Gioteck VX4 Wireless - bezprzewodowe centrum dowodzenia
Kontroler Gioteck VX4 Wireless to konstrukcja określana przez producenta mianem premium. Łączy się ona z konsolami Sony i pecetami korzystając z interfejsu Bluetooth. Oprócz swobody ma oferować precyzję, wygodę i trwałość, nie drenując przy tym portfela.
Gioteck VX4 Wireless to pozbawiony kabli pad dla miłośników elektronicznej rozrywki. Współpracuje on z konsolami PlayStation 4, jak również z komputerami PC. Kontroler ma układ analogiczny do tego, który znają posiadacze urządzeń Sony. Powinni więc oni poczuć się jak u siebie. Na korzyść sprzętu z logo brytyjskiej marki mają przemawiać niska waga konstrukcji oraz praktyczne wykończenie.
Antypoślizgowa faktura ma zagwarantować pewny chwyt i skutecznie stawiać opór zabrudzeniom i odciskom palców. Na pokładzie bezprzewodowego pada Gioteck VX4 Wireless znalazło się gniazdo mini jack 3,5 mm, do którego można podłączyć zestaw słuchawkowy. Nie zabrakło również obsługi ruchu i feedbacku w postaci wibracji.
Osoby, które chciałyby nabyć bezprzewodowy kontroler Gioteck VX4 Wireless powinny przygotować około 180 złotych. Jest on już dostępny u polskich sprzedawców, a do wyboru są dwie wersje kolorystyczne - czarna i fioletowa.

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce

Motorola na MWC 2025: kolejna generacja ekosystemu Smart Connect ze wsparciem moto ai

Praca w IT bez doświadczenia. Liderzy EY GDS o tym, jak odnaleźć swoją ścieżkę do sukcesu na rynku IT
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Europa zapowiada walkę o bezpieczeństwo lekowe. Wsparcie dla tych inwestycji ma się znaleźć w przyszłym budżecie UE
Zaledwie 23 proc. światowej produkcji farmaceutycznej pokrywa Europa. Bardzo dynamicznie rośnie potencjał wytwórczy Azji i może się ona wysunąć na pozycję lidera. Ministrowie zdrowia krajów Unii Europejskiej są zgodni co do tego, że Europa powinna się stać atrakcyjnym rynkiem inwestycyjnym dla przemysłu farmaceutycznego i dążyć do samowystarczalności w produkcji leków i substancji czynnych niezbędnych do ich wytwarzania. Wciąż jednak przedsiębiorcy napotykają bariery biurokratyczne, a wsparcie krajowe i unijne dla inwestorów jest nadal niewystarczająco atrakcyjne.
Ochrona środowiska
Ponad 2 mld ludzi nie ma dostępu do czystej wody. To pogłębia ubóstwo i nierówności społeczne

Brak dostępu do wody pitnej to dziś codzienność m.in. w niektórych krajach Afryki Wschodniej. Idzie za tym nie tylko zwiększone ryzyko chorób, ale też pogłębiające się ubóstwo i nierówności społeczne. Mieszkańcy najbardziej dotkniętych suszą rejonów muszą się bowiem skupiać na poszukiwaniu wody zamiast na pracy czy nauce. ONZ szacuje, że realizacja do 2030 roku Celu 6. Zrównoważonego Rozwoju wymaga znacznego przyspieszenia.
Przemysł
Europejczycy popierają większe zaangażowanie UE w obronność. Prawie 90 proc. oczekuje ściślejszej współpracy państw członkowskich

90 proc. obywateli UE wskazuje, że państwa członkowskie powinny się bardziej zjednoczyć w obliczu obecnych wyzwań. Co istotne, dwie trzecie badanych oczekuje, że UE bardziej zaangażuje się w ich ochronę przed globalnymi zagrożeniami – wskazuje „Eurobarometr 2025”. Takie podejście jest dziś dominujące w większości krajów członkowskich. Sprzyjają temu także narzędzia proponowane przez KE na rzecz zwiększania inwestycji w rozwój zdolności obronnych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.