Komunikaty PR

Smart pokój dla studenta. Rozwiązania na każdą kieszeń.

2021-10-25  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Dominika Przewoźnik
Projekt Zero2

Kunickiego 5/214
30-134 Kraków
dominika|projektzero2.pl| |dominika|projektzero2.pl
739033040
www.projektzero2.pl

Rozwiązania smart nie zawsze muszą być bardzo kosztowne. Takie są urządzenia smart marki Woox, które oferują wiele nowoczesnych funkcji poprawiających komfort i bezpieczeństwo w naszych mieszkaniach. Jesteś studentem, studentką lub wynajmujesz mieszkania? Zajrzyj do tego artykułu i sprawdź nasze pomysły.

Posiadanie urządzeń z funkcją smart, to nie jest już luksus dla wybranych. Z marką Woox możesz stworzyć nowoczesny pokój, nawet ze “studenckim” budżetem. 

 

Wyraź siebie — stwórz nastrój światłem

Nie każdy studencki pokój jest tym wymarzonym — z ulubionym kolorem ścian i ładnymi meblami. Dotyczy to zwłaszcza wynajmowanych mieszkań, w których nie zawsze możemy ingerować w wystrój. Oczywiście, takie elementy dekoracyjne jak np. kwiaty, zasłony, świeczki itp. pomogą nam poczuć się bardziej jak “u siebie”. Jest jednak jeszcze jeden prosty sposób na odmianę wnętrza. Są to smart żarówki i listwy LED, dzięki którym możesz stworzyć niesamowity nastrój światłem

Oferta marki Woox jest bogata w tego typu urządzenia, a ich ceny zaczynają się już od 65 zł. Wszystkie smart produkty Woox posiadają możliwość podłączenia do domowej sieci WiFi. A dzięki tej funkcji użytkownik ma możliwość zdalnego sterowania światłem przy użyciu np. smartfona. 

Korzystanie ze smart funkcji żarówek jest możliwe za pośrednictwem darmowej aplikacji Woox Home. Jakie funkcje tam znajdziemy?

  • Możliwość zmiany koloru oraz natężenia światła w zależności od indywidualnych potrzeb.
  • Możliwość stworzenia własnego harmonogramu rodzaju oświetlenia w pomieszczeniu.
  • Korzystanie z kilku predefiniowanych scen dedykowanych do czytania, odpoczynku, aktywności czy imprezy.
  • Kompatybilność z Amazon Alexa, Google Assistant czy IFTTT umożliwia sterowanie żarówką poleceniami głosowymi

 

Nauka w komfortowych warunkach

Kolokwia, egzaminy, testy, to codzienność każdego studenta. Oczywiście wiedza sama nie wejdzie to głowy, to jednak można jest kilka smart sposobów, aby poprawić sobie warunki do nauki. Funkcjonalnym urządzeniem w mieszkaniu studenckim może być smart wtyczka lub listwa. Dlaczego? Dlatego, że sprzętami podpiętymi do takiej wtyczki można sterować zdalnie i włączać lub wyłączać je jednym kliknięciem w telefonie. 

Tak samo, jak w przypadku smart żarówek, zarządzanie listwą lub wtyczką odbywa się za pośrednictwem darmowej aplikacji Woox Home. Przykładowo, pozwala ona na stworzenie własnego harmonogramu i decydowania kiedy podczas nieobecności w domu ma się włączyć lub wyłączyć np. bojler, lampka, czy jakiekolwiek inne urządzenie elektryczne. 

Smart funkcje nie tylko mogą poprawić komfort, bezpieczeństwo, ale także pozwolą zaoszczędzić na rachunkach za prąd. 
 

 

Bezpieczeństwo

Każdy z nas potrzebuje własnej prywatnej przestrzeni. W mieszkaniach studenckich bardzo często zdarza się tak, że w jednym lokalu mieszkają osoby, które się nie znajdą. Aby poprawić zarówno komfort jak i bezpieczeństwo lokatorów, można zamontować dodatkowe zabezpieczenie do drzwi pokojowych — elektroniczny smart zamek. 

Elektroniczny Smart Zamek Woox, R7056 pozwala na otwieranie drzwi przy pomocy smartfonu/tabletu, karty RFID lub specjalnego kodu. Dzięki temu problem zgubionych kluczy staje się przeszłością, a osoba wynajmująca pokój nie musi się już martwić o rzeczy osobiste pozostawione w środku. 

Co ważne, montaż takiego urządzenia jest bardzo prosty. Zamek przeznaczony jest do montażu wewnętrznego, w miejsce standardowej istniejącej wkładki zamka, pozwala na bezproblemowe dopasowywanie do większości standardowych drzwi o grubości od 55 do 105 mm.


