Everest Group wyróżnia ADP tytułem lidera w dziedzinie globalnych rozwiązań płac
Firma analityczna Everest Group ponownie uznała ADP za lidera w rozwiązaniach Multi-country Payroll (MCP) i PEAK Matrix® Assesment 2021. Od momentu powstania raportu w 2013 roku, dzięki wspieraniu różnorodnych globalnych potrzeb klientów i ciągłym innowacjom w globalnej przestrzeni płacowej ADP konsekwentnie umacnia swoją pozycję rynkowego lidera.
PEAK Matrix to organizacja, która zapewnia obiektywną, opartą na danych i porównawczą ocenę dostawców usług w oparciu o ich sukces rynkowy i możliwości operacyjne. Firma Everest Group ocenia wpływ na rynek oraz wizję i wydajność każdego dostawcy, klasyfikując ich w trzech kategoriach: Liderzy, Główni Pretendenci i Aspiranci. Za pomocą wskaźnika Market Impact oceniane jest przyjęcie firmy na rynku, dywersyfikacja jej portfela i dostarczona przez nią wartość. Z kolei wskaźnik Vision and Capability klasyfikuje przedsiębiorstwa według ich wizji oraz strategii, zakresu oferowanych usług, a także wprowadzanych przez nią innowacji i inwestycji.
– Stałe zaangażowanie firmy ADP w zakresie badań i rozwoju oraz możliwości integracji, a także szeroki zasięg geograficzny pozwoliły jej na konsekwentne rozwijanie oferty usług i technologii, co przekłada się bezpośrednio na dodatkową wartość dla klientów – powiedziała Priyanka Mitra, dyrektor operacyjna Everest Group. – Nacisk na analitykę pracowników, automatyzację i wysiłki mające na celu uproszczenie wdrożeń, pomogły ADP utrzymać pozycję lidera w ocenie w zakresie rozwiązań MCP PEAK Matrix w ocenie Everest Group.
– Jesteśmy zaszczyceni faktem, że ADP od wielu lat zdobywa uznanie za swoją skuteczność we wspieraniu międzynarodowych firm, stale dostosowując się do dynamicznych zmian na świecie – powiedziała Virginia Magliulo, prezes Employer Services International w ADP. – Ostatnie wydarzenia wpłynęły na zmianę formy pracy wielu ludzi, stawiając przed pracodawcami nowe wyzwania. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom skutecznych narzędzi, których potrzebują, aby się rozwijać – od naszego bezpłatnego centrum zasobów online, za pomocą którego informowaliśmy klientów o kwestiach związanych z pandemią COVID-19, po nowe systemy integracyjne, umożliwiające wgląd do ujednoliconych w skali globalnej list płac, co pozwala na pogłębioną analizę.
Everest Group w swoim raporcie zwróciła uwagę na mocne strony ADP, w tym jej globalny zasięg i zdolność do zaspokajania zróżnicowanych potrzeb klientów poprzez ofertę ADP® Global Payroll. Podkreślono wagę bieżących inwestycji ADP w technologię, w tym lepszą integrację i globalny pulpit nawigacyjny, który umożliwia przeprowadzenie analizy porównawczej wskaźników operacyjnych i biznesowych. Wyróżniono również osiągnięcia ADP w zakresie zapewniania najwyższej jakości usług serwisowych oraz nowe globalne usługi konsultingowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów w zakresie transformacji płac.
Fragment raportu MCP Everest Group PEAK Matrix assessment 2021 poświęcony globalnym rozwiązaniom płacowym ADP, dostępny jest na: https://bit.ly/30CewXB
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Czterodniowy tydzień pracy testuje coraz więcej organizacji. Przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i firmom
Rząd pracuje nad skróceniem tygodnia pracy, a szefowa resortu pracy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk zadeklarowała, że zmiana miałaby wejść w życie jeszcze w obecnej kadencji Sejmu. Choć eksperci i pracodawcy są w tej kwestii podzieleni, to przykłady z innych rynków, m.in. Islandii, Wielkiej Brytanii i Portugalii, pokazują, że taki model ma wiele korzyści, zarówno po stronie pracowników, jak i firm.
Bankowość
Sądy są zalewane pozwami frankowiczów. Rząd pracuje nad ustawą usprawniającą sprawy kredytobiorców
W sądach toczy się około 200 tys. spraw dotyczących kredytów frankowych. Prawomocnym wyrokiem zakończyło się 30 tys. Na drogę sądową zdecydowała się jednak tylko część kredytobiorców. Umów objętych ryzykiem walutowym było blisko milion, a ich wartość w szczytowym okresie, czyli w 2011 roku, osiągnęła niemal 200 mld zł.
Handel
Donald Trump zaczyna swą drugą kadencję jako prezydent. Europejski biznes obawia się konsekwencji zapowiedzianych ceł
Świat biznesu z niepokojem czeka na pierwsze decyzje Donalda Trumpa, zwłaszcza w sprawie wprowadzenia głośno zapowiadanych ceł na towary z zagranicy. Zdaniem Marcina Nowackiego, wiceszefa Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Unia Europejska musi się przygotować na większy odbiór produktów i usług ze Stanów Zjednoczonych, które mają wysoki deficyt w handlu ze Starym Kontynentem. Tradycyjnie życzliwie nastawiona do USA Polska mogłaby wykorzystać swoją prezydencję w Radzie UE, by doprowadzić do porozumienia między obu stronami.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.