Fury Scrapper - precyzja i funkcjonalność w atrakcyjnej cenie
Fury Scrapper to mysz adresowana do graczy. Wewnątrz ergonomicznej obudowy zamknięto sensor o wysokiej rozdzielczości i zestaw trwałych przełączników Huano. Gryzoń ma programowalne przyciski, pamięć na profile użytkownika i pakiet diod LED, które pozwalają się wyróżnić.
Fury Scrapper to mysz gamingowa z symetryczną obudową, która ma zapewnić ergonomiczny chwyt. Jest ona wyposażona w łącznie siedem przycisków. Do sześciu z nich można przypisywać makra stworzone w dołączonym oprogramowaniu. Dzięki wbudowanej pamięci raz przygotowane ustawienia można zachować w ramach profili, a wbudowana pamięć pozwala na ich łatwe przenoszenie między komputerami.
Fury Scrapper wyposażono w sensor optyczny o rozdzielczości 6400 DPI. W razie potrzeby można ją obniżyć do poziomu 500 punktów na cal. Bezproblemowe działanie przez długi czas mają z kolei zapewnić przełączniki Huano, których żywotność producent szacuje na pięć milionów kliknięć. Całość okraszono podświetleniem RGB z efektem tęczy. Obejmuje ono rolkę, logo i krawędź podstawy.
Mysz dla graczy Fury Scrapper jest dostępna na rynku w cenie około 45 zł.
Zdjęcia hi-res są dostępne tutaj.
Dane techniczne:
- typ myszy: przewodowa
- wymiary: 126 x 70 x 40 mm
- typ sensora: optyczny
- rozdzielczość sensora: 6400 DPI
- maks. przyspieszenie: do 22 G
- maks. szybkość śledzenia: do 66 cali na sekundę
- maks. szybkość przetwarzania: do 6000 FPS
- przyciski: 7
- wbudowana pamięć: tak
- podświetlenie: RGB z efektem Rainbow
- waga: 94 g
- interfejs: przewód USB o długości 1,6 m
- oprogramowanie: tak, z obsługą makr i profili
- wymagania systemowe: Windows XP/Vista/7/8/10, Linux, Android

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają prace nad szczegółowymi wytycznymi dla schronów. Prowadzona jest też inwentaryzacja i ocena stanu istniejących obiektów
W MSWiA trwają prace nad rozporządzeniem, które określi m.in., jakie warunki powinny spełniać miejsca schronienia, oraz wprowadzi spójne standardy dotyczące ich organizacji i wyposażenia. Ich opracowanie wymagane jest przez ustawę o ochronie ludności i obronie cywilnej, która weszła w życie 1 stycznia br. Trwa także inwentaryzacja istniejących obiektów zbiorowej ochrony, w tym schronów. Jak podkreślają eksperci, mamy w tym obszarze wiele zaległości do nadrobienia. Problemem jest niedobór specjalistów od budowli schronowych, którzy mogliby ten proces wesprzeć i przyspieszyć.
Handel
Nowy rozdział we współpracy Wielka Brytania – Unia Europejska. Bezpieczeństwo jedną z kluczowych kwestii

19 maja odbędzie się w Londynie pierwszy od brexitu na tak wysokim szczeblu szczyt brytyjskich i unijnych przywódców. Zdaniem polskich europosłów obydwie strony dojrzały do ponownego zacieśnienia stosunków i są dla siebie kluczowymi partnerami. Rozmowy dotyczyć mają przede wszystkim zagadnień związanych z obronnością, ale także możliwości swobodnego przemieszczania się młodych ludzi. Wyzwaniem we wzajemnych relacjach wciąż są kwestie handlowe.
Transport
W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.