Nowości Hisense na CES 2022: mini-LED U9H i pierwszy na świecie LaserTV w 8K!
Hisense, globalna marka TV i AGD zaprezentowała na targach CES w Las Vegas najnowszą serię telewizorów ULED 8K Mini-LED oraz pierwszy na świecie, innowacyjny Laser TV o niespotykanej dotąd rozdzielczości 8K!
„Technologia może zmienić życie. A marka Hisense skupiła się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów, które przekraczają oczekiwania konsumentów" - powiedział Douglas Kern, Senior Director of Marketing Hisense USA - na konferencji CES 2022. Szeroka ekspansja produktowa oraz wiodące w branży innowacje pozwoliły firmie na zwiększenie dynamiki wzrostu. Przychody grupy Hisense przekroczyły 27 miliardów dolarów w 2021 roku, co stanowi znaczący wzrost o ponad 20% rok do roku – dodał.
Unikalne połączenie technologii ULED oraz Mini-LED, jeszcze wyższa jakość obrazu oraz jasność
Wyróżnikiem telewizorów Hisense jest niespotykana dotąd w branży wydajność oraz jakość obrazu.
W rozpoczynającym się 2022 roku, firma odsłania swój najnowszy telewizor z linii premium 85-calowy ULED U9H z technologią Mini-LED. Połączone innowacje zapewniają oszałamiający efekt HDR z jeszcze lepszym kontrastem, jasnością i imponującymi kolorami.
Telewizor Hisense 85U9H 8K zdobył najwyższą w branży nagrodę uznania CES® 2022 Innovation Award Honoree, co potwierdza wysiłki firmy w tworzeniu najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów.
Kolejny przełom technologiczny w telewizorach laserowych
Hisense jako lider rynku w kategorii Laser TV z innowacyjną technologią TriChroma robi kolejny, przełomowy już krok po technologii 1080P, 2K i 4K, wprowadzając rozdzielczość 8K i odkrywając po raz pierwszy na rynku 120-calowy Laser TV 8K. Zapewnia on niespotykaną dotychczas głębię i szczegółowość obrazu w wielkoformatowym wymiarze, nieosiągalnym dotychczas dla telewizorów.
„Najnowsze propozycje telewizorów Hisense pokazują, jak wiele wysiłków firma wkłada w dostarczenie najbardziej zaawansowanej technologii oraz innowacyjnych rozwiązań. Doskonale widać to także na rynku polskim, gdzie klienci coraz częściej doceniają nie tylko doskonałą jakość obrazu telewizorów Hisense, ale również technologię dźwięku Dolby Atmos i system smart TV – VIDAA z polskim sterowaniem głosowym” – skomentował Konrad Arseniuk, Head of Sales TV, Hisense Polska.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.