Komunikaty PR

Genesis Krypton 200 i 220 - lekkie i efektowne myszki dla graczy

2021-07-29  |  16:00
Biuro prasowe

Ważą niecałe 80 gramów. W posagu wnoszą programowalne przyciski, wewnętrzną pamięć i podświetlenie RGB, które pozwala stworzyć unikalny klimat. Oto nowe, ergonomicznie wyprofilowane myszki Genesis Krypton 200 i Krypton 220.

Pierwszą z nowości jest Genesis Krypton 200. Mysz jest wyposażona w sensor optyczny o rozdzielczości 6400 DPI, który ma zapewnić oczekiwaną przez graczy precyzję. Jego czułość można regulować wybierając jeden z sześciu poziomów, a aktualne ustawienie obrazuje wskaźnik. Producent chwali się, że gryzoń posiada ciche przełączniki, które mają docenić nocne marki. 

 

Genesis Krypton 200 oferuje sześć programowalnych przycisków. Ich nastawy można zmieniać z poziomu oprogramowania. Pozwala ono m.in. na przypisanie im nowych funkcji oraz nagrywanie makr. Czarną, matową obudowę urozmaica podświetlenie RGB LED z efektem PRISMO. Podświetlane są logo producenta i subtelny pas LED wkomponowany w tylną część korpusu.

 

Iluminację posiada także model Genesis Krypton 220. Wyróżnia się on nieco bardziej agresywnym kształtem i pasem diod, który wyraźnie zachodzi na boki obudowy. Inne są też przełączniki główne, w kontekście których pojawia się deklaracja o żywotności do 10 milionów kliknięć. Niezmieniona pozostała liczba przycisków oraz możliwości ich konfiguracji.

 

Obie prezentowane myszki cechują się niską wagą, która wynosi 76 gramów (Krypton 220) lub 77 gramów (Krypton 200). Gryzonie posiadają wbudowaną pamięć, w której zapisywane są ustawienia. Każdy z nich ma radzić sobie z przyspieszeniami rzędu 22 G i śledzeniem z szybkością do 66 cali na sekundę. Raportowanie odbywa się z częstotliwością 1000 Hz.

 

Myszki Genesis Krypton 200 i Krypton 220 łączą się z PC drogą przewodową. W obu przypadkach kable USB mają po 1,8 metra długości. Urządzenia kompatybilne z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi trafią do sprzedaży w ciągu kilku najbliższych tygodni. Ich ceny nie zostały ujawnione, jednak najprawdopodobniej nie przekroczą stu złotych.

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25 Biuro prasowe
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce
IT i technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,
IT i technologie Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
2025-04-02 | 10:40

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

W Polsce zadebiutowała motorola edge 60 fusion – pierwszy tegoroczny model z rodziny edge. Łączy cechy smartfona klasy premium z wysoką odpornością, potwierdzoną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Targi Bezpieczeństwa

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca

5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.

Ochrona środowiska

Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.

Handel

Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.