Poznaliśmy zwycięzców MSI Creator Awards 2023
GID Agency
Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency
MSI oficjalnie ogłosiło zwycięzców MSI Creator Awards 2023. To właśnie ci wyjątkowi artyści wykazali się niezwykłymi umiejętnościami, kreatywnością i innowacyjnością w trzech konkursowych kategoriach: Graphic Design, Film i Animation.
Pierwsze miejsce w kategorii Graphic Design, dzięki swojej urzekającej grafice „Creation at Your Fingertips”, zajął Simon Lindenthaler. Fascynująca praca „From Space with Love” zapewniła Christofowi Vonbankowi zwycięstwo w kategorii Film, a Stefanus Christian Wibisono i jego czarujące „The Creator” zwyciężyli w kategorii Animation.
- Lista zwycięzców : https://www.msi.com/redirect/creatoraward-winner
Zdobywcy pierwszego miejsca zostali nagrodzeni pakietem nagród Adobe MAX 2023 o wartości ponad 5000 USD, który obejmował all-inclusive z przelotami i zakwaterowaniem, stypendium w wysokości 200 USD oraz kompleksowy pakiet biletów na Adobe MAX.
Mogą też liczyć na specjalną ceremonię, podczas której zostaną publicznie nagrodzeni za swoje prace i odpowiedzą na pytania dotyczące swojej aktywności zawodowej. Każdy ze zwycięzców stanie się również ambasadorem MSI, co umocni jego status w społeczności twórców.
I to jeszcze nie wszystko, bo zwycięzcy zostaną zaprezentowani na stronie Adobe Max firmy MSI wraz z fotografią, cytatem i wnikliwymi opisami dzieła, które MSI będzie także z dumą prezentować na swoim stoisku podczas Adobe Max 2023.
MSI chciało również nagrodzić ogromny talent innych uczestników, doceniając wysiłek włożony przez nich w przygotowanie prac. W związku z tym firma zdecydowała się przyznać trzy dodatkowe wyróżnienia: nagrodę za drugie miejsce, nagrodę People's Choice Award i nagrodę MSI Choice Award.
Zwycięskie dzieła zostały wybrane spośród tysięcy imponujących prac - w konkursie wzięło udział ponad 2000 twórców z całego świata - przez cenione i profesjonalne jury. Równolegle z konkursem, sędziowie poszczególnych kategorii prowadzili pouczające i wciągające sesje online. Każda prezentacja oferowała widzom nowe przydatne techniki, wywołując szereg pozytywnych reakcji i uznania ze strony społeczności z całego świata.
MSI gratulacje wszystkich zwycięzcom MSI Creator Awards, podkreślając, że obserwowanie rozkwitu wspaniałych dzieł sztuki w tym konkursie było niezwykle pouczającym doświadczeniem.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.