Komunikaty PR

Kasia Sokołowska w nowej odsłonie kampanii Samsung AirDresser

2021-10-27  |  12:00
Biuro prasowe

Popularna reżyserka pokazów mody w Polsce Kasia Sokołowska kontynuuje współpracę z Samsung pozostając ambasadorką szafy odświeżającej AirDresser. W nowej odsłonie kampanii marka promuje również wchodzący na rynek model Samsung AirDresser AI, który oferuje użytkownikom bardziej intuicyjną obsługę i większą przestrzeń.

Perfekcyjny styl na wyciągnięcie ręki

Tempo życia Kasi Sokołowskiej wyznaczają liczne nagrania programów telewizyjnych, sesje zdjęciowe, pokazy, spotkania biznesowe oraz częste podróże. Większość wydarzeń planowanych jest z wyprzedzeniem, ale część z nich – ze względu na specyfikę branży – wynika niespodziewanie. Każda z zawodowych sytuacji wymaga nienagannej stylizacji, dostosowanej do okoliczności oraz podkreślającej profesjonalny wizerunek reżyserki największych pokazów mody w Polsce.

Znana ze swojego perfekcjonizmu Kasia Sokołowska wie jak zestawiać ze sobą różnorodne tkaniny, kolory oraz style, aby zawsze zachwycać wyglądem. Wysokiej jakości ubrania wymagają jednak odpowiedniej pielęgnacji, dzięki której zachowają swój kolor, strukturę i kształt. Delikatne sukienki, płaszcze oraz garnitury, charakterystyczne dla stylu Kasi Sokołowskiej, to takie elementy garderoby, które zwykle oddajemy do pralni. Dzięki szafie parowej Samsung AirDresser AI nie musi tak być.

– AirDresser zmienił moje podejście do zarządzania garderobą, której niezawodność jest czymś niezwykle ważnym w mojej codziennej pracy, ale także do zarządzania czasem. Częste zmiany stylizacji to dla mnie wyzwanie nie tylko pod kątem odpowiedniego zestawiania ze sobą ubrań i dodatków, ale i planowania. Wiele ubrań wymaga regularnego, a przy tym delikatnego i bezpiecznego odświeżania, jednak każdorazowe oddawanie ich do pralni jest po prostu bardzo czasochłonne. Dzięki parowej szafie odświeżającej AirDresser moje ulubione ubrania, w tym także puchowe kurtki czy kaszmirowe swetry, są w zasięgu ręki – odświeżone i wygładzone – zawsze, gdy tego potrzebuję. Cieszę się na kontynuację kampanii, tym bardziej że nowy Samsung AirDresser AI oferuje jeszcze więcej możliwości – mówi Kasia Sokołowska.

Nowy design – jeszcze więcej miejsca na ubrania

Szafę Samsung AirDresser AI cechuje minimalistyczny design uzupełniony smukłym interfejsem z przyciskami, które ułatwiają wybieranie ustawień i opcji. W nowej wersji wyświetlacz został umieszczony na bocznym panelu, dzięki czemu gładka powierzchnia frontowa pełni w pomieszczeniu rolę lustra. Obsługa szafy odświeżającej ubrania Samsung AirDresser AI jest prosta i intuicyjna, a sterowanie może odbywać się także zdalnie za pomocą aplikacji SmartThings*, która doradza właściwe procedury pielęgnacyjne w oparciu o wybrany materiał i rodzaj odzieży.

 

Ubrania umieszczone w szafie Samsung AirDresser AI poddane zostają czterem procesom. Silny strumień powietrza usuwa pyłki i kurz owiewając ubrania od środka i na zewnątrz. Technologia JetSteam wygładza zagniecenia oraz skutecznie eliminuje wirusy, bakterie, alergeny i inne zarazki**. Lampa UV w połączeniu z filtrem ceramicznym, skutecznie pozbywają się nieprzyjemnych zapachów***. Na koniec następuje suszenie w niskiej temperaturze pomagające przywrócić włóknom ich naturalną strukturę.

