Everest Group wyróżnia ADP tytułem lidera w dziedzinie globalnych rozwiązań płac
Firma analityczna Everest Group ponownie uznała ADP za lidera w rozwiązaniach Multi-country Payroll (MCP) i PEAK Matrix® Assesment 2021. Od momentu powstania raportu w 2013 roku, dzięki wspieraniu różnorodnych globalnych potrzeb klientów i ciągłym innowacjom w globalnej przestrzeni płacowej ADP konsekwentnie umacnia swoją pozycję rynkowego lidera.
PEAK Matrix to organizacja, która zapewnia obiektywną, opartą na danych i porównawczą ocenę dostawców usług w oparciu o ich sukces rynkowy i możliwości operacyjne. Firma Everest Group ocenia wpływ na rynek oraz wizję i wydajność każdego dostawcy, klasyfikując ich w trzech kategoriach: Liderzy, Główni Pretendenci i Aspiranci. Za pomocą wskaźnika Market Impact oceniane jest przyjęcie firmy na rynku, dywersyfikacja jej portfela i dostarczona przez nią wartość. Z kolei wskaźnik Vision and Capability klasyfikuje przedsiębiorstwa według ich wizji oraz strategii, zakresu oferowanych usług, a także wprowadzanych przez nią innowacji i inwestycji.
– Stałe zaangażowanie firmy ADP w zakresie badań i rozwoju oraz możliwości integracji, a także szeroki zasięg geograficzny pozwoliły jej na konsekwentne rozwijanie oferty usług i technologii, co przekłada się bezpośrednio na dodatkową wartość dla klientów – powiedziała Priyanka Mitra, dyrektor operacyjna Everest Group. – Nacisk na analitykę pracowników, automatyzację i wysiłki mające na celu uproszczenie wdrożeń, pomogły ADP utrzymać pozycję lidera w ocenie w zakresie rozwiązań MCP PEAK Matrix w ocenie Everest Group.
– Jesteśmy zaszczyceni faktem, że ADP od wielu lat zdobywa uznanie za swoją skuteczność we wspieraniu międzynarodowych firm, stale dostosowując się do dynamicznych zmian na świecie – powiedziała Virginia Magliulo, prezes Employer Services International w ADP. – Ostatnie wydarzenia wpłynęły na zmianę formy pracy wielu ludzi, stawiając przed pracodawcami nowe wyzwania. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom skutecznych narzędzi, których potrzebują, aby się rozwijać – od naszego bezpłatnego centrum zasobów online, za pomocą którego informowaliśmy klientów o kwestiach związanych z pandemią COVID-19, po nowe systemy integracyjne, umożliwiające wgląd do ujednoliconych w skali globalnej list płac, co pozwala na pogłębioną analizę.
Everest Group w swoim raporcie zwróciła uwagę na mocne strony ADP, w tym jej globalny zasięg i zdolność do zaspokajania zróżnicowanych potrzeb klientów poprzez ofertę ADP® Global Payroll. Podkreślono wagę bieżących inwestycji ADP w technologię, w tym lepszą integrację i globalny pulpit nawigacyjny, który umożliwia przeprowadzenie analizy porównawczej wskaźników operacyjnych i biznesowych. Wyróżniono również osiągnięcia ADP w zakresie zapewniania najwyższej jakości usług serwisowych oraz nowe globalne usługi konsultingowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów w zakresie transformacji płac.
Fragment raportu MCP Everest Group PEAK Matrix assessment 2021 poświęcony globalnym rozwiązaniom płacowym ADP, dostępny jest na: https://bit.ly/30CewXB

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają prace nad szczegółowymi wytycznymi dla schronów. Prowadzona jest też inwentaryzacja i ocena stanu istniejących obiektów
W MSWiA trwają prace nad rozporządzeniem, które określi m.in., jakie warunki powinny spełniać miejsca schronienia, oraz wprowadzi spójne standardy dotyczące ich organizacji i wyposażenia. Ich opracowanie wymagane jest przez ustawę o ochronie ludności i obronie cywilnej, która weszła w życie 1 stycznia br. Trwa także inwentaryzacja istniejących obiektów zbiorowej ochrony, w tym schronów. Jak podkreślają eksperci, mamy w tym obszarze wiele zaległości do nadrobienia. Problemem jest niedobór specjalistów od budowli schronowych, którzy mogliby ten proces wesprzeć i przyspieszyć.
Handel
Nowy rozdział we współpracy Wielka Brytania – Unia Europejska. Bezpieczeństwo jedną z kluczowych kwestii

19 maja odbędzie się w Londynie pierwszy od brexitu na tak wysokim szczeblu szczyt brytyjskich i unijnych przywódców. Zdaniem polskich europosłów obydwie strony dojrzały do ponownego zacieśnienia stosunków i są dla siebie kluczowymi partnerami. Rozmowy dotyczyć mają przede wszystkim zagadnień związanych z obronnością, ale także możliwości swobodnego przemieszczania się młodych ludzi. Wyzwaniem we wzajemnych relacjach wciąż są kwestie handlowe.
Transport
W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.