Nowa era LeverX Group: Firma przyjęła nazwę LeverX i obrała kurs na przyszłość
LeverX Group, wiodący globalny integrator systemów i jeden z największych partnerów firmy SAP, zaprezentował swoją nową tożsamość. Zmianie uległa nie tylko nazwa firmy, ale również jej logo. Rebranding firmy jest częścią globalnej inicjatywy rozwojowej, skoncentrowanej na kompetencjach związanych z SAP. W tym roku firma w związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku otworzyła swoje pierwsze biuro w Warszawie, a drugie w Polsce.
"Rebranding pozwolił na zjednoczenie naszych biur na całym świecie pod wspólną, dynamicznie brzmiącą nazwą LeverX" – skomentował Dzmitry Jabłoński, Managing Director w LeverX Polska – "Litera "X" w LeverX symbolizuje nasze bogate doświadczenie, konsekwencję w realizacji i nieustanne doskonalenie w branży - filary naszej wyjątkowej obsługi klienta. Odzwierciedla też nasze głębokie zaangażowanie w innowacje, silne wartości firmy i potrzebę przekraczania granic przy jednoczesnym osiąganiu wyjątkowych wyników dla naszych partnerów".
Nazwa LeverX zawiera w sobie koncepcję „leverage” czyli „dźwigni" – mechanizmu wykorzystywania posiadanych umiejętności, wiedzy i doświadczenia firmy, w celu osiągania coraz śmielszych celów na drodze innowacji.
"Podczas gdy nasza nazwa i identyfikacja wizualna uległy zmianie, podstawowa misja, którą realizujemy pozostaje niezmieniona: być niezachwianym partnerem biznesowym dla naszych klientów na całym świecie" – dodał Dzmitry Jabłoński – Rebranding jest zawsze wyzwaniem i wielką szansą. Nasza nowa tożsamość marki umacnia LeverX jako doświadczonego globalnego integratora systemów do opracowywania i wdrażania rozwiązań IT".Firma, która na całym świecie zatrudnia już blisko 2 tysiące talentów, zainicjowała rebranding wraz z przeniesieniem swojej siedziby do wschodzącego międzynarodowego centrum technologicznego w Miami na Florydzie. LeverX będzie celebrować osiągnięte sukcesy podczas gali z okazji 20-lecia działalności firmy wraz ze swoimi klientami i partnerami w JW Marriott Marquis Miami w październiku bieżącego roku.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.