Fury Scrapper - precyzja i funkcjonalność w atrakcyjnej cenie
Fury Scrapper to mysz adresowana do graczy. Wewnątrz ergonomicznej obudowy zamknięto sensor o wysokiej rozdzielczości i zestaw trwałych przełączników Huano. Gryzoń ma programowalne przyciski, pamięć na profile użytkownika i pakiet diod LED, które pozwalają się wyróżnić.
Fury Scrapper to mysz gamingowa z symetryczną obudową, która ma zapewnić ergonomiczny chwyt. Jest ona wyposażona w łącznie siedem przycisków. Do sześciu z nich można przypisywać makra stworzone w dołączonym oprogramowaniu. Dzięki wbudowanej pamięci raz przygotowane ustawienia można zachować w ramach profili, a wbudowana pamięć pozwala na ich łatwe przenoszenie między komputerami.
Fury Scrapper wyposażono w sensor optyczny o rozdzielczości 6400 DPI. W razie potrzeby można ją obniżyć do poziomu 500 punktów na cal. Bezproblemowe działanie przez długi czas mają z kolei zapewnić przełączniki Huano, których żywotność producent szacuje na pięć milionów kliknięć. Całość okraszono podświetleniem RGB z efektem tęczy. Obejmuje ono rolkę, logo i krawędź podstawy.
Mysz dla graczy Fury Scrapper jest dostępna na rynku w cenie około 45 zł.
Zdjęcia hi-res są dostępne tutaj.
Dane techniczne:
- typ myszy: przewodowa
- wymiary: 126 x 70 x 40 mm
- typ sensora: optyczny
- rozdzielczość sensora: 6400 DPI
- maks. przyspieszenie: do 22 G
- maks. szybkość śledzenia: do 66 cali na sekundę
- maks. szybkość przetwarzania: do 6000 FPS
- przyciski: 7
- wbudowana pamięć: tak
- podświetlenie: RGB z efektem Rainbow
- waga: 94 g
- interfejs: przewód USB o długości 1,6 m
- oprogramowanie: tak, z obsługą makr i profili
- wymagania systemowe: Windows XP/Vista/7/8/10, Linux, Android

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.