IFS wspiera indyjskiego producenta z sektora obrony w cyfrowej transformacji
IFS Poland
ul. M. Flisa 6
02-247 Warszawa
anna.machol|ifs.com| |anna.machol|ifs.com
+48 512 134 493
https://www.ifs.com/pl/
Kompleksowe rozwiązanie ERP firmy IFS zostanie wdrożone we współpracy z Tech Mahindra i udostępnione 9500 użytkownikom pracujących w różnych oddziałach w Indiach
Warszawa, 18 stycznia 2021 — IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, podpisał umowę z Tech Mahindra, czołowym dostawcą usług i rozwiązań w zakresie transformacji cyfrowej, doradztwa i restrukturyzacji działalności biznesowej oraz głównym wykonawcą przedsiębiorstwa Hindustan Aeronautics Limited (HAL), aby umożliwić HAL realizację wartego 54 mln USD programu transformacji biznesowej pod nazwą Project Parivartan.
To kompleksowe przedsięwzięcie obejmuje wdrożenie na szeroką skalę rozwiązań technicznych, które pozwolą wprowadzić nowe procesy pracy w oparciu o najlepsze praktyki branżowe.
Rozwiązanie IFS zastąpi wiele niejednorodnych systemów używanych przez HAL centralną, skonsolidowaną platformą, która zapewni pracownikom łatwy dostęp do dokładnych danych. Ponadto realizacja projektu zwiększy widoczność zapasów, siłę nabywczą i możliwości finansowe oraz konsolidację na poziomie całej grupy.
„Aby sprostać wyzwaniom biznesowym, utrzymać konkurencyjność i skupić się na klientach, HAL uruchomił projekt pod nazwą Project Parivartan” — powiedział R Madhavan, prezes i dyrektor zarządzający Hindustan Aeronautics Limited. „Tech Mahindra to czołowe przedsiębiorstwo realizujące projekty cyfrowej transformacji. Wdroży ono nową platformę IFS w firmie HAL i pomoże jej zaspokoić potrzeby klientów za pomocą systemu ERP w coraz bardziej cyfrowym świecie. Pozwoli to usprawnić newralgiczne procesy obsługi technicznej, napraw i remontów oraz umożliwi HAL wejście w nową erę scentralizowanej działalności w oparciu o najlepsze praktyki branżowe”.
Sujit Baksi, prezes ds. korporacyjnych oraz dyrektor ds. rynków wschodzących w firmie Tech Mahindra, powiedział: „Wybór Tech Mahindra przez HAL wpisuje się w naszą strategię wspierania rządowej inicjatywy Atmanirbhar (samowystarczalność), dotyczącej zwiększenia wewnętrznych możliwości Indii. W ramach projektu system ERP firmy HAL zostanie zmodernizowany przez wdrożenie nowej platformy IFS, co pozwoli nam obsługiwać Siły Zbrojne w efektywny sposób. Jest to element naszej strategii TechMNxt, która zakłada wykorzystywanie nowej generacji technologii OEM do zwiększania jakości obsługi klientów”.
Michael Ouissi, dyrektor ds. relacji z klientami w IFS, dodaje: „HAL chciał uzyskać możliwość zarządzania wieloma złożonymi aspektami swojej działalności oraz ich koordynowania, co było niezmiernie istotne z punktu widzenia usług, finansów i efektywności przedsiębiorstwa. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy kontynuować współpracę z firmą HAL za pośrednictwem Tech Mahindra, naszego zaufanego partnera, który wdroży najnowsze rozwiązanie IFS w ramach projektu Project Parivartan. Nasza platforma została zaprojektowana z myślą o globalnych przedsiębiorstwach mających oddziały na całym świecie i działających w ściśle regulowanych sektorach, takich jak lotnictwo i obrona, aby umożliwić im przeprowadzenie cyfrowej transformacji ich łańcuchów wartości”.
Rozwiązanie ERP firmy IFS będzie wspierać newralgiczne procesy, takie jak obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO), produkcja, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie kapitałem ludzkim oraz finanse.
Więcej informacji na temat oferty IFS dla przedsiębiorstw z sektora lotnictwa i obrony można znaleźć na stronie www.ifs.com/corp/industries/aerospace-and-defense/.
Informacje o firmie IFS
IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją.
Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.
Obserwuj nas na Twitterze: @IFSPoland
Odwiedź bloga IFS poświęconego technologii, innowacji i kreatywności: blog.ifs.com
Kontakt
Anna Machol
PR for IFS in Poland
Email: anna.machol@ifs.com
Phone: +48 512 134 493

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.