 

Dystrybutor marki WOOX w Polsce:

Netinet sp. z.o.o.

ul. Arkuszowa 18,

01-934 Warszawa

tel: 22 213 11 50

e-mail: info@netinet.pl

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Platforma SmartLunch świętuje 10 milionów posiłków Biuro prasowe
2021-12-02 | 14:30

Platforma SmartLunch świętuje 10 milionów posiłków

SmartLunch, nowoczesna platforma, za pośrednictwem której pracownicy mogą zamawiać posiłki z ponad 600 restauracji w całej Polsce, otrzymując dofinansowanie od pracodawcy,
IT i technologie Turystyka i gastronomia najlepsze w cyfrowych doświadczeniach klientów
2021-12-02 | 14:00

Turystyka i gastronomia najlepsze w cyfrowych doświadczeniach klientów

Specjalizująca się w analizie licznych metryk Customer Experience oraz poprawą jego jakości firma Medallia opublikowała właśnie raport oceniający poziom obsługi klienta i dostarczanych
IT i technologie BRAK ZDJĘCIA
2021-12-02 | 01:00

Dassault Systèmes notowana w indeksie S&P Dow Jones Sustainability World Index

Firma Dassault Systèmes  ogłosiła, że po raz pierwszy została uwzględniona w Dow Jones Sustainability Indices, zajmując piąte miejsce w branży producentów oprogramowania. DJSI jest jednym z najważniejszych na świecie

Więcej ważnych informacji

Infrastruktura

Gen. W. Nowak: Powołanie operatora strategicznej sieci bezpieczeństwa może paradoksalnie obniżyć jej odporność na ataki. Ta kwestia wymaga odrębnej ustawy [DEPESZA]

– Ustawa o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa ma wiele dobrych elementów, ale paru kwestii tam brakuje, m.in. odniesienia do urządzeń internetu rzeczy (IoT), które będą bardzo istotne w sieci 5G – mówi gen. Włodzimierz Nowak, były pełnomocnik rządu ds. cyberbezpieczeństwa. Jego wątpliwości budzi także pomysł powołania operatora strategicznej sieci bezpieczeństwa. Po pierwsze, tak poważna kwestia powinna zostać uregulowana w odrębnej ustawie. Po drugie, trzeba przeanalizować, czy taki podmiot rzeczywiście przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa państwa. Zdaniem eksperta może być wręcz odwrotnie.

Transport

Problem smogu powrócił jak bumerang w sezonie grzewczym. Trzy śląskie miasta zwarły szyki, żeby walczyć z nim wspólnie

W Polsce smog zabija kilkunastokrotnie więcej osób, niż ginie ich w wypadkach samochodowych. Głównym winowajcą jest niska emisja ze źródeł komunalnych, a w miastach do problemu przyczynia się też transport drogowy i emitowane przez niego spaliny. Problem smogu i zanieczyszczeń powietrza, który dotyczy całej Polski, niczym w soczewce skupia się na Śląsku i wraca jak bumerang w każdym sezonie grzewczym. Dlatego w ramach kampanii „Oddech dla Polski” trzy miasta z tego województwa – Żywiec, Wodzisław Śląski oraz Tarnowskie Góry – łączą siły, żeby walczyć z nim wspólnie i zaangażować mieszkańców w nawet najdrobniejsze działania na rzecz poprawy jakości powietrza.

Finanse

Nowy start w biznesie. Będzie wsparcie dla przedsiębiorców, którzy musieli zamknąć swoje firmy

Strach przed porażką jest jednym z głównych hamulcowych rozwoju przedsiębiorczości. Jak wynika z badania PARP, 41 proc. osób, które widzą szanse biznesowe w swoim otoczeniu, nie decyduje się na otworzenie własnej firmy z powodu tej obawy. Porażka jest jednak ryzykiem wpisanym w każdy biznes i może stanowić ważną lekcję na przyszłość. Tym, którzy mimo niepowodzenia zdecydowali się wrócić na rynek i ponownie rozpocząć działalność gospodarczą, PARP pomaga w ramach projektu „Nowy start”. O wsparcie, dzięki któremu łatwiejszy będzie powrót na rynek, mogą aplikować mikro-, mali i średni przedsiębiorcy.

Firma

Zamek Królewski na Wawelu przygotowuje się do uruchomienia stałej wystawy nowego Skarbca Koronnego. Od grudnia nowym mecenasem jest PGE Polska Grupa Energetyczna

Inauguracja nowego Skarbca Koronnego oraz zakrojone na szeroką skalę działania edukacyjne dotyczące historii Polski, które będą obejmować m.in. cykle warsztatów, zajęcia z historii, publikacje i konkursy – to najważniejsze przedsięwzięcia, które zrealizuje w przyszłym roku Zamek Królewski na Wawelu dzięki wsparciu PGE Polskiej Grupy Energetycznej. Krakowskie muzeum i największy koncern energetyczny na polskim rynku zawarły właśnie umowę o współpracy. To już kolejny z serii patronatów PGE ukierunkowany na propagowanie kultury i polskiego dziedzictwa historycznego.

Teatr

Warszawska Opera Kameralna po premierze „Castor et Pollux”. Prace nad spektaklem rozpoczęły się jeszcze przed pandemią

Premiera opery „Castor et Pollux” skomponowanej przez Jeana-Philippe’a Rameau była długo oczekiwana. Pierwotnie miała mieć miejsce w marcu 2020 roku. Plany Warszawskiej Opery Kameralnej pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa. Teraz udało się przygotować przedstawienie w międzynarodowym gronie, mimo trudności pandemicznych. – Spektakl zachwyca pięknem głosów i tańców barokowych, a wszystko zostało zrealizowane z ogromną pieczołowitością i atencją do szczegółu. Dzisiaj naprawdę trudno o takie dzieło – mówi Alicja Węgorzewska, śpiewaczka operowa i dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej.