Komunikaty PR

Genesis Krypton 200 i 220 - lekkie i efektowne myszki dla graczy

2021-07-29  |  16:00
Biuro prasowe

Ważą niecałe 80 gramów. W posagu wnoszą programowalne przyciski, wewnętrzną pamięć i podświetlenie RGB, które pozwala stworzyć unikalny klimat. Oto nowe, ergonomicznie wyprofilowane myszki Genesis Krypton 200 i Krypton 220.

Pierwszą z nowości jest Genesis Krypton 200. Mysz jest wyposażona w sensor optyczny o rozdzielczości 6400 DPI, który ma zapewnić oczekiwaną przez graczy precyzję. Jego czułość można regulować wybierając jeden z sześciu poziomów, a aktualne ustawienie obrazuje wskaźnik. Producent chwali się, że gryzoń posiada ciche przełączniki, które mają docenić nocne marki. 

 

Genesis Krypton 200 oferuje sześć programowalnych przycisków. Ich nastawy można zmieniać z poziomu oprogramowania. Pozwala ono m.in. na przypisanie im nowych funkcji oraz nagrywanie makr. Czarną, matową obudowę urozmaica podświetlenie RGB LED z efektem PRISMO. Podświetlane są logo producenta i subtelny pas LED wkomponowany w tylną część korpusu.

 

Iluminację posiada także model Genesis Krypton 220. Wyróżnia się on nieco bardziej agresywnym kształtem i pasem diod, który wyraźnie zachodzi na boki obudowy. Inne są też przełączniki główne, w kontekście których pojawia się deklaracja o żywotności do 10 milionów kliknięć. Niezmieniona pozostała liczba przycisków oraz możliwości ich konfiguracji.

 

Obie prezentowane myszki cechują się niską wagą, która wynosi 76 gramów (Krypton 220) lub 77 gramów (Krypton 200). Gryzonie posiadają wbudowaną pamięć, w której zapisywane są ustawienia. Każdy z nich ma radzić sobie z przyspieszeniami rzędu 22 G i śledzeniem z szybkością do 66 cali na sekundę. Raportowanie odbywa się z częstotliwością 1000 Hz.

 

Myszki Genesis Krypton 200 i Krypton 220 łączą się z PC drogą przewodową. W obu przypadkach kable USB mają po 1,8 metra długości. Urządzenia kompatybilne z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi trafią do sprzedaży w ciągu kilku najbliższych tygodni. Ich ceny nie zostały ujawnione, jednak najprawdopodobniej nie przekroczą stu złotych.

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce Biuro prasowe
2025-03-18 | 10:00

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce

Emitel S.A. intensyfikuje swoją działalność w Wielkopolsce. Spółka kontynuuje rozwój projektów na terenie całego kraju. Wśród ogólnopolskich,
IT i technologie Motorola na MWC 2025: kolejna generacja ekosystemu Smart Connect ze wsparciem moto ai
2025-03-03 | 12:05

Motorola na MWC 2025: kolejna generacja ekosystemu Smart Connect ze wsparciem moto ai

W zeszłym roku Motorola i Lenovo utworzyły ekosystem Smart Connect, aby umożliwić płynną współpracę smartfonów, tabletów oraz komputerów
IT i technologie Praca w IT bez doświadczenia. Liderzy EY GDS o tym, jak odnaleźć swoją ścieżkę do sukcesu na rynku IT
2025-02-26 | 11:15

Praca w IT bez doświadczenia. Liderzy EY GDS o tym, jak odnaleźć swoją ścieżkę do sukcesu na rynku IT

Branża IT przyciąga jak magnes. Zwłaszcza obecnie, gdy AI staje się rzeczywistością, która zmienia sposób, w jaki pracujemy i żyjemy. Praca w IT daje

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Europa zapowiada walkę o bezpieczeństwo lekowe. Wsparcie dla tych inwestycji ma się znaleźć w przyszłym budżecie UE

Zaledwie 23 proc. światowej produkcji farmaceutycznej pokrywa Europa. Bardzo dynamicznie rośnie potencjał wytwórczy Azji i może się ona wysunąć na pozycję lidera. Ministrowie zdrowia krajów Unii Europejskiej są zgodni co do tego, że Europa powinna się stać atrakcyjnym rynkiem inwestycyjnym dla przemysłu farmaceutycznego i dążyć do samowystarczalności w produkcji leków i substancji czynnych niezbędnych do ich wytwarzania. Wciąż jednak przedsiębiorcy napotykają bariery biurokratyczne, a wsparcie krajowe i unijne dla inwestorów jest nadal niewystarczająco atrakcyjne.

Ochrona środowiska

Ponad 2 mld ludzi nie ma dostępu do czystej wody. To pogłębia ubóstwo i nierówności społeczne

Brak dostępu do wody pitnej to dziś codzienność m.in. w niektórych krajach Afryki Wschodniej. Idzie za tym nie tylko zwiększone ryzyko chorób, ale też pogłębiające się ubóstwo i nierówności społeczne. Mieszkańcy najbardziej dotkniętych suszą rejonów muszą się bowiem skupiać na poszukiwaniu wody zamiast na pracy czy nauce. ONZ szacuje, że realizacja do 2030 roku Celu 6. Zrównoważonego Rozwoju wymaga znacznego przyspieszenia.

Przemysł

Europejczycy popierają większe zaangażowanie UE w obronność. Prawie 90 proc. oczekuje ściślejszej współpracy państw członkowskich

90 proc. obywateli UE wskazuje, że państwa członkowskie powinny się bardziej zjednoczyć w obliczu obecnych wyzwań. Co istotne, dwie trzecie badanych oczekuje, że UE bardziej zaangażuje się w ich ochronę przed globalnymi zagrożeniami – wskazuje „Eurobarometr 2025”. Takie podejście jest dziś dominujące w większości krajów członkowskich. Sprzyjają temu także narzędzia proponowane przez KE na rzecz zwiększania inwestycji w rozwój zdolności obronnych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.