PowerWalker VI 2000 RLP — kompaktowy zasilacz UPS o dużej wydajności energetyczn
PowerWalker VI RLP to seria zasilaczy awaryjnych o niewielkich gabarytach, która składa się z trzech modeli różniących się wydajnością energetyczną. Środkowy model VI 2000 RLP stanowi propozycję, która powinna zadowolić każdego użytkownika.
PowerWalker VI 2000 RLP to zasilacz typu Line-Interactive o wysokości 2U, którego zadaniem jest pełnienie roli menedżera kontaktów elektrycznych. Zasilacz charakteryzuje się wydajnością energetyczną na poziomie 2000 VA / 1800 W, współczynnikiem mocy wyjściowej o wartości 0,9 i czystą falą sinusoidalną. Takie parametry pracy powinny w zupełności wystarczyć do zapewnienia typowych obciążeń w stresowych sytuacjach.
Ważną zaletą urządzenia jest możliwość jego zdalnej obsługi. Model VI 2000 RLP może być bezprzewodowo konfigurowany przez aplikację PowerMaster, za pomocą której można zaplanować zdalne przełączanie, restart, jak również reorganizację harmonogramu dla każdego z dostępnych gniazd. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by zasilacz ulokować nawet w trudno dostępnych miejscach, zwłaszcza, że w zestawie znaleźć można specjalną tacę do zarządzania kablami oraz dodatkowe uchwyty do montażu.
PowerWalker VI 2000 RLP obsługuje zestawy wymienialnych akumulatorów Battery Pack, za pomocą których można samodzielnie wydłużyć czas pracy urządzenia. Na wyposażeniu urządzenia znalazł się również ekran LCD, port USB z technologią Human Interface Device (HID), inteligentne gniazdo dla kart komunikacyjnych oraz port RS232 do komunikacji z serwerem. Istotną zaletą produktu może okazać się również opcja wyboru prądu ładowania.
Zasilacz PowerWalker VI 2000 RLP jest dostępny w polskich sklepach w cenie od ok. 2480 zł.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Banki spółdzielcze coraz ważniejsze dla finansowania gospodarki. Współpraca z BGK ma pobudzić lokalne inwestycje
Banki spółdzielcze w coraz większym stopniu odpowiadają za finansowanie rozwoju gospodarki. Ich udział w ostatnich latach wzrósł, a kondycja sektora się poprawiła. Bank Gospodarstwa Krajowego chce wzmocnić współpracę z bankami spółdzielczymi na rzecz finansowania lokalnego rozwoju. To jeden z elementów nowej strategii BGK na lata 2025–2030. Narzędziami, które do tego służą, są gwarancje BGK.
Prawo
Przedstawienie projektu przez KE oznacza początek dyskusji nad nowym siedmioletnim budżetem. W PE zdania co do jego kształtu są podzielone

16 lipca br. Komisja Europejska przedstawi propozycję wieloletnich ram finansowych. To będzie dopiero początek wytężonych prac nad kształtem nowego budżetu i trudnych dyskusji na ten temat, bo wśród państw członkowskich, ale też w różnych frakcjach parlamentarnych jest wiele różnic dotyczących szczegółowych rozwiązań. Chodzi m.in. o podejście do wspólnego zadłużania się, nowych źródeł zasobów UE czy rozszerzania kompetencji UE.
Konsument
Konflikty i żywioły wpływają na wakacyjne plany Polaków. Bezpieczeństwo coraz ważniejsze przy wyborze letniej destynacji

Sytuacja geopolityczna i pogodowa sprawia, że Polacy coraz rozważniej podchodzą do wyboru wakacyjnych kierunków. Choć nieprzewidziane zdarzenia mogą się zdarzyć w każdym miejscu na świecie, to minimalizowaniu ryzyka służą m.in. sprawdzanie ostrzeżeń dla podróżnych na stronach Ministerstwa Spraw Zagranicznych, rejestracja w systemie Odyseusz, który zadziała w razie kryzysowej sytuacji, a także wyjazd z ubezpieczeniem turystycznym. Koszty ewentualnego leczenia czy repatriacji znacząco przewyższają bowiem wysokość składki.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.