 

Szafa odświeżająca Samsung AirDresser AI występuje w dwóch rozmiarach: węższym, w którym mieszczą się 3 wieszaki na ubrania (wymiary: 445 x 1850 x 632 mm) i szerszym, mogącym pomieścić aż 5 wieszaków (wymiary: 595 x 1960 x 632 mm). Większy model posiada specjalną przestrzeń o wysokości 143 centymetrów, aby zmieścić przedmioty do 20 centymetrów dłuższe niż w pozostałej części szafy, dzięki czemu z łatwością można odświeżać w nim sukienki i spódnice maxi, czy modne w tym sezonie spodnie typu dzwony lub palazzo.

 

Kasia Sokołowska będzie dzielić się wrażeniami z użytkowania szafy odświeżającej Samsung AirDresser ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Czekajcie na inspirujące posty i ciekawe InstaStories. Relacje pojawią się także w mediach społecznościowych Samsung.

 

 

* Dostępne na urządzeniach z systemem operacyjnym Android od wersji 7.0 oraz iOS od wersji 10.0. Wymagane połączenie z Wi-Fi oraz aktywne konto Samsung Account.

** Eliminuje: do 1) 99,9% trzech typów wirusów (Adenowirus, Wirus grypy i Herpeswirusy) na podstawie badań przeprowadzonych przez Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego; program Sanitize 2) do 99,9% dwóch typów bakterii (E.coli i S.aureus); program Sanitize 3) do 99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal 4) do 99% substancji szkodliwych (Perchloroetylen) – na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek; program Normal 5) do 99% roztoczy kurzu domowego, na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek oraz testów w ramach certyfikacji BAF, program Sanitize.

*** Zweryfikowane przez Intertek. Eliminuje do 99% kwasu izo-walerowego: pot, 4-etenylopirydyna: tytoń, aldehyd walera: zapach pieczonego mięsa i tetrachloroetylen: czyszczenie chemiczne. Badanie kwasu izo-waleriowego i 4-etenylopirydyny na podstawie normy KS K0891. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Platforma SmartLunch świętuje 10 milionów posiłków Biuro prasowe
2021-12-02 | 14:30

Platforma SmartLunch świętuje 10 milionów posiłków

SmartLunch, nowoczesna platforma, za pośrednictwem której pracownicy mogą zamawiać posiłki z ponad 600 restauracji w całej Polsce, otrzymując dofinansowanie od pracodawcy,
IT i technologie Turystyka i gastronomia najlepsze w cyfrowych doświadczeniach klientów
2021-12-02 | 14:00

Turystyka i gastronomia najlepsze w cyfrowych doświadczeniach klientów

Specjalizująca się w analizie licznych metryk Customer Experience oraz poprawą jego jakości firma Medallia opublikowała właśnie raport oceniający poziom obsługi klienta i dostarczanych
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2021-12-02 | 01:00

Dassault Systèmes notowana w indeksie S&P Dow Jones Sustainability World Index

Firma Dassault Systèmes  ogłosiła, że po raz pierwszy została uwzględniona w Dow Jones Sustainability Indices, zajmując piąte miejsce w branży producentów oprogramowania. DJSI jest jednym z najważniejszych na świecie

Więcej ważnych informacji

Ochrona środowiska

Rolnicy coraz chętniej korzystają z odnawialnych źródeł energii. Ubezpieczenia takich instalacji mogą być dodatkiem do polisy rolnej

Panele fotowoltaiczne na dachach to coraz częstszy widok na polskiej wsi. Rolnicy coraz chętniej korzystają z rozwiązań OZE, w czym pomaga m.in. możliwość uzyskania dofinansowania z programu Agroenergia. Eksperci ubezpieczeniowi radzą, by tego typu instalacje włączyć w zakres posiadanej polisy. Ochrona ubezpieczeniowa zadziała m.in. w przypadku przepięcia czy zniszczenia paneli na skutek gradu lub wichury. Zmiany klimatu i związane z nimi gwałtowne zjawiska pogodowe pozostają główną kategorią ryzyk w rolnictwie i ten trend będzie się utrzymywać.

