Krzysztof Heyda dołączył do zespołu Future Mind
Krzysztof Heyda dołączył do zespołu Future Mind
Od stycznia 2022 roku Krzysztof Heyda pełni funkcję Digital Product Consultant w Future Mind – firmie technologiczno-doradczej, która tworzy innowacyjne produkty cyfrowe. Dotychczas, jako Product Owner odpowiadał za rozwój aplikacji mobilnej Żappka. Heyda w Future Mind zajmie się wsparciem klientów firmy w obszarach product managmentu oraz nowych technologii.
Nowy Digital Product Consultant w Future Mind, w branży technologicznej pracuje od siedmiu lat. Specjalizuje się w wykorzystaniu nowych technologii w retailu, obsłudze klienta i marketingu. Z sukcesem wprowadził na rynek kilka cyfrowych kanałów, zarówno w mobile, jak i w web czy digital signage. Był odpowiedzialny za stworzenie m.in. aplikacji mobilnych Sizeer App oraz Mój Tauron. Przez dwa lata, jako Product Owner, rozwijał również aplikację Żappka oraz produkty Żappka Pay i Żappka Post. Przez ostatni rok pracował jako Head of Product w startupie uPacjenta.
- Kontynuujemy rozwój kompetencji doradczych zatrudniając ludzi, którzy kształtowali duże produkty cyfrowe uważane za benchmarki w swoich branżach. Krzysiek będzie odpowiedzialny m.in. za definiowanie strategii i zarządzanie produktami cyfrowymi oraz projektowanie innowacyjnych produktów i usługi. Zajmie się również wdrożeniem nowoczesnych rozwiązań w retail. Mieliśmy okazję współpracować już przy aplikacji mobilnej Żabki, tym bardziej cieszę się, że dołącza do mojego zespołu – mówi Emil Waszkowski, Head of Digital Consulting w Future Mind.
Krzysztof Heyda zawodowo i prywatnie jest geekiem. Interesuje się zarówno retro, jak i nowymi technologiami, oraz wszystkim, co nowoczesne w branży retail. Posiada certyfikat Proffesional Scrum Product Owner I, poświadczający wysokie kompetencje w zakresie pełnienia roli Właściciela Produktu w zespołach scrumowych. Oznacza to, że potrafi stworzyć wartościowe wymagania biznesowe i przełożyć je na skutecznie wdrożone funkcjonalności.
Często występuje jako prelegent i moderator na konferencjach technologicznych i retailowych. Bloguję o mobile i nowych technologiach.
Przez ostatnie dwa lata Future Mind pracowało nad optymalizacją procesu rekrutacji i budowaniem zespołu, który urósł w tym czasie ponad dwukrotnie. Krzysztof Heyda dołączył do Future Mind w ramach pierwszego onbordingu w 2022 roku. Niebawem w zespole rozpoczną pracę kolejni eksperci.
***
Future Mind to istniejąca od 2008 roku firma doradczo-technologiczna. Tworzy innowacyjne produkty cyfrowe, które kształtują przyszłość niejednej branży. Zespół FM to ponad 100 osób, który składa się programistów, analityków, projektantów UX, specjalistów z doświadczeniem korporacyjnym oraz startupowym. Dzięki unikalnemu, holistycznemu podejściu wspiera klientów w podejmowaniu decyzji strategicznych w obszarze digital oraz w utrzymywaniu produktów przez cały cykl ich życia. Aby zapewnić klientom najwyższą jakość, współpracuje z wyspecjalizowanymi partnerami technologicznymi z całego świata. Zaprojektowane przez ekspertów Future Mind rozwiązania były wielokrotnie nagradzane podczas konkursów branżowych, a dynamiczny wzrost firmy wyróżniony przez takie magazyny jak Forbes i Financial Times.
Więcej na stronie: https://www.futuremind.com/
Kontakt dla mediów:
Marta Bruczuk-Figiel
Starszy Konsultant PR, Clear Communication Group
tel.:+48 518 335 502
email: marta.bruczuk-figiel@clearcom.pl

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.