PowerWalker VFI AT - mocne zasilacze awaryjne online z gniazdami, jakich potrzeb
Zasilacze UPS PowerWalker VFI AT to podstawowe modele o topologii online. Cechują się podwójną konwersją, sporą mocą i dostępnością wersji z różnymi typami gniazdek.
Zasilacze awaryjne PowerWalker VFI AT są dostępne w trzech wariantach mocy - 1000 VA, 2000 VA i 3000 VA. Dodatkowo każdy z nich występuje w wersji z gniazdkami typu E (stosowane m.in. w Polsce), typu F (schuko, używane m.in. w Szwecji, Norwegii czy Niemczech) oraz G (występuje m.in. w Wielkiej Brytanii i Irlandii). Każdy powinien zatem znaleźć kombinację na miarę swoich potrzeb.
Cechami wspólnymi wszystkich zasilaczy UPS PowerWalker VFI AT są mechanizmy podwójnej konwersji i pełna sinusoida na wyjściach. Można je zatem wykorzystać do podtrzymania i ochrony krytycznej infrastruktury. Podłączone urządzenia są bowiem w pełni odizolowane od źródłowej sieci elektrycznej i otrzymują prąd wysokiej jakości w sposób ciągły, bez żadnych przerw.
Seria PowerWalker VFI AT pozwala na łatwe podpięcie dodatkowych akumulatorów i wydłużenie tym samym czasu podtrzymania. Z kolei opcjonalny port rozszerzeń daje możliwość instalacji dodatkowych modułów rozszerzających funkcjonalność np. o dostęp zdalny poprzez sieć. Wyprowadzone porty USB obsługują urządzenia HID. Uzupełnienie stanowią port szeregowy (RS232), EPO i autorskie oprogramowanie do zarządzania zasilaczem PowerMaster.
Wszystkie zasilacze awaryjne PowerWalker VFI AT wyposażono w czytelne ekrany LCD, które wyświetlają najważniejsze informacje dotyczące parametrów pracy urządzenia. Mają one funkcję automatycznego przyciemniania w celu oszczędzania energii. Wybudzenie następuje poprzez naciśnięcie dowolnego z przycisków na panelu frontowym.
Zasilacze awaryjne PowerWalker VFI AT trafią na półki sklepowe jeszcze w tym kwartale. Ich ceny zaczynają się od ok. 900 zł.
Dane techniczne:
- Moc pozorna / moc czynna:
- PowerWalker VFI 1000 AT - 1000 VA / 900 W;
- PowerWalker VFI 2000 AT - 2000 VA / 1800 W;
- PowerWalker VFI 3000 AT - 3000 VA / 2700 W;
- Charakterystyka napięcia wyjściowego: czysta sinusoida
- Czas przełączania w tryb podtrzymania: 0 ms
- Zakres napięcia wejściowego:
- 80 - 300 V przy obciążeniu 0 - 50%;
- 140 - 300V przy obciążeniu 50 - 60%;
- 160 - 300V przy obciążeniu 60 - 80%;
- 190 - 300V przy obciążeniu 80 - 100%;
- Napięcie wyjściowe: 208/220/230/240 VAC
- Zniekształcenia harmoniczne THDv - wyjściowe: do 3% (obciążenie liniowe) lub do 5% (obciążenie nieliniowe)
- Gniazda:
- w modelu VFI 1000 AT: 3 x gniazdo typu E, F lub G
- w modelach VFI 2000 AT i 3000 AT: 4 x gniazdo typu E, F lub G
- Porty komunikacyjne: RS232, USB, EPO, slot na kartę SNMP Card 2
- Wbudowane akumulatory:
- VFI 1000 AT: 2 x 9 Ah / 12 V
- VFI 2000 AT: 4 x 9 Ah / 12 V
- VFI 3000 AT: 6 x 9 Ah / 12 V
- Czas ładowania: 4 godz. do 90% (niezależnie od modelu)
- wymiary:
- VFI 1000 AT (SZ x W x G): 140 x 191 x 327 mm
- VFI 2000 AT (SZ x W x G): 151 x 225 x 390 mm
- VFI 3000 AT (SZ x W x G): 196 x 342 x 416 mm
- waga:
- VFI 1000 AT: 14,5 kg
- VFI 2000 AT: 17,4 kg
VFI 3000 AT: 21 kg
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.