Transport

Problem smogu powrócił jak bumerang w sezonie grzewczym. Trzy śląskie miasta zwarły szyki, żeby walczyć z nim wspólnie

W Polsce smog zabija kilkunastokrotnie więcej osób, niż ginie ich w wypadkach samochodowych. Głównym winowajcą jest niska emisja ze źródeł komunalnych, a w miastach do problemu przyczynia się też transport drogowy i emitowane przez niego spaliny. Problem smogu i zanieczyszczeń powietrza, który dotyczy całej Polski, niczym w soczewce skupia się na Śląsku i wraca jak bumerang w każdym sezonie grzewczym. Dlatego w ramach kampanii „Oddech dla Polski” trzy miasta z tego województwa – Żywiec, Wodzisław Śląski oraz Tarnowskie Góry – łączą siły, żeby walczyć z nim wspólnie i zaangażować mieszkańców w nawet najdrobniejsze działania na rzecz poprawy jakości powietrza.

Finanse

Nowy start w biznesie. Będzie wsparcie dla przedsiębiorców, którzy musieli zamknąć swoje firmy

Strach przed porażką jest jednym z głównych hamulcowych rozwoju przedsiębiorczości. Jak wynika z badania PARP, 41 proc. osób, które widzą szanse biznesowe w swoim otoczeniu, nie decyduje się na otworzenie własnej firmy z powodu tej obawy. Porażka jest jednak ryzykiem wpisanym w każdy biznes i może stanowić ważną lekcję na przyszłość. Tym, którzy mimo niepowodzenia zdecydowali się wrócić na rynek i ponownie rozpocząć działalność gospodarczą, PARP pomaga w ramach projektu „Nowy start”. O wsparcie, dzięki któremu łatwiejszy będzie powrót na rynek, mogą aplikować mikro-, mali i średni przedsiębiorcy.

Firma

Zamek Królewski na Wawelu przygotowuje się do uruchomienia stałej wystawy nowego Skarbca Koronnego. Od grudnia nowym mecenasem jest PGE Polska Grupa Energetyczna

Inauguracja nowego Skarbca Koronnego oraz zakrojone na szeroką skalę działania edukacyjne dotyczące historii Polski, które będą obejmować m.in. cykle warsztatów, zajęcia z historii, publikacje i konkursy – to najważniejsze przedsięwzięcia, które zrealizuje w przyszłym roku Zamek Królewski na Wawelu dzięki wsparciu PGE Polskiej Grupy Energetycznej. Krakowskie muzeum i największy koncern energetyczny na polskim rynku zawarły właśnie umowę o współpracy. To już kolejny z serii patronatów PGE ukierunkowany na propagowanie kultury i polskiego dziedzictwa historycznego.

Teatr

Warszawska Opera Kameralna po premierze „Castor et Pollux”. Prace nad spektaklem rozpoczęły się jeszcze przed pandemią

Premiera opery „Castor et Pollux” skomponowanej przez Jeana-Philippe’a Rameau była długo oczekiwana. Pierwotnie miała mieć miejsce w marcu 2020 roku. Plany Warszawskiej Opery Kameralnej pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa. Teraz udało się przygotować przedstawienie w międzynarodowym gronie, mimo trudności pandemicznych. – Spektakl zachwyca pięknem głosów i tańców barokowych, a wszystko zostało zrealizowane z ogromną pieczołowitością i atencją do szczegółu. Dzisiaj naprawdę trudno o takie dzieło – mówi Alicja Węgorzewska, śpiewaczka operowa i dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej.