Komunikaty PR

Passus podpisał umowę z podmiotem z branży automotive o wartości 530 tys. USD

2021-12-06  |  16:00

Passus, notowany na NewConnect producent i integrator specjalistycznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa oraz wydajności sieci i aplikacji, podpisał umowę z podmiotem z branży motoryzacyjnej. Kontrakt zakłada sprzedaż i dostawę licencji na oprogramowanie do wykrywania i blokowania zaawansowanych cyberataków. Pierwsza płatność z tytułu realizowanego kontraktu planowana jest w połowie stycznia przyszłego roku.

- Cieszymy się z podpisanego kontraktu i realizacji umowy z ciekawą firmą e-commerce z branży automotive. Dostrzegamy duży potencjał w tym segmencie. Coraz więcej branż decyduje się na nasze rozwiązania co bez wątpienia ma związek  z digitalizację i zaawansowaną automatyzacją, a przez to rosnącą podatnością  nowe rodzaje cyberataków. – Tadeusz Dudek, prezes zarządu Passus.

Umowa będzie realizowana w trzech etapach. Pierwszy z nich to sprzedaż i dostawa trzyletniej licencji na oprogramowanie do wykrywania i blokowania zaawansowanych cyberataków, realizowany w ciągu 10 dni od daty podpisania umowy. Z kolei drugi etap obejmuje wdrożenie systemu w ciągu 14 dni od daty podpisania protokołu odbioru oprogramowania, zaś trzeci dotyczy szkolenia, które zostanie przeprowadzane w ciągu 12 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru wdrożenia.

- Historycznie IV kwartał był dla nas rekordowy pod względem finalizacji nowych umów. Spodziewamy się, że do końca roku będziemy mogli poinformować o kolejnych nowych kontraktach, co będzie miało pozytywny wpływ na zarówno na tegoroczne jak i przyszłe wyniki finansowe. – dodaje Tadeusz Dudek.

 

************

O Passus:

Passus to grupa kapitałowa, w skład której wchodzi Passus (APM/NPM, bezpieczeństwo IT), Chaos Gears (technologie cloudowe), AISecurity i WiseNet (cyberbezpieczeństwo, usługi doradztwa oraz profesjonalnego wsparcia 24/7). Unikalne kompetencje poszczególnych spółek pozwalają dostarczać klientom sprofilowany produkt spełniający najwyższe standardy. Passus i jego inżynierowie posiadają liczne certyfikat, w tym certyfikat bezpieczeństwa przemysłowego, które pozwalają realizować projekty dla służb mundurowych oraz strategicznych gałęzi przemysłu. Ponad to z usług grupy korzysta ponad 300 największych polskich firm i instytucji, w tym spółki paliwowe, banki i telekomy.  Rozwiązania Passus pozwalają m.in. wcześnie wykryć i powiadomić o problemach związanych z wydajnością sieci i aplikacji oraz zagrożeniami z obszaru cyberbezpieczeństwa, nie doprowadzając do ich eskalacji, której konsekwencją byłyby przestoje, zatory i tym samym koszty finansowe i niefinansowe.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Bankowość

Sądy są zalewane pozwami frankowiczów. Rząd pracuje nad ustawą usprawniającą sprawy kredytobiorców

W sądach toczy się około 200 tys. spraw dotyczących kredytów frankowych. Prawomocnym wyrokiem zakończyło się 30 tys. Na drogę sądową zdecydowała się jednak tylko część kredytobiorców. Umów objętych ryzykiem walutowym było blisko milion, a ich wartość w szczytowym okresie, czyli w 2011 roku, osiągnęła niemal 200 mld zł.

Handel

Donald Trump zaczyna swą drugą kadencję jako prezydent. Europejski biznes obawia się konsekwencji zapowiedzianych ceł

Świat biznesu z niepokojem czeka na pierwsze decyzje Donalda Trumpa, zwłaszcza w sprawie wprowadzenia głośno zapowiadanych ceł na towary z zagranicy. Zdaniem Marcina Nowackiego, wiceszefa Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Unia Europejska musi się przygotować na większy odbiór produktów i usług ze Stanów Zjednoczonych, które mają wysoki deficyt w handlu ze Starym Kontynentem. Tradycyjnie życzliwie nastawiona do USA Polska mogłaby wykorzystać swoją prezydencję w Radzie UE, by doprowadzić do porozumienia między obu stronami.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.