W bieżącej perspektywie finansowej na lata 2021–2027 Polska pozostanie jednym z największych beneficjentów funduszy z polityki spójności – otrzyma łącznie ok. 170 mld euro, z których duża część trafi właśnie do krajowych przedsiębiorstw. Na to nakładają się również środki z KPO i programów ramowych zarządzanych przez Komisję Europejską. Możliwości finansowania jest wiele, ale nie wszystkie firmy wiedzą, gdzie i jak ich szukać. Tutaj eksperci widzą zadanie dla banków.

Ochrona środowiska

Biznes chętnie inwestuje w OZE. Fotowoltaika na własnym gruncie najchętniej wybieranym rozwiązaniem

Możliwości związanych z inwestowaniem w zieloną energię jest bardzo dużo, jednak to fotowoltaika na własnych gruntach jest najchętniej wybieranym przez biznes rozwiązaniem OZE. Specjaliści zwracają uwagę, że wydłużył się okres zwrotu z takiej inwestycji, mimo tego nadal jest atrakcyjny, szczególnie w modelu PV-as-a-service. Dlatego też firm inwestujących w produkcję energii ze słońca może wciąż przybywać.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.