Gioteck VX4 Wireless - bezprzewodowe centrum dowodzenia
Kontroler Gioteck VX4 Wireless to konstrukcja określana przez producenta mianem premium. Łączy się ona z konsolami Sony i pecetami korzystając z interfejsu Bluetooth. Oprócz swobody ma oferować precyzję, wygodę i trwałość, nie drenując przy tym portfela.
Gioteck VX4 Wireless to pozbawiony kabli pad dla miłośników elektronicznej rozrywki. Współpracuje on z konsolami PlayStation 4, jak również z komputerami PC. Kontroler ma układ analogiczny do tego, który znają posiadacze urządzeń Sony. Powinni więc oni poczuć się jak u siebie. Na korzyść sprzętu z logo brytyjskiej marki mają przemawiać niska waga konstrukcji oraz praktyczne wykończenie.
Antypoślizgowa faktura ma zagwarantować pewny chwyt i skutecznie stawiać opór zabrudzeniom i odciskom palców. Na pokładzie bezprzewodowego pada Gioteck VX4 Wireless znalazło się gniazdo mini jack 3,5 mm, do którego można podłączyć zestaw słuchawkowy. Nie zabrakło również obsługi ruchu i feedbacku w postaci wibracji.
Osoby, które chciałyby nabyć bezprzewodowy kontroler Gioteck VX4 Wireless powinny przygotować około 180 złotych. Jest on już dostępny u polskich sprzedawców, a do wyboru są dwie wersje kolorystyczne - czarna i fioletowa.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom
Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.
Transport
37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.
Prawo
Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.